Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

kołowrotek do feedera


sc102

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...

Ja też bym wziął Okume ponieważ mam dwie i obie jak na swoją cenę są bezbłędne i jak do tej pory niezawodne a co do tych pięciu lat gwarancji to jest to bardziej chwyt reklamowy ponieważ ta gwarancja nie obejmuje części ulegających eksploatacji czyli krótko mówiąc gwarancja jest na obudowę ;) Ale mimo to z czystym sumieniem polecam Okume

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Prosiłbym o propozycje kołowrotka do połowów gruntowych do 60 zł.

Wędka 3,90 m o ciężarze wyrzutowym do 40 gramów.

Potrzebuję kołowrotka o pojemności szpuli do MAX 180m średnicy 0,20. Łapię głównie na zyłke 0,18 więc 200 m w zupełności mi wystarczy.

może ktoryśz tych?

Jaxon Parnas

http://allegro.pl/jaxon-kolowrotek-parnas-...3793397916.html

Jaxon Vertus

http://allegro.pl/jaxon-kolowrotek-vertus-...3793398160.html

Robinson Tracker

http://allegro.pl/kolowrotek-robinson-trac...3736892203.html

Czytaj Regulamin, Opisuj linki! Unises

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie

Przeczytałem bardzo dużo tematów odnośnie kołowrotka do feedera. Niestety nie udało mi się dokonać wyboru. Zdecydowany jestem jednak na kołowrotek bez wolnego biegu. Posiadam wedkę Daiwa Procaster Light Feeder 3.9m 120g i do niej szukam tego kołowrotka. Kwota jaką chciałbym wydać za niego to okolice 250 - 300 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołóż troche i kup Okume Travertine Baitfeeder 40. Jesli tanszy z wb to mi sie spodobal Konger Medalist CARP feeder jest stosunkowo tani,nie znalazlem na jego temat zlych opinii, wiadomo cena=jakosc. Ja sam uparlem sie nz Dragon Maxime Baitfeeder ale to juz koszt powyzej 200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam dylemat w kupnie kołowrotka narazie coś taniego co da rade z koszyczkiem ok 80gr na odrze i da radę daleko rzucać, kręcioł do mikado uv 120gr

robinson Taurus Pro Carp (505, 605)

konger medalist-team-carp-feeder-long-cast-750

konger-kolowrotek-grandis-carp-feeder-longcast-550

zależy mi na szpuli lc i żeby ze 2 lata pochodził na odrze z koszykiem i nieraz z trupkiem czy żywcem

nie piszcie o okumie bo chcę spróbować coś tańszego z lc a trb 55 nie ma szpuli lc

Opisuj linki zgodnie z regulaminem forum. Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam dylemat w kupnie kołowrotka narazie coś taniego co da rade z koszyczkiem ok 80gr na odrze i da radę daleko rzucać, kręcioł do mikado uv 120gr

robinson Taurus Pro Carp (505, 605)

konger medalist-team-carp-feeder-long-cast-750

konger-kolowrotek-grandis-carp-feeder-longcast-550

zależy mi na szpuli lc i żeby ze 2 lata pochodził na odrze z koszykiem i nieraz z trupkiem czy żywcem

nie piszcie o okumie bo chcę spróbować coś tańszego z lc a trb 55 nie ma szpuli lc

Wiesz co,ja w zeszłym roku miałem robinsona freerunner,od początku sezonu do lata nie wytrzymał...W tej cenie ok.100zł kup obojętnie co ,bo wszystko to samo...

Kolega ma jakiś Mikado,troche lepiej mu chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym problem że żadna okuma mi się nie podoba, czy mały budżet może trochę,co prawda mam czym kręcić bo mam shimano baitruner st 4000 obecnie przy tym kiju a przy drugim takim samym do 90gr mam taki sam kręcioł tylko 2500,problem jest w tym że do 200zł nie ma żadnego kręciłka ze szpulą LC, nawet schimano baitruner dl 6000 nie ma takiej szpuli,panowie ja nie spodziewam się ze te kołowrotki pochodzą tyle co shimano, ale brachol katuje jakiegoś taniego kongera iro carp czy coś w WB ze 3 rok i nie narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sory ciut pomieszałem posty. 2 stówki to można coś wykukać. ąle skoro sam twierdzisz że szukasz i ciężko znależć ze szpulą lc? może DRAGON EXPRESS PRO BAITFEEDER FR 740 i. Nie jest to może typowe lc ale szpulka dosc długa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz pojęcia szpula Long Cast , mają prawie wszystkie obecnie produkowane od grubo ponad 20 lat kołowrotki,(np. Daiwa PX 1350) pooglądaj sobie katalogi czołowych producentów i nawet małe spinningowe kołowrotki też są tak opisywane.

Zapewne masz na myśli kołowrotek ze szpulą lc , a w dodatku Big Pit :wink: , jak ma być w miarę przyzwoity weź jakiś SPRO, i po temacie bez wb 460, 965 a z wolnym biegiem 555 itp.

Tu masz recenzje takiej 460

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=9155

a tu coś z wb freeliner z rodziny 500

http://www.fishing-test.pl/koowrotki/22-koowrotki/344-spro-freeliner-565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.