Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co planujesz kupić w niedalekiej przyszłości ??


elektrochemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 389
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam chce kupiż cos takiego

http://allegro.pl/ponton-aqua-marina-silnik-wiosla-akum-pompka-i1650505060.html

co wy na to??? da sie tym pływać jestem poczatkujący i bardziej chodzi o rekreacje i małe połowy działke mam nad małym jeziorkiem na mazurach a jestem zielony w tych sprawach (chodzi o lodzie) i dodam ze nie mozna tam plywac na silnikach spalinowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chce kupiż cos takiego

http://allegro.pl/ponton-aqua-marina-silnik-wiosla-akum-pompka-i1650505060.html

co wy na to??? da sie tym pływać jestem poczatkujący i bardziej chodzi o rekreacje i małe połowy działke mam nad małym jeziorkiem na mazurach a jestem zielony w tych sprawach (chodzi o lodzie) i dodam ze nie mozna tam plywac na silnikach spalinowych....

Straszna cerata, za takie pieniadze dobrego pontonu nie kupisz, sama gwarancja mowi za siebie/ 24mce? Troche slabo, doloz troche i kup cos z Kolibri na 5 lat gwarancji i naprawde dobry ponton, albo Pro Marine. Jezeli chcesz podystkutowac to do działu "sprzet wodny" zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ja planuje kupić centralke firmy CAIMAN.Czy ktos miał z nią do czynienia i czy wogóle ktoś coś wie o tej firmie,pozdrawiam i czekam na odpowiedż :grin:

Centralki nie próbowałem ale jedno wiem na pewno CAIMAN to zlepek największego badziewia dostępnego na naszym rynku , w Katowicach na ul. Bocheńskiego jest salon caimana i fishing mart w tym samym domu handlowym więc wspaniale można odczuć różnice między towarem które oferują te dwa sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić wędkę Dragon Guide Select Chucky 2,13m 5-25g. Do lżejszego łowienia sandaczy na Kozłowej Górze, Przeczycach itp.

Problem polega na tym, że nigdzie jej nie mają. Dzwoniłem do Fishing Martu w Sosnowcu i Katowicach, do Wodnego Świata w Orzechu i wszyscy mają wersje cast.

W katowickim FM jest do obmacania GS Mutant, też 5-25g, ale długość 1,98m. Jak dla mnie troszkę za krótka. Właściciel Wodnego Świata obiecał sprowadzić do końca tygodnia tego Chucky, ale to oznacza, że nie przetestuję go przed końcem tygodnia :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem trzy lata temu:

http://allegro.pl/wedka-mistrall-lexus-carp-360-rm-2040036-i1651527706.html

Idzie lato więc może wreszcie uda mi się na prawdziwe rybki wyrwać choćby ze dwa dni. Dlatego też z myślą o nocce czas zakupić do tego kijka jakiegoś fajniejszego kręciołka:

http://allegro.pl/shimano-baitrunner-dl-6000-ra-promocja-i1642822322.html

Czy to dobry wybór? Mam nadzieje. Wisła zweryfikuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, planuje zakup wędki ( http://www.sklepsumowy.pl/special-graphite-fish-cat-330m-colmic-p-216.html )

wraz z jakimś multiplikatorem zainteresował mnie ten http://www.sklepsumowy.pl/classic-pro-xt-302lx-okuma-p-268.html jednak nie wiem czy ta wędka jak i multik zdadzą egzamin przy połowie suma, będę łowił z kładki i czasem z brzegu bardzo proszę o jakiekolwiek opinie na temat tego sprzętu, może ktoś mi coś innego lepszego wynajdzie :wink: aaaa na sprzęt mogę wydać 600-700 zł oczywiście bez plecionki bardzo proszę o wszelkie info na temat tej wędki i kręcioła .

Z góry wielkie dzięki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gandieres, ja na suma kupiłem w tym sezonie sobie kołowrotek OKUMA Salina SA 80 i jak dla mnie super kręcioł za te pieniądze. http://www.summania.pl/sklep/produkt/397/okuma-salina-sa-80, nie miałem jeszcze przyjemności holować dużego wąsacza ale myślę że się sprawdzi. Fachowcy sumowi polecają jeszcze kołowrotki takie jak Penn Spinfisher, penn Slammer czy Sanger Warlock Uni Cat 90. Chyba że koniecznie chcesz multika to już musisz sam poszukać. Jako wędkę na suma mam w planach kupić Black Cat Passion 3,2m http://www.summania.pl/sklep/produkt/24/wedka-black-cat-passion-320-m , ale to kiedyś w przyszłości. Ogólnie jeśli chcesz na poważnie na suma się zasadzić to radzę przejrzeć fora typowo o tej tematyce. Linków nie podam bo regulamin, ja osobiście znam 2 fora sumowe na tą chwilę. Które lepsze? Samemu trzeba zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o łowieniu wąsacza przejrzałem już kilka for , sprzętu jest od groma i jeszcze trochę tak jak i opinii co lepsze kołowrotek czy multik , więc jak tak czytam te fora to już nie wiem sam co wybrać :twisted: zaciekawiła mnie ta wędka a dokładnie jej wyrzut " bez limitu" :?:

Jestem zainteresowany kupnem kijka i chodzi mi tylko o opinie kogoś bardziej doświadczonego czy oby to nie jakiś bubel , nigdzie w necie nic znaleźć na temat tej wędki nie mogę a może tu znajdzie się akurat ktoś kto ma coś takiego lub chociaż miał ustrojstwo w łapie :mrgreen:

Petryk_05 jeśli możesz podeślij mi na pw linki do stron z których korzystasz a nóż jeszcze tam nie zaglądałem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie planuje kupić ponton Pro marine 320 Navigator do wędkowania i pływania rekreacyjnego z rodziną.Do tego już za jakiś rok silniczek elektryczny ,aku żelowe i porządny prostownik . Oprócz tego na bieżąco żyłki , przynęty może nowe błystki do spina . :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tai parasol miesiąc temu i jestem zadowolony. Bardzo się przydaje :P Ostatnio padał deszcz , a ja spałem na fotelu osłonięty jak maharadża.

A wracając do tematu.. Koniecznie muszę kupić wodery lub jakieś gumowce. Łażenie brzegami rzeki nie są zbyt przyjemne kiedy buty i spodnie po kolana ociekają wodą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tench
Właśnie o łowieniu wąsacza przejrzałem już kilka for , sprzętu jest od groma i jeszcze trochę tak jak i opinii co lepsze kołowrotek czy multik , więc jak tak czytam te fora to już nie wiem sam co wybrać :twisted: zaciekawiła mnie ta wędka a dokładnie jej wyrzut " bez limitu" :?:

Ciekawe jak się "pizga" tym pół kilowego karpia:D waga wędki prawie kilogram! Tyle co 14 metrowa tyczka.

Mi powoli w głowi rodzi sie pomysł na rzeczny boleniowo-szczupakowy uniwersał, albo zamiana europejskiego TP na wersje JDM. Ale to dopiero po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się "pizga" tym pół kilowego karpia:D waga wędki prawie kilogram! Tyle co 14 metrowa tyczka.

No właśnie też jestem ciekaw :mrgreen:

Co do wagi to dość sporo ,jednak czy to ma jakieś znaczenie?

Chyba wezmę tego kija i jak złowię karpika 0,5kg to na pewno Tobie napiszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okoniówkę najprawdopodobniej wybiorę Konger WCH Tango chyba że znajdę coś lepszego w tej cenie, wędzisko castingowe Dragon Millenium Fatso cast 25-60 i multik Daiwa magaforce do tego jeszcze parę jerkbaitów i pullbaitów no i mam zamiar w tym roku zapolować na pierwszego w swoim życiu bolenia więc troszke woblerów pod ów rybę :razz: to już chyba będzie szczyt zakupów w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

W najbliższym czasie mam w planie zrobić całkowity renament w przynętach. Musze kupić troche gum, główek jigowych i koniecznie zakupić zestaw kogutów o różnych gramaturach i kolorach. No i koniecznie dwie grubosci plecionki power pro. To chyba kupie pod choinke bo na gwiazdora nie ma co liczyć :wink::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.