Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Spinningi Team Dragon


4ndrew

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

Witaj!

Mam silvera spin ale 2,70 i cw 10-28g. Dla mnie to jest świetne wędzisko. Akcja i praca jak serii Millenium PIKE, a uzbrojenie fuji alconite. Cena jak za ten wyrób jak najbardziej do zaakceptowania. Zdecydowanie polecam tą serię. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon robi świetne kije... Ale 2.60 c.w 10-35 gram to niezła "mietła" jest, równocześnie można łowić sztylem od woza drabiniastego, a wiem bo patrzyłem na ten kij bo sam zastanawiałem się nad czymś pośrednim między 2.40-2.70....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

witam, nie chce zakladac nowego tematu więc zapytam tu - otoz mam zamiar kupic team dragona 2,75/3-12g taka troszke solidniejsza okoniowka optymalna pod obrotowki nr.1 tyle ze w tej chwili mam mozliwosc kupna tej wersji bez pierscieni dociazajacych i tyle co ze zdjec widac troche uchwyt kolowrotka sie tez rozni, teraz kilka pytan:

- czy jest sens kupywac ta stara wersje kija czy tez poczekac az znajde nowsza ?

- w jakim czasie zmieniono/poprawiono tą serie wędek i jakie są dokładne różnice ?

- czy tez kupic cos innego w granicach 300zl ?

- a moze mikado lexus sapphiere/ diamond/ black draft'a - lub ze dwa xD (sa w granicach 150zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno wybrałbym team dragona niż mikado nawet starszą wersje....

no fajnie, na logike jak wedka jest 2x drozsza to raczej..

generalnie to bym wolal jakies DOKLADNE info na temat roznic w tych team dragonach, mam jescze mozliwosc kupna tego kija 2,75/1-7g juz nowsza wersja z pierscieniami dociazajacymi tyle ze to na pewno jest za lichy kij jak dla mnie - w gre wchodzi tylko 3-12.

polecam Team Dragon mam i starszy model i ten nowy oba są godne polecenia.........

DAWID, a jakie dokladnie modele masz tych kijow ?

czy wykonanie blanku/uzbrojenia roznia sie ? czy tylko dolnik i z tego co widze uchwyt kolowrotka ? jakie są te różnice w praktyce ?

tu są dokladne fotki tego(nowszego) 3-12 : http://www.allegro.pl/item452752513_team_dragon_2_75_m_3_12_g_okazja.html

a tu stary 3-12 http://www.allegro.pl/item510099280_team_dragon_2_75_m_3_12_gr.html i stary 2,3m 1-7 http://www.allegro.pl/item509492147_wklejanka_okoniowa_team_dragon_2_30m_1_7g.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jeśli chodzi o dwa modele tego team dragona to jeden jest jak mówisz lepiej dociążony a oprócz tego ten starszy ma inny blank zakonczony tak jakby okrągło a ten nowy się ścina zresztą zobacz sobie na rysunku po zatym wszystko w nich jest to samo ten sam material himodulus carbon czy cos takiego no i reszta fuji przelotki i blank itd......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie róznią sie tylko wykonaniem mam własnie te dwa mode tyle że ja mam 1-7g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal czekam na jakies konstruktywne info na temat roznic w starej/nowej wersji team dragonow

pozdr

damian czy ty kolego umiesz czytać :wink:

1 róznica : nowy model lepiej wyważony

2 róznica : innaczej wykonany blank (jednak te same materiały firma fuji)

nie ma innych róznic wizualnie nowy model wygląda o wiele lepiej bo blank ma podobny do tych nowych modelów hm a ogólnie to wszystko jest to samo :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian czy ty kolego umiesz czytać :wink:

1 róznica : nowy model lepiej wyważony

:

tyle to sam na pierwszy żut oka oglądając fotki(a ogladalem ich sporo) potrafię powiedzieć ze cala rękojeść jest inna od początku poprzez uchwyt kończąc na dolniku.

nie ma innych róznic wizualnie nowy model wygląda o wiele lepiej bo blank ma podobny do tych nowych modelów hm a ogólnie to wszystko jest to samo :neutral:

a kolega nierozróżnia pojęcia rękojeści czy też dolnika który jest takze częścią tego pierwszego od blanku lawl. żal

2 róznica : innaczej wykonany blank

gdy by blank był inaczej wykonany(choc watpie) to już wędka miała by inną akcje i tutaj pole do popisu dla osób które mają jakąś wiedze na ten temat

(jednak te same materiały firma fuji)

i znowu dla kolegi oto nowe pojęcie - uzbrojenie wędziska, a nie blank ktory jest wykonany przez firmę toray

prosilbym o już niewypowiadanie się, bo komus kto ma naprawde coś ciekawego do powiedzenia już się tego czytac niebędzie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to sam na pierwszy żut oka oglądając fotki(a ogladalem ich sporo) potrafię powiedzieć ze cala rękojeść jest inna od początku poprzez uchwyt kończąc na dolniku.

to własnie napisałem bo dla mnie rękojeść i dolnik to blank pomyliłem pojęcia sory:

2 róznica : innaczej wykonany blank
i znowu dla kolegi oto nowe pojęcie - uzbrojenie wędziska, a nie blank ktory jest wykonany przez firmę toray

na rekojesci mam napisane fuji więc sugerowałem się tym

prosilbym o już niewypowiadanie się, bo komus kto ma naprawde coś ciekawego do powiedzenia już się tego czytac niebędzie chciało.

chciałeś opinni posiadacza tych dwóch modeli starego i nowego więc pisałem co mogłem moge zdjęcia zrobić dokładne kazdej czesci i ci wstawic sam ocenisz

a tak serio trudno wejśc na strone oficjalną dragona i przeczytać o tej wędce jeśli nie chce się sluchać opinni innych :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Producent mówi;

"wędzisko kleniowo-jaziowe o klasycznej akcji semiparabolicznej, niesamowicie sprężyste, dzięki zwiększonemu zastosowaniu najsztywniejszych włókien grafitowych, bardzo mała średnica dolnika."

Miałem ten kij w ręku ale niestety ryb na niego nie łowiłem. Bardzo proszę użytkowników tego kija o opinię jak sie sprawuje w boju.

Bardzo proszę o nie zaśmiecanie wątku typu; słyszałem, czytałem, kolega ma..... rzetelne opinie użytkowników wystarczą.

Dzięki wszystkim za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drwal, Ja posiadam ten kijek, kupiłem go w kwietniu, jakiejś szczególnej sztuki na niego na razie nie wyciągnąłem największy do tej pory trafił się kleń 41 cm i kijek pod nim pracował idealnie po prostu bajka, wczoraj wyciągnąłem na niego bolka pod wymiar i klenia 34 cm i tez jestem zachwycony z pracy tego kija podczas holu. Powiem Ci tak że jak ciągniesz okonka 15 cm to świetnie bije on na dolniku jakbyś ciągnął coś większego :wink: Ogólnie mogę Ci szczerze przyznać że kij jest super,podczas holu większej ryby akcja kija staje się paraboliczna czyli kijek się gnie od rękojeści przy czym są jeszcze większe emocje podczas holu. Polecam w 100% kijek warty swojej ceny, nie masz co sie wahać nad zakupem bierz go a wtedy napiszesz mi to co ja tobie, że jest super :grin: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek1988, mówisz o tym kijku wszystko to, czego szukam :grin:

Powiedz mi jeszcze jak pracuje z przynętami czy czuć na kiju pracę smużaków lub wirówek 0-1, czasami ryby wymagają aby im podać jakiegoś mikrusa.

A i jeszcze jedno masz kijek z pierścieniami w dolniku czy ten nowszy model bez pierścieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drwal, Cieszę się że mogę Ci jakoś pomóc :wink:

Co do kija to ja tylko łowię małymi przynętami, świetnie na dolniku czuć pracę obrotówki 00 czy też 0-1 co do smużaków to także nimi łowię i bardzo dobrze jest wyczuwalna praca przynety, ja łowię wobkami max 3-3,5 cm i i doskonale kij przenosi drgania do samego dolnika, łowiłem nim też kilka razy wiekszym wobkiem takim 5 cm wtedy już cała ręka drży od pracy woblera :grin: Kij jest super i nawet wyczujesz pracę na dolniku ogonka riperka :razz: Jak dotarł do mnie ten kij to mnie zdziwił bardzo cieniutki blank przy rękojeści ale jest to wielką zaletą tego kija. Co do modelu to ja mam ten nowszy model czyli z pierścieniami, starsze modele team dragonów były bez pierścieni. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało :wink: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.