Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spinningi Team Dragon


4ndrew

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos ma jakies sprawdzone opinie na temet tej wedki ?

troche sie na nia napalilem przegladajac net , niby 1 miejsce w szwecji do 50g .

udalo mi sie znalezc taki kijek nowy w cenie 250pln , (w sumie juz ja zamowilem :wink: )

slozyc ma glownie do polowow szczupaka i sandacza , ale w miejscach gdzie lapie czesto i sum sie trafia (dlatego wybralem w miare mocna) .

Lowiska to glownie Narew i rozlewiska Narwii (weekendowo) oraz czasam w tyg po pracy Wisla nad ktora mm 3min z buta :D .

Raczej preferuje woblerki i blystki, ale przegladajac forum chyba sproboje szczescia z sandaczem na kogutki i tu licze ze do szarpania tez sie nada ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Raczej preferuje woblerki i blystki, ale przegladajac forum chyba sproboje szczescia z sandaczem na kogutki i tu licze ze do szarpania tez sie nada

Na koguta musi być sztywna "pała" jak mówi Shogun i plecionka na kołowrotku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie martwie czy nie za maly wyrzut bo woblerki Salmo ktore zamierzam do niej dokupic maja z regoly 46g i tylko 10cm :wink: .

Co do rzeki to na wisle w wawie nie ma chyba problemow z rzutami , a na narwi z regoly udaje sie z lodki polapac .

sezon sie pomalu zaczyna , w weekend na starego badyla udalo sie wyciagnac 3 szczupaki ale niestety dosc mizerne, jeden tylko ledwo sie miescil w wymiarze ale i tak powedrowal z powrotem do wody .

jednak niektorym szczescie dopisalo i wyciagneli kilka szczupakow w granicach 3kg .

juz sie nie moge doczekac przyszlego weekendu , jak skompleutje w koncu sprzecik .

w sumie w tym dziale nie powinienem o to pytac ale czy oplaca wydac ponad 500pln na kolowrotek do tego spiningu Shimano Stardic 4000 ? czy moze lepiej w tej cenie zakupic jakis wyzszy SPRO ewentualnie co byscie polecili ?

raczej planuje z tego zrobic ciezszy sprzet wiec w mniejsze kolowrotki raczej inwestowac nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeżeli myślisz o sumach to nie wiem na jak długo wystarczy Ci ten Stradic. Pod uwagę trzeba też wziąść, który stradic:) dzisiaj na rynku jest kilka modeli stradica (z przednim albo z tylnim hamulcem, z korpusem z XT7 bądź z kompozytów aluminium). Cały zeszły sezon testowałm Super GTM-RA 4000 i sprawował się b. dobrze (http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1382&mode=&order=0&thold=0), później wpadł mi w ręce stradic GTM-RA 4000 też pozytywnie:) teraz nastawiam się na stradica FB z przednim hamulcem. Jeżeli ktoś miał już doczynienia z tym kołowrotkiem proszę o opinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Nie, nie będzie tutaj reklamy.

Kupiłem kilka dni temu spining Team Dragon 2,1m 14-35g. Był akurat w promocji w Fishing-Mart. Zadzwoniłem, pytałem o powód promocji. Powiedziano mi, że to ze względu na duży stan magazynowy.

Jeszcze przed pierwszym wędkowaniem zaczął skrzypieć w dolnym składzie.

Nie spodziewałem się, że Dragon będzie wypuszczał na rynek gnioty, a już na pewno nie w serii Team Dragon.

Jutro dzwonię do sklepu, zobaczymy co zaproponują.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy razem: Dragon to drewno! :lol:
Siedzę i przeglądam katalogi szukając kijka ultra light takiego max do 10g i mam dylemat.

Dragon odpada, jutro odnoszę kij i nie sięgam więcej po niego. Myślałem ze jak już Team to wypas a tu "drewno". :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja posiadam Turbo Spinna i jak dotad spisuje sie rewelacyjnie... tfu tfu oby nie zapeszyc :neutral: Wiec jak narazie nadal bede polecal firme Dragon :!: posiadam takze kolowrotek Viper 530i i jak za 80 zeta jest ok a co do tych uchybien w Waszych produktach to mysle ze to niewielkie potkniecia tej firmy - czlowiek jest tylko czlowiekiem a maszyna zawsze bedzie maszyna - jak cos nie tak mamy prawo reklamowac!!!

Mysle ze bardzo daleko jej do miana przyslowiowego "drewna" Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

produktach to mysle ze to niewielkie potkniecia tej firmy
To bardzo poważne potknięcia i jak wydać rozliczne i powszechne. Gdzieś już o tym pisałem. Rok czy 2 lata temu firma zdawała się przykładać większą wagę do jakości. Ostatni rok natomiast to typowy cost-cutting. A firma która pozwala sobie tak "polecieć" z jakością i to wszystkich produkowanych przez siebie serii - nosi miano "firmy drewnianej".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keri polecama viatora DO11. Cena niewielka krótki dolnik, szybka szczytowa akcja bardzo przyjemny kijek. Sam go używam wyciągnął naprawde sporo okoni. Jeśli uderzy szczupak poradzisz sobie znim bez problemu no chyba że będzie duży okaz (ja na ten kijek wyciągnołem jako przyłów kilka szczupaczków do kilograma) Kijek mogę polecić z czystym sumieniem. No chyba że chcesz coś droższego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri ostatnio myślałem i stwierdziłem, że żałuję iż wziąłem Mikado Lexus Saphirre 220cm 1-7g. bo zauważyłem Team Dragona. Dzięki za ten temat już wiem, że na pewno nie ma czego żałować :mrgreen:

PS mój kij już 3 miechy w reklamacji same usterki i pomyłki w reklamacji a ja zapomniałem jak kij wygląda :shock: Jutro dzwonie i kolejna zrypa i tym razem bardzo ostre słowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z Panią Bożena ze sklepu. Była zaskoczona, że taka usterka w tym modelu....

Zaproponowała, żebym kijek odesłał, a oni szybko te sprawę załatwią.

Mam nadzieje, że maja w tej serii pełnowartościowe egzemplarze i nie przyślą mi kolejnego skrzypiącego, albo ze źle obsadzonym mocowaniem kołowrotka. Odebrałbym to jako naciąganie na koszty związane z przesyłką, a tym samym z reklamacją.

Będę pisał o tym, co uda mi sie załatwić.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.