Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ciekawy hol


Jarosław

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
dużo mniejszy sum zafundował mi 40 minut zabawy

To pewnie ja się nudziłem całą lekcje w szkole w tedy a Ty sobie ciągnąłeś takiego sumka :mrgreen: Bo 40 min to prawie 1 godzina lekcyjna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie

Niesamowite wrażenie, powiem szczerze.

Życzę każdemu takiej ryby i holu a sobie życzę aby wszyscy zachowali się na koniec jak główny bochater filmu. :cool:

No ja "podziękował" jakby mi uderzył taki potwór to uciekam, oddając kija "facetowi", o ile wcześniej nie wciągnął by mnie do wody :roll: Może kiedyś tak za 20 lat....

No ale głównemu bohaterowi należą się brawa za taki hol i wypuszczenie ryby, oby takich więcej było.

Dwa lata temu dużo mniejszy sum zafundował mi 40 minut zabawy a łapa na drugi dzień napieprzała niekiepsko :lol:

Wyobrażam sobie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten hol też niekiepski, ale trochę łatwiejszy bo z łodzi.

Gościu z brzegu miał dużo trudniej dodatkowo walczył z dość szybkim nurtem.

Marzy mi się taki hol :oops: Myślę, że kiedyś spełnię swoje marzenie i zawitam nad Ebro :twisted: A może to będzie jakaś wyprawa w Haczykowym gronie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.