Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ciekawy hol


Jarosław

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
dużo mniejszy sum zafundował mi 40 minut zabawy

To pewnie ja się nudziłem całą lekcje w szkole w tedy a Ty sobie ciągnąłeś takiego sumka :mrgreen: Bo 40 min to prawie 1 godzina lekcyjna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie

Niesamowite wrażenie, powiem szczerze.

Życzę każdemu takiej ryby i holu a sobie życzę aby wszyscy zachowali się na koniec jak główny bochater filmu. :cool:

No ja "podziękował" jakby mi uderzył taki potwór to uciekam, oddając kija "facetowi", o ile wcześniej nie wciągnął by mnie do wody :roll: Może kiedyś tak za 20 lat....

No ale głównemu bohaterowi należą się brawa za taki hol i wypuszczenie ryby, oby takich więcej było.

Dwa lata temu dużo mniejszy sum zafundował mi 40 minut zabawy a łapa na drugi dzień napieprzała niekiepsko :lol:

Wyobrażam sobie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten hol też niekiepski, ale trochę łatwiejszy bo z łodzi.

Gościu z brzegu miał dużo trudniej dodatkowo walczył z dość szybkim nurtem.

Marzy mi się taki hol :oops: Myślę, że kiedyś spełnię swoje marzenie i zawitam nad Ebro :twisted: A może to będzie jakaś wyprawa w Haczykowym gronie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.