Skocz do zawartości
tokarex pontony

Straty wędkarskie.


Jarosław

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno niejeden(a) po przyjeździe do domu stwierdzamy jakieś straty. Często zbieramy sprzęt w pospiechu albo po ciemku.W domu lub podczas pakowania na następny wyjazd czegoś szukamy i sypią się joby. Miałem taki przypadek kiedy trzy latarki mi wysiadły (moja wina) i nie chciało mi się siedzieć do rana w deszczu w listopadzie. :lol: Całe szczęście, że rano pojechałem z powrotem na łowisko, bo było nie daleko. Bywa też że zasada "nie spij bo Cię okradną" jest nie przestrzegana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oj bywało tak, że pakowaliśmy się prawie po ciemku, jedynie przy latarkach.

Większych strat nie odnotowaliśmy oprócz chyba 2 podpórek i rączki od kołowrotka :roll:

No ale w tym roku odzyskaliśmy jedną podpórkę (też ktoś zostawił) i znaleźliśmy siatkę na ryby :shock::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O koszykach zanętowych, ciężarkach , itp. nawet nie mówię bo to straty wpisane w wędkowanie, ale podpórki też zdarzało mi się zostawić na łowisku.

No ale w tym roku odzyskaliśmy jedną podpórkę (też ktoś zostawił) i znaleźliśmy siatkę na ryby

Niestety jak do tej pory nie znalazłem nic konkretnego, zazwyczaj zastaję na łowisku jedynie bałagan pozostawiony po poprzednikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś straciłem wiadro z zanętą i pudełko z pierdółkami typu haczyki, koszyki, żyłki itp. Było to nad Odrą, znalazłem sobie fajną "plaże", rozstawiłem się prawie na granicy z wodą i było git, do czasu kiedy nie przepłynęła barka... niby mała falka ale wiadro i pudełko poszło się... mogłem tylko "podziwiać" jak sobie płyną i po chwili jedno po drugim toną(stałem 5m od stanowiska i gadałem ze znajomym a gdy dobiegłem były już ''w drodze").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na plusie :lol: Przez te ....ści lat wędkarstwa znalazłem bardzo dużo rzeczy. Wyłowiłem trzy wędki z czego dwie wysokiej klasy i w jednej nawet oryginalny kołowrotek Abu. Znalazłem kilka pozostawionych siatek, podpórek mnóstwo, foteliki dwa, wędki dwie z pokrowcem, łódkę sterowaną do wywożenia przynęt, kuferek z przyborami. Kilka rzeczy udało mi się zwrócić, o tych nie mówię. Najwięcej rzeczy znajdywałem na rzeką po nocnych zasiadkach. Namierzyłem też dwa zatopione samochody :lol: i jednego topielca :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłowiłem trzy wędki z czego dwie wysokiej klasy i w jednej nawet oryginalny kołowrotek Abu. Znalazłem kilka pozostawionych siatek, podpórek mnóstwo, foteliki dwa, wędki dwie z pokrowcem, łódkę sterowaną do wywożenia przynęt, kuferek z przyborami.

Człowieku a ja Cie tyle lat szukałem. To widzę Ty znalazłeś mój zagubiony sprzęt i dorobek życia..

Jak się umówimy co do przekazania znalezionych moich rzeczy.

Oczywiście 10% jest Twoje.

:wink::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku a ja Cie tyle lat szukałem. To widzę Ty znalazłeś mój zagubiony sprzęt i dorobek życia..

Oj keri myślę, że chętnych do przyznania się, że to ich będzie dużo więcej. Ja niestety wcześniej napisałem, że prawie nic nie straciłem (pospieszyłem się trochę) więc odpadam. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na plusie :lol: Przez te ....ści lat wędkarstwa znalazłem bardzo dużo rzeczy. Wyłowiłem trzy wędki z czego dwie wysokiej klasy i w jednej nawet oryginalny kołowrotek Abu. Znalazłem kilka pozostawionych siatek, podpórek mnóstwo, foteliki dwa, wędki dwie z pokrowcem, łódkę sterowaną do wywożenia przynęt, kuferek z przyborami.

Nooo Jarosławie toś sobie sprzęcik skompletował :lol:

Namierzyłem też dwa zatopione samochody :lol:

I jeszcze im światła świeciły.... :mrgreen:

i jednego topielca :cry:

Tego to się obawiam praktycznie zawsze podczas zaczepów, a to dlatego, że na forum kiedyś były poruszane takie tematy - obraz niektórych opowieści mam przed oczyma :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to się obawiam praktycznie zawsze podczas zaczepów, a to dlatego, że na forum kiedyś były poruszane takie tematy - obraz niektórych opowieści mam przed oczyma

Obraz faktycznie nieciekawy i nie polecam nikomu. Z racji wykonywanego zawodu zdarza mi się dość często mieć z topielcami do czynienia. Zdarzyło się tez, że poszukiwania prowadzone przez nas nie przyniosły skutku, a topielca odnaleziono po kilku dniach właśnie dzięki wędkarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W calej mojej wedkarskiej "karierze" najwiecej nazostawialem podporek.Kupowalem juz z wkrecanymi elementami "fluo"- nic nie pomaga :!:.Juz w IRE udalo mi sie zostawic dwie podporki,obie z elementami pod DS-a.Ale najlepszy "numer" odwalilismy kiedys z kumplem nad Warta.Zwijalismy sie w deszczu i zostawilismy dwie rozstawione(i zarzucone) wedki.On nie chcial moknac i podobnie jak ja myslal ze ten "drugi" zwinie caly sprzet :!::???:."Cwaniactwo" zostalo ukarane :!::sad:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.