Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Solec nad Wisłą


Rafał Chlebio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Tyle co wiem to napisze.

Na rybach byłem tam raz i rowerem ze dwa razy głównie jako rozpoznanie a to z tego powodu, że mieszkam po drugiej stronie wisły :razz: ale duuużo się też napatrzyłem....

Zacznijmy od miesca, które najlepiej zanam czyli okolice przeprawy promowej, która jest niedaleko. W górę rzeki jest zewnętrzna strona zakrętu i opaska zawsze ktoś tam siedzi (jak to na opsce), jeszcze wyżej kilka tam ale nie wiem już w jakim stanie. W dół jest mało ciekawie tzn płytko bo akurat na trasie promu Wisła przechodzi w drugi zakręt i po mojej stronie zaczyna się fajna opaska :razz: . Ty musisz przejść ok 1km w dół i znowu dobra opaska i dłuuuga. Kilka razy widziałem tam hole ładnych ryb.

Bezpośrednio między Solcem a Wisłą są jakieś starorzecza ale nigdy tam nie byłem.

Polecam Ci przeprawę promem ( kosztuje z 5zł i pływa nawet w niedziele ale nie znam godzin) i połapanie na "mojej"stronie i oposce. Jednak jest ona w kiepskim stanie i najlepiej wybrać się tam przy poziomie wody ok 150cm wg IMGW wodowskaz w Puławach :). Zresztą widać ją z przeprawy promowej to można ocenić czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

witam, w okolicy Solca polecam miejsca w gore od ujscia Krepianki, jakis kilometr od ujscia w gore jest baaardzo gleboka klatka (max 12 metrow) i ogolnie miejsca w gore rzeki az do Kepy Piotrawinskiej - Kolonia Nadwislanska, masa opasek z glebokim dolem za szczytem, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.