Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sport


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja wrocilem, razem pogralismy w piłe 13 godzin. Przerwy na posiłki i niezbędne odpoczynki. Od 16 do 23 i od 10 do 16. Tak długo jeszcze w życiu nie grałem. Same zakwasy, nogi nie moge podnieść, prawy nadgarstek nadwręzony, odciski na palcach u nog do krwi. Ale było świetnie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie no wobler123 filmik pierwsza klasa. Wielkie gratulacje. Świetny montaż, genialnie dobrana czarna muza swietnie pasujaca do klimatu basketu.

Co do samych slam dunk'ów to trzeba jeszcze troche popracowac :razz: Ale naprawde swietna robota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Mikuś brat obrabiał ;) A co do dunków to są lepsze nawet z trickiem "między nogami" ale to potem jak brat będzie miał czas :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jak wypelnialem kupon lokalnego totalizatora to "naszla" mnie taka mysl: Odkad siegam pamiecia w angielskiej Premiership "rzadzi" +/- piec klubow. Reszta stanowi "tlo" dla najlepszych.Tak jest od...zawsze?! Za moich "mlodych lat" w krajowej lidze bylo bardzo podobnie! Byly czasy tryumfu "Gornika".Miala swe "piec minut" warszawska Legia czy "wielki Widzew".To wlasnie miedzy tymi "znanymi" toczyla sie walka o prymat w kraju. Zwyciezki klub calkiem niezle poczynal sobie takze w europejskich pucharach a i najwieksze sukcesy reprezentacji kraju przypadaja na czas "dominacji znanych". Od pewnego czasu nie pasjonuje sie krajowa liga.Przyczy jest wiele i nie chce ich tutaj wymieniac.Jednakowoz nie uszlo mej uwadze ze od paru(parunastu?) lat znalazly sie w pierwszej lidze kluby(klubiki???)z "nieznanym rodowodem" wypierajac "weteranow'. Niestety cierpi na tym takze reprezentacja(???) bo od wielu lat nie odniosla zadnego spektakularnego sukcesu!("odszczekam" jesli zagraja w finale ME!!!).Argumentacje ze " Anglicy maja lige a nie weszli do finalow ME zripostuje : chetnie zamienie jeden z udzialow reprezentacji w imprezie o swiatowej randze na final "Ligi Mistrzow" z udzialem polskiego klubu!

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię jeździć rowerwem po górach (przeważnie śleża, ale czasem okolice trzebnicy - planuję w tym roku wałbrzych odwiedzić), również jak mnie ochota najdzie to czasami biegam i na basen się wybieram.

Czasami również w piłkę nożna pogram zimą na hali a latem na boisku - zamilowanie do Bundesligi, a w szczególności do Bayernu Moanchium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Co drugi dzień jogging, a tak to w sumie można powiedzieć że półzawodowo piłka nożna i piłka ręczna, kiedyś grałem w siatkówkę, ale problemy z kolanem nie pozwoliły na kontynuację dalszej przygody..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.