Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Programy wędkarskie w TV?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie najlepszym programem wędkarskim był ten w którym młody Angol jeżdził po Europie, szkoda tylko że nie pamiętam tytułu, jak ktoś jarzy to niech poda, pamiętam że jak gościł w Polsce to łowił karpie w Unichowie,

Rex hm... cóż mogę powiedzieć też dobry tyle tylko że nie nasze klimaty, a przynajmniej dla mnie nieosiągalne, oprócz jednego odcinka jak był gościem Wilsona

(myślę że dobrze napisałem)

mianowicie jak był w Angli i łowili karpie na mielonkę, ale pod koniec i tak swojej krytyki nie szczędził np. że karpie w jego to chwast,

co Europejczycy w nich widzą itp.

ps. leci na POLSACIE o gościach jak rybki łowią :smile:muszę końcvzyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oglądałem programy Rexa i są niczego sobie tylko jest jedno ale czy zwróciliście uwagę w jakim towarzystwie on łowi przeważnie są to najlepsi przewodnicy wędkarscy w danym łowisku :lol: i dlatego zawsze jakąś tam rybkę złowi a druga sprawa nie jest podane ile trwa nagrywanie jednego odcinka jest tylko pokazane same najlepsze sceny z danego dnia więc niema co się tak zachwycać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema co się tak zachwycać
Ja pamiętam odcinek w którym złowili tylko jedną małą rybkę (też było w AU) i na koniec przekonywał że to o niczym nie świadczy i że i tak warto chodzić na ryby. To było dobre i pamiętam do tej pory ten odcinek.

Ale generalnie jest jak piszesz wiesławek. Morał jest jeden - żeby zrobić program wędkarski nie wystarczy wziąć ze sobą na ryby kumpla i kamerę. Niestety niektórzy nadal tego nie załapali i dlatego nasza TV prezentuje różne potworki mieniące się programami wędkarskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaka Ryba! kto oglądał w czwartek program o jerkowaniu?

Dla mnie jako laika w tej metodzie, ciężko było dowiedzieć się konkretów oprócz "pracy nadgarstka i kciuka" podczas prowadzenia przynety. Czy ktokolwiek miał takie samo wrażenie jak ja?

Hmmm może trzeba poczekać na drugą część?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

madi nawet nie oglądaj tej drugiej części, bo szkoda czasu :lol: Dla mnie cały ten program jest przereklamowany. Nie można się z niego prawie nic dowiedzieć. Gdyby był program wędkarski, z którego można by było dowiedzieć się wielu interesujących wiadomości to by dużo ludzi go oglądało. A jeszcze przed takim ciekawym filmem mogła by być reklama - "haczyk.pl" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi nawet nie oglądaj tej drugiej części, bo szkoda czasu :lol:

Hehe pierwszą cześć oglądałam z czystej ciekawości, cóż takiego ciekawego nakręcili konkurenci :mrgreen: i przypuszczam, że nawet bym tam nie zaglądneła gdyby nie post andiego64 Kiedyś też "widziałam" ten program, lecz nie zadomowiłam się nawet na tym kanale. Ale czy przezwyciężę ciekawość z drugą częścią :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Pan Gutkiwicz z elita polskich wędkarzy w ostatnim programie ''Taaaka ryba" z dnia 28.12.06 popisali sie przed całą polską wyciągajac ryby z wody chwytajac palcami za skrzeka i oczodoły.Nie powinno sie wyciągac ryb w taki sposób. W takim programie powinni raczej przekazywać wiedzę zgodną z etyką wędkarską.

Proszę o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie tu opinie można wygłaszać? Ręce opadają i tyle.

dokładnie ,szczególnie że po wyciągnięciu tych ryb trzymali je w rękach jakieś 5 minut a jak wiemy dla ryby może skończyć sie to wyschnięciem skóry co do prowadzi do póżniejszej śmierci :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie Panowie :wink: Fakt chwyt za skrzela nie wyglądał dobrze, ale może akurat temu gatunkowi ryby nie przynosi to szkody? To nie karp ani żadna ze znanych nam nacodzień ryb.

Chwyt za oczodoły do niedawna był polecany w polskiej prasie jako najbezpieczniejszy dla szczupaka więc byłbym ostrożny z tymi sądami. A może za dwa lata okaże się że złapanie ryby chwytakiem w jednym punkcie za pysk jest ogromnie dla niej szkodliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwyt za oczodoły do niedawna był polecany w polskiej prasie jako najbezpieczniejszy dla szczupaka więc byłbym ostrożny z tymi sądami. A może za dwa lata okaże się że złapanie ryby chwytakiem w jednym punkcie za pysk jest ogromnie dla niej szkodliwe?

TYż PROWDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może za dwa lata okaże się że złapanie ryby chwytakiem w jednym punkcie za pysk jest ogromnie dla niej szkodliwe?

Witam

Programu nie ogladalem ale odniose sie do cytowanej wypowiedzi Tomka

Wydaje mi sie ze masz racje Tomku bo jesli podobny chwyt zastosowac dla czlowieka to wowczas bysmy pozbyli sie swojej zuchwy (dolnej szczeki) poniewaz staw skroniowo-zuchwowy nie wytrzymal by takiego obciazenia

Dlaczego wiec dla istoty nizej w hierachi rozwoju nie mialo by miec to zastosowania?

Mysle ze jakies szkody dla swojego zdrowia szczupak odnosi ale jakie dokladnie to ja ichtiologiem nie jestem i ocenic nie moge

Takie moje przemyslenia :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ichtiologiem nie jestem i ocenic nie moge

a ichtiolog to ryba :?:

bo jeśli tak to wie,

jeśli nie to niech się domyśla :mrgreen:

trochę lektóry: tylko po co :?:

przeważnie każdy robi jak chce :cry:

zresztą jak komuś się chce to niech kuknie :grin:

http://www.szczupak.org/Szczupak_Artykuly.html

http://www.namuche.pl/uwolnij.php?mode=show&id=109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Papi, nie wiem czy dla rybki jest lepsze, jak i tak na patelnię,

ja osobiście bym wolał ażeby mi paluchy wcisneli do uszów niż do oczodołów, ponieważ myślę że mało jest miejsca w mojej czaszce aby pomieścić tam jeszcze gały wielkości jaj przepiórczych.

a, do dakli czemu nie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
co mógłbyś zrobić gdybyś delikwenta przyłamał na osęce ?

Ja dałbym lecję wędkarstwa... i jak bym wiedział że mu dam rade to by się wykompał :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ichtiologiem nie jestem i ocenic nie moge

a ichtiolog to ryba :?:

bo jeśli tak to wie,

jeśli nie to niech się domyśla :mrgreen:

Andi mysle ze wiesz o co mi chodzilo :wink: (idac twoim tokiem rozumowania to lekarz tez nie bedzie wiedzial co jest pacjentowi bo powinien to on sam wiedziec :wink::lol: )

Ichtiolog nie jest ryba ale jest naukowcem ktorym po eksperymentach czy badaniu ryb wypuszczonych przez wedkarzy a po kontakcie z chwytakami moze ocenic stan szczupaka (a raczej jego szczeki)

Swoja droga to nie ma chyba zadnego sposobu aby rybie nie zadac bolu (i tu kolejny odwieczny spor czy ona go odczuwa a jesli tak to w jaki sposob - a raczej czy tak jak my)

Pamietajmy ze dla nas to hobby a dla niej walka o zycie

Jesli chcemy ryby wypuszczac to lepiej pomyslec jak podejsc do ich "wyjmowania z wody" (nazwijmy to tak ogolnie) aby w danej sytuacji oszczedzic im bolu

Najprosciej chyba wyobrazic sobie ktora z metod byla by przez nas na miejscu ryby ewentualnie "do zaakceptowania" a ktora od razu odbiega w przedbiegach :cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.