Skocz do zawartości
tokarex pontony

"Centrum wędkarskie" na wojska polskiego


Supersobi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Całkiem fajny w sumie dużo sprzętu, ceny nie takie straszne tylko z obsługą troche lipa. Chociaż po kilku sugestiach na necie (na kilku portalach zachodniopomoroskich) troche to sie zmieniło, jednak jak ostatnio tam gościłem (po świętach) to nadal nie jest najmocniej ;) Poprostu mam wrażenie że im się nie chce :P No i ta ich strona a w sumie brak mimo faktu że wszędzie ja reklamują. Ale mimo wszystko jestem na tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, co racja to racja :razz: obsługa kiepściutko :razz::neutral: nawet nic nie probuja wcisnac:D:D ale tak serio to jezeli chodzi o spin to taki wysoki sprzedawca nie ma zielonego pojecia :razz: hihi

normalnie to jest tak: wchodzisz do wedkarskiego. Przywitaja cie. Doradza, cos wcisna, ale chcac nie chcac wychodzisz zadowolony ze sklepu i starcza ci na troche:D...ale tam to kiepsko z dobrym samopoczuciem... ale sprzetu troche jest, fakt:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...
Gość Vasyl

Dzis odwiedzilem Centrum Wedkarskie "Nemo" na Wojska Polskiego 128.

Wybor zanet bardzo duzy. Wiekszosci czolowych producentow. Ceny zanet srednie - ni drogie - ni tanie. Powiedzialbym, ze znosne. Majac na uwage ich wybor i mnogosc producentow to warto sie tam zaopatrywac w zanety.

Gumy, blachy i inne spinningowe cacka drogie. Wybor tez duzy, no ale ceny odstraszaja.

Kije i mlynki zas w cenach astronomicznych. Pare dni temu kupilem kijek z netu za 364zł, w Nemo chcieli za niego 529zł :shock:.

Personal na poziomie sklepu z kabaratu Tey. Tak jakby byli tam za kare i odrabiali panszczyzne. Kiedy prosilem o jakies duperele, to podawali mi z wielką łaską.

Wydalem tam ponad 340zł. Nie wroce tam juz dopoki obsliga sie nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako że zaopatruje się i w Szczecinie i w Gorzowie to uważam właśnie centrum Nemo za najgorsze !! obłoga kicha, ceny straszne !

a jak będziecie w Gorzowie to polecam sklepy oraz otwarte w tamtym roku centrum wędkarskie :D

przy większych zakupach to nawet z paliwem wyjdzie taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za wyjątkiem wybranych zanęt i dodatków do nich oraz małych specjalistycznych dupereli nie mam zamiaru zaopatrywać się tam bo jakoś dalej mi nie leży obsługa tam. Może to karpiarze ich tak skiepścili że teraz tacy dziwni są :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Co do Nemo to zgodze sie z wyborem zanet, ale jak chcialem kupic kilkadziesiat roznych gum to wyciagali je jakby laske robili, beznadziejna obsluga, wiecej nie wroce. W sklepach internetowych robiac zakupy czulem wieksza uwage i wiez z klientem oraz chec pomocy niz w Nemo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 10 months later...

byłem ze 3 tyg temu,kupowałem buty na lód -50 stopni lemigo ,fiknąłem 149 zł ,nawet nie sprawdzałem gdzie indziej,jestem zadowolony bo cholernie lekkie i ciepłe.

z rabatem rzeczywiście kicha-pytałem,zresztą wcześniej kupowałem 2 mies temu kija black widow+plecionke i też nic.powinni pomyśleć o karcie stałego klienta lub coś w tym stylu,jak byłem w irlandii to podejście biegunowo inne było niz tu.

po sztuczne przynęty chodzę do stiopy -tak go nazywają,ma stoisko w galerii turzyn przy sklepie z butami kolo piotra i pawła ,z robakami u niego gorzej ale z tym wszędzie bywa różnie. stiopa zawsze dorzuci mi cos za free,ma też za grosze używane blaszki i wobki,moim zdaniem warto,ja sam nabyłem kilka oryginalnych meepsów. do prezesa rzadko chodzę bo on sie mądruje-a tego nie lubię...jego żona też

ten rosjanin na zewnątrz koło militarnego w ch turzyn ma dobre robaczki...

to tyle

pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.