Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Troć 2008


greenlife

Rekomendowane odpowiedzi

A opisz mniej wiecej gdzie to jest ;) Bo jak ja jade to albo zatrzymuje sie kolo stacji PKP i tam zaczynam oblawiac zaraz kolo mostku i ide w kierunku mostka kolejowego a zanim jest dalej juz pompa czy cos takiego (niezle wode kotluje). Tez bywam w miejscowosci Wlodarka to tuz zaraz przed Trzebiatowem tam pozniej kilkaset metrow plytami jumbo tez fajne miejsce idzie sie nachodzic ;) No i czarna droga to wlasnie sam poczatek trzebiatowa jak sie jedzie od wlodarki.

Bylem dopiero 2 razy ale juz powoli mi sie obraz regi utrwalil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129
Od dzisiaj ferie

Ja muszę jeszcze trochę poczekać...

Ale jak się zaczną to zaczynam próbować łowić trochę kropek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opisz mniej wiecej gdzie to jest ;)
kilka kilometrów przed Trzebiatowem (ale od mojej strony - w górę rzeki) w miejscowości Górzyca odbijasz na Borzęcin - jakieś trzy kilometry kiepską drogą.

http://mapa.szukacz.pl/?&n=686027&e=255999&z=32m&m=Borzęcin&t=

http://mapa.szukacz.pl/?&n=686027&e=255999&z=32m&t=Punkt z linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem z weekendowego (w dodatku dzis 13 jest) wypadu z nad Regi. Jednym slowem gorszej lipy chyba w swojej kadencji wedkarskiej nie widzialem morale druzyny opadly tak nisko ze juz chyba nizej nie da rady opasc. Doslownie nikt nic nie zlowil wczesniej to chociaz bylo slychac ze ktos tam cos ma ale dzis ludzi masa ale zero ryby.

Zaczolem od miasta po kilku godzinach udalem sie na czarna droge i tak w kierunku Wlodarki. A najbardziej zly jestem z tego powodu ze zerwalem wobika mojego ulubionego na drzewie 10m nad woda.

Ehhh chyba pomecze pstragi i pojade moze pod koniec tego miesiaca na troc. Ciekawi mni jak Artech dzis wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mni jak Artech dzis wypadnie.
Podobnie, tyle że morale aż tak nie upadło :wink: na odcinku na którym łowiliśmy nie było wielu wędkarzy i jeden nawet miał rybę. Ja jak zwykle na zero ale miło spędziłem dzionek nad wodą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość wobler129

artech piękna! Wielkie gratulacje! Jak widać nie można się zniechęcać i trzeba walczyć do końca :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech,szczere gratulacje.Jesli to pierwsza(troche watpie :wink: )to pamietac ja bedziesz.... :smile: Ja swoja (nie bylo ich za wiele :!: ) z Radwi(okolice Karlina) pamietam jakbym ja zlowil wczoraj :!::smile: .Jeszcze raz "graty".

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga

Eee...to juz "Panisko" jestes :smile: .A z ciekawosci ile sezonow juz 'depczesz" za trotkami :?: Tak pytam bo przypomnial i sie kumpel,ktory jak pamietam od ponad DWUDZIESTU sezonow wydeptywal sciezki na pomorzu i choc zlowil doslownie wszystko co jako - tako reaguje na blystke to trotka pozostawala jego marzeniem :!: .Po wyjezdzie kontakt sie urwal wiec nie wiem czy dopial swego :?::neutral:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Od jakiegoś czasu marzę by spróbować się z Trocią, sprawa jest o tyle utrudniona, że jestem z południa. Jednak od jakiegoś czasu zacząłem myśleć o tym poważnie, bo być może uchyli się przede mną furtka wyjazdu na pomorze, na którym znajdzie sie troszke czasu by pohasać za tą rybką. Na miejsce ewentualnych wojarzy wybral rzekę Łębę, może Ci pomóc i powiedzieć w który odcinek najlepiej uderzyć, moze jeszcze coś o przynętach. Każda rada cenna , dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.