Skocz do zawartości
tokarex pontony

Troć 2008


greenlife

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dzisiaj dopiero rozpocząłem sezon trociowy na Inie. Niestety na zero. Wędkarzy multum, widziałem około 30 :shock: (jeszcze dwa lata temu nie do pomyślenia na tej rzece) natomiast ryby nie widziałem żadnej, słyszałem o jednej 60+ ale kto tam wie czy to prawda :sad:

Greenlife gatuluje piękne rybki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greenlife, piękne rybki Gratulacje a i przynęta ta sama :wink:

Ta z wczoraj ma dziwną plamę przy ogonie, czy to aby nie ta przeklęta plesniawka która prześladuje trotki w tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę wyżej, pod Stargardem. Sowno, Poczernin te rejony. Niestety w wypadku Iny, internet okazał się zgubny. Jeszcze dwa a nawet rok temu napotkanych wędkarzy można było policzyć na palcach jednej ręki, niestety teraz to i stóp zabraknie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie z tego co wiem to bardzo mocno sie wzieli za ta Ine zarybianie itp. Nie wiem jak u ciebie ale w Goleniowie to kontrol za kontrola itp moze w doczekamy sie wrescie jakiegos eldoroado wody gorskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greenlife, przestaję Tobie gratulować a zaczynam zazdrościć :wink: Rozumiem że łowisz na Łebie, która mimo jesiennego krzyku o przegrodzeniu drogi trociom sieciami, okazała się najlepszą rzeką trociową w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.