Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Na rudzie jak się wpadnie w stadko krąpi to można ciągnąć jednego za drugim i tak aż się komuś znudzi albo wędkarzowi albo krąpiom, czasem tylko robią sobie przerwę na kitkata :mrgreen:

Choć w styczniu/lutym miałem lepsze wyniki na rudzie... Teraz duża presja wędkarska sypią tony zanęty i wogóle :roll: Teraz biorę się za jazie/klenie na spinning w Rudzie to będzie cięższych orzech do zgryzienia dla mnie :wink:

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini do rybnego

a jeszcze czego... :lol:

Odkryłam wczoraj w sieci nową miejscówkę, poczytałam trochę - i idę obadać zaraz :D

Jednak niczego się nie nauczyłam, dusza odkrywcy wygrywa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 brania nie zacięte to wynik 3 godzinek nad kamienną x ]]]

11 stopni ciepła wiatr wschodnio południowy, ogólnie milutko spędzony czas nad rzeką, ale widok tragiczny tyle smieci teraz widać, nie wiem skąd prawie nikt nie łowi na tym odcinku co ja... EH

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiejsz wyprawa niestety beż żadnych pozytywnych efektów, za wyjątkiem super pogody. Niestety na Wiśle rybki kompletnie nie interesowały się tym co próbowałem im zaoferować :sad: , zresztą nie tylko ja. Kilku spotkanych wędkarzy zanotowało dokładnie takie same rezultaty. Na domiar złego musiałem podarować rzece moją ulubioną obrtówkę Meppsa, a przełażąc przez krzaki zahaczyłem kijem i wyrwałem sztytową przelotkę (musiała być chyba słabo osadzona). Na szczęście wklejka nie złamała się, więc muszę dopasować i wkleić nową. Więc suma sumarum wypad na minusie, mimo wszystko kolejny pobyt nad wodą bardzo przyjemny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem rzekę Obrę ale na upatrzonej miejscówce był wędkarz i miał słabe wyniki-drobnica krąpia więc pojechałem na pobliski zalew na moje linową miejscówkę i połapałem drobnicy pickerem i spławikiem na czerwonego-krąpie,płotki i wzdręgi.Na lina nie liczyłem dlatego nie podrzucałem kukurydzą na odchodne bo te krąpidła by to wyżarły :twisted: .Jeszcze trochę trzeba poczekać,do końca marca minimum a teraz to taka loteria ale pogoda,kontakt z rybami i szaszłyk z ogniska były przednie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo a ja mam wypad bardzo udany :D

Odwiedzone dwa miejsca - na jednym lipa totalna, więc wpadłam na drugie, a tam było trochę zabawy z płotkami :)

Ale potem nadjechali panowie z Policji rzecznej na quadach, i zdali mi relację z innej miejscówki, gdzie dzisiaj brały piękne liny i płocie z gruntu :D Jutro tam jadę :P

Iiiiii przewieźli mnie na quadzie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pełen odlot :mrgreen:

Na dodatek, przystojni byli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rybkach byłem wczoraj, pogoda piękna aż miło. Bystrzyca ledwo się po kamieniach sączy… No cóż trzeba Mietków napełnić… :evil: W lesie przebiśniegi kwitną na całego, ptaki koncertują aż w uszach huczy a w rzece- pustki. Totalne bezrybie, nawet pasiaczek mały się nie skusił. Miałem wrażenie, że więcej dzików było w rzece niż ryb. Postaram się jutro fajne zdjęcie wrzucić. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Szkoda ale slyszalem ze ma sie psuc pogoda podobno

Od pojutrza znowu front, imieniem panienki jakiejś nazwany, ma do nas przybyć...

Także ma być wietrznie i mokro - jutro ostatnia szansa na to, żeby coś połowić sensownie, moze rybki wyczują zmianę, że się szykuje na gorsze, i będą chciały się najeść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini te policjanty wcisnęły Ci kit ze liny braly zebys tylko z nimi poplywala;p a moze mieli nawet bardziej smiale plany ale sie przeliczyli ;p kto widzial lina w taka pogode;p chyba w tesco:)

A ja dzis posiedzialem 3 h nad jednymz bytomskich jezior - splawik i ksozyczek, 1 liche branie, anwet nie ciołem, na innych 3 stawach ktore odwiedzilem podobna kicha, ale trafilem nad jednymz nnich na zarybianie leszczem, takie 2kg łopaty :) wiec za kilka tyg sie zobaczy czy juz biorą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini te policjanty wcisnęły Ci kit ze liny braly zebys tylko z nimi poplywala;p a moze mieli nawet bardziej smiale plany ale sie przeliczyli ;p kto widzial lina w taka pogode;p chyba w tesco

brały brały - sama dzisiaj widziałam u gościa :]

U mnie dzisiaj kilka wzdręg, małych leszczy (takich jak z Poraja) i od cho... uklejek się czepiało.

Zabawa wyśmienita - nie było czasu nawet z butelki wziąć łyka wody :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj kilka wzdręg, małych leszczy (takich jak z Poraja) i od cho... uklejek się czepiało.

Zabawa wyśmienita - nie było czasu nawet z butelki wziąć łyka wody

nic tylko pogratulować :grin: oby więcej takich dzionków wędkarskich było w Twoim życiu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały rekonesans wedkarski Kanału Szczakowskiego, Białej Przemszy i dwóch stawawików po drodze. Zaobrerwowałem jednego pstrąga i szczupaka na kanale, woda elegancka, w polarach pięknie widać.. z tym tylko małym szczególikiem, że tylko widać, jakoś tak nic zwisnąć nie chciało.Kontakt z rybą był z tym, że wzrokowy :mrgreen::roll:

Żeby znów zbyt pięknie nie było, że pogoda ładna, że słoneczko i, że nawet ryby widziałem, to spręzyna w kabłąku musiała pęknąć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza wyprawa z nową okoniówką już za mną :lol: Pierwsze wrażenia z korzystania z nowej wędki jak najbardziej pozytywne. :lol: Ryby współpracowały średnio :???: - efekt to 6 niewielkich okoni, które i tak sprawiły wiele radości. Zahaczył się jeszcze niewielki sandaczyk :o , naszczęście bardzo lekko, sam wyhaczył się na brzegu :grin: i w dobrej kondycji pływa i czeka na swoją kolej :lol: Jedyny minus to pogoda :neutral: wiatr chciał urwać mi glowę., ale dałem radę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.