Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

u nas trudno o wymiarowego sandacza

Nos do góry, skoro są małe, to ktoś je rodzi i pilnuje na gniazdach. Małe w końcu też dorosną i jeśli w tym sezonie mają ok. 40 cm, w czerwcy '07 będa mieć miarę ;)

A teraz ćwicz, delikatnie wypinaj nie uszkadzając skrzel i wypuszczaj i ... zapamiętaj dobrze miejsca w których je łowiłeś, ich stołówke ... co do metra :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

Dziś na rybkach było świetnie.Komplet sandaczy w godzinkę / 55,51,47/ Ogółem 8 wyjętych sztuk. Przynęta dnia 10cm perłowy twister,brania zdecydowane.

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na rybkach było świetnie.Komplet sandaczy w godzinkę / 55,51,47/ Ogółem 8 wyjętych sztuk. Przynęta dnia 10cm perłowy twister,brania zdecydowane.

John

nie mów, jutro z rańca zapierdzielam nad wodę

napisz tylko o której i gdzie ?, chyba że podasz mi kanał gdzie to leciało :wink::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :cry: a ja w szkole zasypiam ,zamiast nad woda kija moczyć to siedze w ławce a myślami jestem nad odrą

papi ażeby było cie stać w przyszłości na wędkowanie to najpierw musisz gały zwrucic w hefty, a nie przysypiać na lekcjach, przecierz chyba nie chcesz całe życie na garnuszku rodziców siedzieć no nie?

bez nauki nie zdobędziesz wykształcenia no nie?

bez wykształcenia nie zdobędziesz dobrze płatnej pracy no nie?

a bez bobrze płatnej pracy ( mam tu na myśli kopanie rowów itp.) nie będzie cię stać na wędkarstwo w tym wydaniu o jakim teraz myślisz no nie?

i jaki z tego morał? papi nie może zasypiać na lekcjach :wink::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj nie było już tak wesoło. wybrałem się z chrzesnym na żwirownią Bielinek, totalne bezrybie - jeden okoń ok 25 cm i mały sandaczyk to na żwirowni, a że wystarczyło się odwrócić i za plecami miałem Odrę więc także na główkach próbowaliśmy szukać sandałów a efektem był okołowymiarowy szczupaczek, chrzesny nic w tym dniu nie złapał a jest specem od sandaczy na gumę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co wróciłem zmarzłem na kość no i jeszcze na dodatek ta mgła

4,5 godziny piłowania i w końcu padła wymiarówka i to jako pierwsza,

póżniej jeszcze cztery tyle tylko że pistolety

wszystkie padły na perłowe twistery z bocznym trokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś po meczu pojechałem na pławki siedziałem do 15

wynik 3 szczupłe i żaden nie zbliżył się do wymiaru

ale spotkałem znajomych z Rudy siedzieli nockę mieli po karpiu i jednego szczupala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi64 napisał/a:

po karpiu

No no ,widze że jeszcze je łapią.

Biorą. W związku ze strajkiem sandaczy...poniżej wczorajszy karpik 44 cm złowiony ok 21. :wink:

img0092iu8.jpg

Jako, że ostatnio kupiłem aparat będę wrzucał trochę więcej zdjęć :mrgreen::cool:

Dzisiejsze pistolety z bocznego troka

img0109pk9.jpg

img0111eg9.jpg

img0119gk4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.