Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele i ja zaczełem sezon ,ale bardziej przypominało to sprzątanie łowiska niż wędkowanie.5aa746a4d0a633cem.jpg

2816bbaf2a86cf62m.jpg

Troche tych śmieci się nazbierało.A był i czas na wędkowanie i próby sprzętowe.Ale to już opisze w tematach do tego przeznaczonych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Karpiątko teścia

jakiś taki dziurawy... To uszkodzenia mechaniczne, czy choroba jakaś?

Dziwnie wygląda... :(

Mi brały tylko ulubieńcy Trini :mrgreen:

:mrgreen:

Wstrętne, oślizgłe gady-

cudne gładziutkie rybki :lol:

które już też się obudziły :evil:

jupi!!!! 176.gif

Wszystkim gratuluję połowów, a tym co o kiju wrócili, życzę na następny raz taaaakiej ryby "D

Tylko aparatów nie pozapominajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz też ostro rozpoczynam sezon.

Narazie nęce - ale oczywiście wędki tez rozłożyłem :)

W niedziele byłem od rana na stawie zajączków do południa. Widać było że coś się ruszyła biała ryba bo oprócz neidzielnych wędkarzy widziałem dużo bąbelków na tafli wody.

4b88189b5f442a59m.jpg

7ab1251252591910m.jpg

Dzisiaj byłem od południa pogoda pięęęękna - ale nic dziś nie żerowało :/ Ale znów zanęciłem troszke ;)

9eed01f8520c09fdm.jpg

A i wczoraj i dziś miałęm towarzystwo :)

46c7f11804e76284m.jpg

ostro szczupaczek żerował przy brzegu - tylko w lewo i wprawo i tak w kółko metr od brzegu w poszukiwaniu ofiar :)))

No w środe mam nadzieje że już coś złowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie wędkowanieSPINNING mnie zacheciło i dzisiaj zaraz po pracy poleciałem na klenie i jazie :mrgreen: jakie rozczarowanie mnie spotkało powrót bez ryby z jednym braniem i spietą rybą (ryby się chyba potopily ) albo przestały mnie lubieć . Niedaruje w środe biore wolne na cały dzień wędkowania .SPINNING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek

w niedziele byłem na starorzeczu Pisi brały płotki,wzdregi i jeden bąk do momentu aż zrewał się mocny wiatr który potrafił wędkę z podpórek ściągnąć,przedstawiam dwie fotki z wyjazdu poniekąd udanego.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/db6c9b380ca66afb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74d16d7679b8ed74.html

Bradzo zastanawiające było zachowanie tego insekta który nie miał najmniejszej ochoty zejść z mojego pudełka z robakami:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef563832086fb2ce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro szczupaczek żerował przy brzegu - tylko w lewo i wprawo i tak w kółko metr od brzegu w poszukiwaniu ofiar :) ))

dudi te ofiary to chyba miałeś na myśli samiczki tego samego gatunku no nie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) pewnie też :) myśle że samiczki innych gatunków też już są jego ofiarami :Da jak juz za tymi innymi pogania i zbierze siły ........ to wtedy bawi się już pewnie ze swoimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Trini!

0c0d36fe0f42e9ef.jpg

Nie szczupak, nieduży, ale pierwszy w tym sezonie - i złowiony na nowy sprzęt - czytaj: radocha. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke zazdroszcze tym co juz polapali :smile: i oczywiscie gratuluje polowow

Ja wczoraj oplacilem karte

Dzis kupilem troche grochu i zamowilem sobie za namowa Manka kukurydze

Jutro jade nencic a w weekend pewnie pierwszy wypad juz taki na rybki z wedkowanie (jutro bede raczej tylko gruntoal i sprawdzal stare miejsca) :twisted:

Samych taaakich zycze wszystkim

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd jesteś?

Cześć Trini. W ogóle jestem z Łodzi i chwilowo nawet tu przebywam - zaproszono mnie do pracy w rodzinne strony, ale długo nie mogę zabawić, bo zadomowiłem się daaaleko od źródeł. Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to widzę Pike, żeś też poszkodowany pod względem ilosci wód jak ja ;)

P zazdroszczę Ci bliskości Twojej miejscówki, ja sobie nie mogę zanęcić, aczkolwiek też juz w ten weekend wybywamy z wędkami w plener, choć jeszcze nie wiemy gdzie ;)

ale jak tylko zrobi się czas działkowy, to fruwamy nad Bug i Liwiec, nie lubię rzek, ale tylko tam mam możliwość zanecić wcześniej, bo przebywam blisko wody dłuższy czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiliście mi chęci na rybki :mrgreen: Zanęta kupiona, białe i czerwone czekają w lodówce, żyłeczki wczoraj przyszły pocztą, więc jutro bez dwóch zdań ruszam na ryby. Mam tylko nadzieję, że nie będzie już lodu, zresztą nawet jak będzie to i tak damy rade :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: witam :cool:

dzisiaj po szkole skoczylem na pobliska zwirownie no i efekt murowany okolo 3h zlapalem 11 ploci calkiem okazale ok. 20-26cm na bata oczywiscie na pineczke a pogoda jak marzenie :razz:

:roll: nie wiem jeszcze jak i czym ale musze wam kiedys foty z jakiejs wyprawki pokazac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z powodu przeziębienia zamiast ryb zaliczyłem Fishing Mart w Bielsku :cool: Wyszedłem zawiedziony (szczególnie mając w pamięci pewien sklep we Wrocławiu :wink: ) Teściu przeciwnie- bo kupił karpiówki :razz:

A co do ryb. Docierają do mnie raporty, że karpiki u nas biorą jak w maju :shock::mrgreen: Jutro atakuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z powodu przeziębienia zamiast ryb zaliczyłem Fishing Mart w Bielsku :cool: Wyszedłem zawiedziony (szczególnie mając w pamięci pewien sklep we Wrocławiu :wink: ) Teściu przeciwnie- bo kupił karpiówki :razz:

A nie mowilem aby cos kupic :twisted:

Dzis rano ugotowalem groch a po pracy jade nencic jeszcze bez wedki ale juz w weekend pierwszy wypad :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem znad Wisly

Co prawda bylem tylko nencic ale i tak mi sie podobalo - ta przyroda :twisted:

Na dodatek nad woda niemily incydent

Pod mostem autostradowym w Czerniewicach pod Toruniem spotkalem "wedkarza"

No to zagadnalem jak biora - powiedzial ze wcale

Jednak gdy podchodzilem mial 2 wedki w wodzie i przy jednej grzebal

Za chwile na trzecia zalozyl robala i wyrzucil

Dziadek mial z 60 lat

To zaraz krotka gadka ze lamie regulamin i ze ma jedna zwinac

Mimo ze ja nie jestem wielki to dziadek jeszcze mniejszy ale bojowy - stwierdzil ze mam dac sobie spokoj i isc do domu

Mialem ochote sprawic mu kapiel ale stwierdzilem ze zobacze za 15-20 min co bedzie robil a w tym czasie podnence sobie

Za jakies 20 min wrocilem

Gosc niewzruszony dalej lapal na 3 wedki

Powiedzialem mu ze skoro po dobroci nie rozumie to dzwonie na straz albo policje

Trzecia wedek zwinal wowczas w 20 sek

I jak tu mlodziez ma sie czegos uczyc jak taki stary baran daje zly przyklad :evil:

Z milszych rzeczy to w odleglosci moze 10-15 metrow przebiegly kolo mnie dwie sarny :smile:

Generalnie widzialem nawet jak niedaleko mojej miejscowki splawila sie ryba :cool:

Oby nastepny wypad byl juz bez zgrzytow

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ochote sprawic mu kapiel ale stwierdzilem

...ja chciałbym raz w życiu spotkać nad wodą wędkarza, z którym warto zamienić choć parę zdań, na jakikolwiek temat. Nie mówię, że ich nie ma. Mówię, że ja nie spotkałem. :cool:

PS

Nie musiałoby to być wędkarstwo, mogłaby być i najatrakcyjniejsza część duszy pani Maryni - obojętne. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P gratuluję odwagi - nie każdy by powiedział dziadkowi do słuchu. No ale to nie ten temat ;)

Cieszę się, że coś się zaczyna ruszać z rybkami, bo już za kilka dni sobota i może cosik... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ochote sprawic mu kapiel ale stwierdzilem

...ja chciałbym raz w życiu spotkać nad wodą wędkarza, z którym warto zamienić choć parę zdań, na jakikolwiek temat. Nie mówię, że ich nie ma. Mówię, że ja nie spotkałem. :cool:

PS

Nie musiałoby to być wędkarstwo, mogłaby być i najatrakcyjniejsza część duszy pani Maryni - obojętne. :lol:

Pike nie wiem gdzie ty wedkujesz ale ja czesto rozmawiam z innym wedkarzami a i jak sobie siedze to i inni wedkarze zagaduja do mnie :cool:

Co do tego gagadka z dzis tez chcialem z nim pogadac chwilke (bo pozno bylem a nie chcialem nencic po ciemku) ale gdy zobaczylem ta 3 wedke to juz dalem sobie spokoj i czekalem co on kombinuje

Trini nie trzeba wielkiej odwagi

Zreszta nie byl to kark dwa na dwa ktory by mi sprawil kapiel :wink:

Na dodatek ten gagatek bywa tam czesto bo go kojarze tylko nie wiedzialem ze ma takie multiwedkowe zapedy :evil:

Poza tym jak bym mu odpuscil to Tomaszek by mnie zlinczowal :wink::lol:

Oby jak najmniej takich ludzi i podobnych nieprzyjemnych sytuacji w sezonie wszystkim zycze

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem znad wody przesiedziałem z 5h ale efekt niezły 3 jazie 4leszcze (żyletki) linek i świnka ach i parę ładnych garbusów. Zaczyna sie ostro ruszać więc wszyscy nad wodę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.