Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VooDoo

Wyprawa mojego kolegi i jego pierwszej ryby i mojej 2 płoci w roku, aczkolwiek 3 w ostatnich 3 latach

Jeszcze jedno , dostałem informacje , że na kilkunastu łowiskach w okręgu katowice zarybiono już ? moze ktos to potwierdzic ?

post-1480-14544971310769_thumb.jpg

post-1480-14544971311346_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

bylem dzis na zalewie rybnickim- wyniki mierne - 2 leszczyki 24 i 29 cm w ciagu ponad 5 godzin- wrocily do wody, na 5 osob w mojej zatoczce padło w sumie z 10 leszczykow do 33 cm, wszyscy lowili na gruntowki , wiatr dosc mocny -polnocny nie ułatwiał nam łowienia (caly czas fala kolo 20 cm), moze w czwartek bedzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shogun_zag napisał/a:

Wczoraj, Czarna Przemsza, wynik 1 pstrążek 35 cm

tosz to szok :shock: :shock: Shogun a ja myślałem że Ty do czerwca nie wędkujesz :mrgreen:

No tak, ale nie wstrzymałem, musiałem se porzucać :oops: Może do czerwca mi wystarczy ;)

shogun_zag napisał/a:

Przewietrzyłem Techniuma 2,4 c.w. 7-28g. ... tym czarnym o dużej zbieżności

kolejny szok :shock: :shock: , nie spodziewałem się, że masz takie "delikatne" kije na stanie :twisted::mrgreen:

Mam jeszcze Microbaita ... za szafą :oops::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lko mnie tu nie zlinczujcie za fotke :smile: :smile:

NIe, spoko. Masz ładny zlew, gdzie kupiłeś? :cool::lol:

leszczyk 40cm, na seledynowe kopytko 5cm

A na koguty melduję się 60-tki :cool:

Tak całkiem poważnie, to jak widać i Kolega to potwierdza, że leszcz to ryba spiningowa. Ale ... jak na 40-taka lesiu jakis taki za srebrny, a za mało złoty :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ... jak na 40-taka lesiu jakis taki za srebrny, a za mało złoty
Ma 40 - cały zlew zajmuje :mrgreen::mrgreen:
tylko mnie tu nie zlinczujcie za fotke

Nie będę Ciebi linczował, tylko następnym razem zlew umyj :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis od godz 9 do 13 byłem na stawie u mnie na wiosce.

Efekt : 5 karpi z czego najwiekszy 45 cm i 4ry wróciły do wody.

Łowią tu głownie staruszkowie na spławiczek - i jak sie jeden pan dziwił jak wypuściłem Karpia tego 45cm - krzyczał z przeciwnego brzegu

" A co niewymiar??" ja "nie" on "to czemu go wypusciles ??"

Tutaj chyba wszyscy tylko biora ryby do domu.

Dla nich to grzech wypuścić.

No teraz zaczne nęcić tu kulkami i może padnie jakiś wiekszy karpik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem dzisiaj sezon spławikowy :grin:

Bat w rękę i wybrałem sie nad starorzecze Narwi. Ludzi sporo, ryb mało. Paru z nich miało po kilkanaście ładnych płoci.

Posiedziałem 2h złowiłem 12 płotek takich dłoniaczków.

Wyprawa fajna, bo pogoda bardzo ładna no i te stacjonarne łowienie daje trochę odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy 45 cm i 4ry wróciły do wody.

Łowią tu głownie staruszkowie na spławiczek - i jak sie jeden pan dziwił jak wypuściłem Karpia

Dudi, mój miał 49. ale był grubas: 2.2kg. Tam, gdzie łowiłem w ogóle nieznana jest kategoria: wypuszczanie. Komentarze na temat tego suma z poprzedniego zdjęcia brzmiały - podkreślam: wszystkie - "szkoda, że nie w nocy, nie?" Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mieszkam w polsce ale mam stały kontakt z rodziną na dolnym śląsku z tąd też wiem że mój dziadek był wczoraj tj.28.03 na zalewie otmuchów (tak to się chyba pisze:) i ani on ani nikt inny nie mieli nawet brania miejscowi mówią że nie ma co przyjeżdżać dopiero może po świętach coś się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo

Piękny karp.

Byłem dzisiaj na rybach , niestety 1.5 hektarowy staw , 300 kg karpia wrzuconego i niestety pełny staw, wędki co 3,4 metry.Na 120 wędkarzy liczmy , tylko ~15 złowiło rybę i byłem w tym ja.Złowiono okolo ~ 10 karpi , 4 płocie i 2 szczupaki .

Niestety musiałem się natrafić na 20 cm szczupaczka złowionego na czerwonego robaka, ale i tak jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny karp

Dzięki VooDoo.

i tak jestem zadowolony.

Ja staram się zawsze być zadowolony z tego, że udało mi się wygospodarować czas na ryby. Raz mi to wychodzi, a raz nie; bo tak szczerze, to gdy wracam o kiju nie umiem cieszyć się li tylko z samego wędkowania :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie mamy już wątpliwości co myśleć o Twoich zdjęciach Pike :???:

Tomaszek tak patrze na to zdjecie i nie wiem co tam jest podpadajacego choc po Twoim komentarzu i wczesniejszym sporze wiem ze pewnie cos jest :lol:

Kurna do okulisty musze isc :lol:

Moze trzeba zalozyc temat komentarze do zdjec Pike'a :lol:

Poza tym za bardzo do tej pory ufalem ze wszyscy na forum wklejaja prawdziwe fotki i prawdziwe rady a niestety chyba tak nie do konca jest :???:

Choc jest sporo ludzi do ktorych mam pelne zaufanie :cool:

Ja czekam poki co az wyzdrowieje w pelni bo poki co tylko obserwuje ladna pogoda i dostaje szalu ze nie moge jechac nigdzie :roll:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo yo panowie- na poczatek gratuluje karpikow ( moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tymi podejrzeniami co do karpia pike`a bo nie chce mi sie grzebac w stosie wczesniejszych postow)

ja wczoraj bylem z kolega na zbiorniku wyrownawczym zalewu rybnickiego- grabowni- staw okolo 18 hektarow- przez 3,5 zlowilismy 3 leszczątka od 20 do 27 cm i plotke....wiec slabo, no ale juz w weekend planuje odwiedzić odre koło kedzierzyna wiec napisze jak bylo, pozdro wariaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.