Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczesnego ranka do południa karpiowa zasiadka

tomek1, ja w tym roku zaliczyłem chyba z 15 nocek :mrgreen: i bez żadnych znaczących wyników :sad: oprócz wykrzywionego buzzbara i kilku pustych brań nie mogę się niczym pochwalić, więc nie masz czego żałować :grin: mogę tylko dla smaku wkleić fotę mego kumpla, który złowił lamparta :shock: a ja mu tylko mogłem fotę strzelić, niestety nie był warzony , ani mierzony, od razu został zwrócony swojemu środowisku :lol:

93e2cea65fe78a8bmed.jpg

czyż nie piękny :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

KLĘSKA TOTALNA NAD WODĄ !!!!!!!

Od 13-18 na 2 kije ani puknięcia (ds i spławik) Znajomi łowili obok w sumie 7 wędek i ryby nikt nie widział . Jedno branie na czerwonego ale ryba zeszła (jakaś średnia) . Nikt nie ma pojęcia dlaczego tak kiepsko . Nie pamiętam wiosny z taką beznadzieją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja was pociesze ,choć siedze w domciu z przymusu ,to cały czas wywiad działa .Zaczeło się tarło płoci lub nawet skoniczylo [regiony] teraz bierze byczek ,czyli sumik amerykaniski ale tylko z wieczora a i okoń lubi troche ikry pojesci ,info nie oficjalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, ja w tym roku zaliczyłem chyba z 15 nocek

:shock: Chyba za wcześnie na to na dużym jeziorze :roll: Stawy co innego :mrgreen:

który złowił lamparta

Jakbyś dziabnął sazana na Goczałkowicach też by ci się spodobał. Piękne rybki- wąskie i muskularne :razz: Ja oglądałem tylko na zdjęciach :cry: Bo żeby go dopaść na takiej dużej wodzie to trzeba spełnić wszystkie warunki o których wiesz- razy 2. Znajomy ma dużo czasu, samozaparcia, więc ciągnie ich parę co roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :!:

Kolejny wypad na jeziorko z bacikiem zaliczony,delikatna falka sprzyjala polowom niewielkich ploteczek okolo 20 cm,po dziesieciu godzinach zabawy i wypoczynku nazbieralo sie ich 80szt w tym kilka leszczykow.DS ani drgnol

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 7:00 do 11:30 spławiczek i kukurydza. W zasadzie brania byly sporadyczne, ryb jednak brak - pewnie jeszcze nie pora na robaka w tym zbiorniku. Wedkarze obok lowili plotki na robaki, niestety mialem tylko kukurydze. Okolo 10:00 jednak branie, zacięcie i okolo 2-3kg amur na haku. Lekka dezorientacja, biec po podbierak. Niestety przy samym podbieraku rybka sie zerwala. Haczyk 14 i przypon 0,12mm zrobil swoje. Podbierak tez juz dawno nieuzywany i malo poręczny.

Mimo to wypad udany - nogi miekkie byly ;) No i motywacja do nastepnych wyjazdow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj złowiłem 2 w życiu karpia 31 cm , a dzisiaj 3 i w dodatku jest to pierwsza ryba złowiona na zestaw włosowy ( chcialem tylko pokazac ze umię zrobić zestaw wlosowy) a niespodziewanie z 20 wędkarzy wziął mi karp i poplątal 4 wędki moich 2 kolegow.

Karp miał 40 cm , 1.5 kg i złowiony został na kozłowej górze

04100bf4d909dbbfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie do mojego postu (jeszcze nie pora na kukurydze w tym zbiorniku) . Na robaka plotki braly az milo.

Voodoo wlasnie te niespodziewane sa najgorsze. Przekonany ze wziela mi ploteczka na pelnym luzie zacinam a okazuje sie ze jest sie z reka w nocniku ;]

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nocki na Chechle ... Ludzi multum i też połapali .. a ja złapałem dwa karpie 46 i 49 cm ... po zmierzeniu oddałem je wodzie .. :) nocki nie za ciepłe ale idzie wytrzymać ... a brania odziwo tylko pod wieczór a w nocy i rano nic .. zero !!! no ale wazne że chodź coś wieczorem brało .. :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj ladnie brala plotka i wzdega ale od wczoraj wiatr zmienil kierunek i jest slabo ogolnie.Zwiedzilem Dlugie,Chycine,Zalewy noi poczciwa Obre ale najlepiej jest na Dlugim gdzie ploc sie trze aktualnie i ladna bierze na selektywna kukuryku(na biale ukleja i krapik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,bardzo ladne jezior,okolice Londynu,pierwszy wypad w tym roku z feederem,przyneta kukurydza tutti-frutti,pelet,robaczki,zaneta:sensas feeder,konopia cala,kukurydza,melasa,pokruszone kulki prot.,nęcenie punktowe,efekt przerósł najsmielsze oczekiwania,trzy leszcze:2,5 2,0 i 2,0 kg,oprocz tego pare płoci ponad 30 centymetrowych,lesczykow okolo 30cm nie liczylem,w sumie mialo to byc sprawdzenie nowego lowiska a skonczylo sie na konkretnych rybach,tak udanego poczatku sezonu jeszcze nie mialem,no i chyba znalazłem miejscówke na sezon:)za tydzien nastepny wypad tym razem na dłużej:) z wedkarskim pozdrowieniem, Mikew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam około 8 rano bo trochę zaspałem, miałem inne plany no ale już troszkę było za późno i

trzeba było tak z marszu coś wymyślić i padło na jeden z kanałów powodziowych we Wrcku

decyzja nie najszczęśliwsza bo w połowie kanału były zawody spławikowe i sporo miejsca do

łowienia odpadło,w pierwszych kilku rzutach miałem ładne wyjście jazia dosyć sporego, no

myślę dobrze się zapowiada, ale widocznie tylko temu jednemu się chciało obejrzeć mojego

wobka. Po przejściu na nieco głębszą wodę zaczeło się trochę dziać, zaczęły gryźć małe szczupaczki było ich pełno o gumce trzeba było zapomnieć bo co rzut siedział mały brzdąc, na

woblerka troszeczkę mniej reagowały ale też było sporo brań. Miałem jeszcze kilka mocniejszych brań ale pustych,i tak mineła piękna słoneczna niedziela, warto było bo już

foczki wystawiają swoje walory na promienie słoneczne to i widoki są przednie, a to moje

dzisiejsze "trofeum".

39f3bce1bf331045m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem

Generalnie lipa

Zlapalem jednego jazia kolo 32-33 cm

Nawet miarki nie mialem ze soba aby go zmierzyc :lol:

Na poczatku przez jakies 30 min (od 15) bylo kilka skubniec zakonczonych jedna rybka a pozniej juz kicha na maxa

Za to rozruszal mnie bobr ktory bezczelnie przeplynal sobie kolo mnie :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.