Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

to jeziorko na którym łapal spiningista i ja to jeziorko położone niedaleko Żydowa w gminie polanów. niestety ostatnimi laty działał (kułsował) tam pewien nadmieszkaniec tego jeziorka i takie wielkie to cud!!!!!!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wynik dnia!!

Ryby leżą pokotem a ty jeszcze w to wszystko - trzeba było je położyćna sobie koleś :evil: weź popukaj się w głowę zanim następnym razem pójdziesz na ryby :evil:

No i na ostatnim zdjęciu ta firaneczka :???::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiningista .... ale baty dostaniesz za ostatnią fotke

Za ostatnią :shock: Ta ostatnia przy tej
Zdjęcie(26).jpg

Cały wynik dnia!!

to mały pikuś. Ludzie co wam do łba przychodzi aby chwalić się takimi zdjęciami :evil::evil: I ty śmiesz się nazywać wędkarzem - mięsiaż jesteś i tyle w dodatku bez jakiegokolwiek szacunku do ryb i prawdopodobnie całej przyrody. Jak widzę takie zdjęcia to mi się normalnie ................... to mnie krew zalewa. Może należało by stworzyć, wzorem innego portalu, coś na zasadzie antygalerii i tam wrzucać wszystkie tego rodzaju zdjęcia. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy apeluję o spokój :wink: Jeżeli nie przekroczył dopuszczalnego limitu to jest tylko jego prywatna sprawa czy to zje, nakarmi kota czy cokolwiek innego. Można rozważać jedynie aspekt estetyczny tego typu zdjęć. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mi sie zadne zdjecia nie pokazuja i nie wiem o czym wy piszecie :evil::lol:

Musze zobaczyc jak bede w domu czy tak samo bedzie i poszukac co mam skopane :lol:

Poza tym Tomek ma racje poza tym ze jest nieetyczny jesli ktos bierze duzo ale zgodnie z regulaminem zarzucic mu nie mozecie

Nie wiem co jest na fotkach ale chlopak mlody wiec pewnie chcial sie pochwalic

Pewnie dorosnie to i wyrosnie z roznych pomyslow

Uroki dorastania :wink::lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy apeluję o spokój Jeżeli nie przekroczył dopuszczalnego limitu to jest tylko jego prywatna sprawa czy to zje, nakarmi kota czy cokolwiek innego. Można rozważać jedynie aspekt estetyczny tego typu zdjęć.

100% poparcia. Możemy nie popierać takich zachowań ale to nie powód by tak atakować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie będę z wami kłócił, ale macie racje!!

Niestety rybki musiałem wziąć (nie pytać dlaczego). Wiem że ostatnia fotka jest nie estetyczna, ale nie miałem aparatu na rybkach :???:

W środę znowu uderzam, ale tym razem wszystkie wypuszczam!! Ale fotki będa o ile nie zapomne aparatu!!

Mam nadzieje że mi te fotki wybaczycie :razz:

Ale miło że mój post poruszył takie rozmowy hehehe.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% poparcia. Możemy nie popierać takich zachowań ale to nie powód by tak atakować.
Ja myślę że powód jest dobry. Może przynajmniej aspekt edukacyjny. Potem narzekanie, że rzeki są puste..... no ale przeciez przepisu nie złamał :roll:
Niestety rybki musiałem wziąć (nie pytać dlaczego).

Jasne... na ryby tez musiałes iść - no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety rybki musiałem wziąć (nie pytać dlaczego).
Jakoś żaden sensowny powód nie przychodzi mi do głowy. Daleki jestem od negowania zabierania ryb i przeznaczania ich do konsumpcji, ale w takich ilościach, które jesteśmy wstanie zjeść a nie tyle ile zezwala regulamin :???:
Mam nadzieje że mi te fotki wybaczycie :razz:
jeżeli więcej nie będziesz takich wstawiał...........................
Ale miło że mój post poruszył takie rozmowy hehehe.
No mi do śmiechu nie jest a tym bardziej "miło" tych fotek się nie ogląda :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę znowu uderzam, ale tym razem wszystkie wypuszczam!! Ale fotki będa o ile nie zapomne aparatu!!

Dajcie chłopakowi szansę, bo widać, że

nasz kolega wyciągnie wnioski na przyszłość

:wink::wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty śmiesz się nazywać wędkarzem - mięsiaż jesteś i tyle w dodatku bez jakiegokolwiek szacunku do ryb
Daleki jestem od negowania zabierania ryb i przeznaczania ich do konsumpcji, ale w takich ilościach, które jesteśmy wstanie zjeść

Owszem ruszające te zdjęcia brak szacunku dla ryb a to dzięki nim mamy to hobby. Ja przywoże ryby które złapię ale powiem szczerze że nie zjadłem żadnej ryby którą złowiłem (a w mojej karierze mało ich nie było) - taką mam zasadę. :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo
A ja się nie będę z wami kłócił, ale macie racje!!

Niestety rybki musiałem wziąć (nie pytać dlaczego) hehehe.

:razz:

Ale miło że mój post poruszył takie rozmowy hehehe.

pzdr.

To juz wiem dlaczego :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi to oceniac, ale traca troche ten temat bo była nie raz juz taka sprawa i wniosek wychodzi taki ze jesli ktos sam nie popelni bledu i nie zostanie pouczony to na przykładzie tych samych błedow popełnionych wczesniej do głowy mu to nie trafi :wink: wszystko jest ok. tylko fotki nieprzemyslane spiningista, pisał ze rybki musiał wziasc niechce nic sugerowac ale znam pare przypadkow pozadnych wedkarzy ktorzy zabieraja ile moga, ale to dlatego ze znaja kogos komu je dadza a temu komus przydadza sie najbardziej bo by ich nie mogł sobie kupic a to ja uwazam jest bardzo po Chrzescijansku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to i ja drzuce swoje pięć groszy ... Jeżeli , jak twierdzi, musiał zabrac te ryby to okej. Musial, zabrał, przepisy nie zlamane - koniec tematu.

Estetyka fotki opisującej wyniki dnia - tragedia, bo przecierz nie robisz fotki na wystawie w hipermarkecie - a tak to niestety wyglad :/ ( sory za szczerość ). Myśle ze nastepnym razem umiesci foteczke o wiele bardziej estetyczna.

A co do ostatniego zdjecia - no chyba kazdy juz wie ze na tym forum fotka z kaloryferem, kafelkami, czy jak tutaj firanka jest prawie zbrodnia :wink:

Spiningista - nastepnym razem albo zrob fotke estetyczna i nam ja pokarz albo opisz rybke i nie rob fotki.

Moim zdaniem jednak chlopak jest młody, uczy sie dopiero pewnych rzeczy. Krytyka moim zdaniem calkowicie zasluzona ale chyba dość juz tej krytyki. Moze wrocimy do tematu ??

No wlasnie - wracajac do tematu ... ( nie bylem dzis na rybach :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jednak chlopak jest młody, uczy sie dopiero pewnych rzeczy. Krytyka moim zdaniem calkowicie zasluzona ale chyba dość juz tej krytyki.

Racja. WYSTARCZY. ale o kulturze wędkarza dużo sie dowiedzieliśmy po z tej fali krytyki.

Wracam do tematu: nie napisałem o swoich wynikach wczoraj bo jak wrociłem z ryb padłem na łóżko po byłem od soboty od 20tej. Efekty?? Wyciągnąłem 4 karpie 34cm, 39cm, 47cm, 64cm. Wagi ryb nie znam bo nie noszę wagi na ryby a wszystko pływa dalej, do tego karasie w wymiarach od 25 do 36cm i linek 28cm. jak dla mnie masa adrenaliny i emocji :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym dla przestrogi taką fotkę wkleić :idea: aby wszyscy haczykowcy którzy na nią spojrzą, i aby póżniej jakieś wnioski z niej wyciągnęli :grin:

a wtedy myślę że nie będzie między nami więcej nieporozumień hmmm...

545918c33c2e03c0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jest sie czym pochwalić. Dzisiaj od 9.30 do 14 pochodziłem sobie ze spinningiem w takich okolicznościach przyrody.

3643f0e6cfe000c6m.jpg

1f6063aee59cb1a9m.jpg

1eabb9dae154d7dcm.jpg

f442d9d5568879ecm.jpg

Pierwszy zameldował się ten maluch , który został wyhaczony bez wyjmowania z wody.

509d16dc795c7b24m.jpg

Następny zameldował sie ten killer z grubym karkiem :lol:

e6ebadeedf5ae1c8m.jpg

4b36ceb09857210em.jpg

736f8b18e158ac75m.jpg

99d5e6c6db7c3d6fm.jpg

901578dea3c6796fm.jpg

Miałem trochę szczęścia bo raczył wziąć na jaziowego woblerka (którego później urwałem ) oczywiście bez przyponu stalowego. Wcześniej miejscówkę obrzucałem dokładnie woblerem szczupakowym ze stalką :lol:

Miał 73 cm 2,85 kg .........został wzięty do domu.

Był jeszcze trzeci okaz, też musiał być ładny ( wnioskuję po mocnym szarpnięciu podczas brania ) którego nawet nie zdążyłem przyciąć........odciął obrotówkę nr 1 która była przeznaczona dla jazia lub klenia .

Jeszcze kawałek filmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w maju nie ma lepszej przynęty na okonia niż rosówka- ja obok na spina bez brania a oni pociągali dość regularnie niebrzydkie okonie. Wiem, że pokazują się już te większe, więc zabieram się za zbieranie rosówek i może uda się złowić wreszcie okonia pod medal :mrgreen:

No i pod medal się udało :cool::mrgreen: Do medalu minimalnie zabrakło :wink:

ee6faa3cb75afb28m.jpg

3cfe1c3cd2212979m.jpg

888967febf34c1e5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.