Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No Essox, musisz jeszcze troche pocwiczyc z przerobkami ;)

A ten tekst w filmiku, ze na takie malenstwo wzial to pewnie do mnie? :lol:

:cool:

Szacunek, super szczupak i fajna rzeczka :)

No jasne Tomek ,że do Ciebie :mrgreen: ...........bo nic tylko słyszę........ na szczupaka guma na 15 cm i już :mrgreen:

A z przeróbką nawet sie nie starałem , na szybko robione .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno stanowisko obrzucalem :D i taki okaz :) wpadl :)

http://img408.imageshack.us/my.php?image=zdjcie20bo8.jpg

http://img58.imageshack.us/my.php?image=zdjcie23he1.jpg

Na małą obrotówke mistrala ( zółta jaskrawa )

Niestety około 20 minut spędziłem nad wodą, okropnie zaczołem kichac ( kartar ) i oczy mi łzawiły, uczulenie na pyłki traw...

Strasznie płytka jest ta moja rzeczka nie ma jak rzucac ;) ale w sobote przejde z 3 km to moze złapie jakiegoś SZCZUPAKA a nie szczupaczka :D

3 w mojej karierze szczupaczek :D i zarazem najmniejszy ;D

Pozdrawiam :D

ps. wypowiedzcie sie w temacie :

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=3037

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Essox, musisz jeszcze troche pocwiczyc z przerobkami ;)

A ten tekst w filmiku, ze na takie malenstwo wzial to pewnie do mnie? :lol:

:cool:

Szacunek, super szczupak i fajna rzeczka :)

No jasne Tomek ,że do Ciebie :mrgreen: ...........bo nic tylko słyszę........ na szczupaka guma na 15 cm i już :mrgreen:

A z przeróbką nawet sie nie starałem , na szybko robione .

8cm a nie 15cm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8cm a nie 15cm
To jeszcze pikuś ,będąc nad jez.Głębokim 1maja

najskuteczniejszą gumą była 20cm kopyto z brokatem ,gdybym tego nie widział nigdy bym nie uwieżył ,co ciekawe braly na to nawet szczupce 30cm.Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten weekend nie został spożytkowany w sensie wędkarskim - problemy z niańką :evil: Ale za to wybraliśmy się z dzieciakiem zrobić rekonesans na przepięknym zbiorniku w Zagórzu Śląskim. Mam tu kilka fotek, więc jeśli się komuś spodoba to zapraszam serdecznie. Wypożyczyliśmy 3- osobowy rowerek, żeby spokojnie opłynąć cały zbiornik. Dodam tylko, że fotki z telefonu więc nie oddają realistycznie tego co ujrzeliśmy własnymi oczętami.

Po wypedałowaniu z najbardziej oblężonego skrawka zbiornika mijamy przepiękne skały, tuż za nimi zakręt na lewo...

zdj281cie0008sn9.jpg

A za zakrętem takie oto piękne widoki...

zdj281cie0009ta9.jpg

zdj281cie0011gg2.jpg

zdj281cie0015te6.jpg

zdj281cie0016sw5.jpg

Płyniemy dalej prosto, na środkowej części zdjęcia znajduje się kolejny zakręt w lewo...

zdj281cie0018bf8.jpg

zdj281cie0019ec8.jpg

A za zakrętem ukazuje się piękny widok, ogromna tama, niestety widać jedynie jej skrawek :sad:

zdj281cie0021re7.jpg

zdj281cie0022zm2.jpg

Robiłam więcej zdjęć, dopłynęliśmy prawie do tamy, niestety okazało się, że wysiadło mi oprogramowanie w fonie :evil: W każdym bądź razie na temat tego zbiornika, raczej zbiorników (2 przedzielone tamą) można wiele wyczytać w sieci.

Po wypedałowaniu zbiornika, dopływamy do pomostu i ku naszemu zdziwieniu ukazują się siaty wędkarskie. Okonie, bardzo fajne sztuki. Chłopaki poszli odcedzić kartofelki, a ja w miedzy czasie nawijka z właścicielem sieci. Facet z Wrocka, bardzo miły, uswiadomił mnie o rybostanie. Jestem zachwycona i już snuję plany jaką miejscóweczkę obrać :roll:

Ogólnie rzecz biorąc wyprawa szpiegowska bardzo udana o czym świadczy:

zdj281cie0014id7.jpg

Acha specjalnie nie robiłam zdjęć z typowymi wygodnymi stanowiskami, ponieważ znajdowali się tam wędkarze, a nie chciałabym mieć problemów z użyciem czyjeś facjaty w necie. Różnie to bywa :roll: Tak czy inaczej okolica bardzo piękna, z możliwością zakwaterowania, połażenia po górach, zwiedzania (np. Zamek Grodno), korzystania z atrakcji turystyki wodnej i co najważniejsze łowienia ryb :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia widoki piękne ,przypomniały mi wiele milych wspomnieni ,z nad tej wody

Cieszę się bardzo :mrgreen: Mańku w końcu to nie tak daleko, może by tak odwiedzić te okolice?

nie koniecznie wedkarskich

No tu nie wnikam :lol:

Ale ze wędeczki nie przemyciłaś to żal.A "skarb" też pikny

Wędeczki były w samochodzie, już tak jeżdżą z nami od zeszłego wędkowania. Przygotowanie full wypas gdziekolwiek byśmy się znaleźli, oby na wodach wałbrzyskich....

Niestety ten nasz "skarb" to totalny wariat, byliśmy z nim raz na rybach i jak na razie ostatni. Niech podrośnie bo teraz szkoda chłopaka na łańcuchu trzymać :wink:

Może się uda nam powędkować podczas najbliższego weekendu, jednak wszystko zależy od planów dziadków :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za chwile na rybki!!

Ciśnienie takie że spać nie mogę, dopijam kawke i lece!! Przede mną jakieś 8km. rowerkiem, ale widok porannego jeziora wynagrodzi wszystko!!

Po dwoćh dniach nęcenia (pon i wt) dziś wypad na leszcza, zobaczymy co da, a jutro dalej necenie i w piątek na nocke!! A moze jeszcze za wcześnie??

Jak myślicie??

Fotki i relacja jak wróce!!

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj na rybkach

Zlazilem ze spiningiem z dobre 5 km nad Wisla

Mialem wyjscie jedengo sporego szczupaka ale oczywiscie jak to sie zdarza spieprzylem to koncertowo :lol:

Po prostu w tym miejscu przyczepilem 2 razy wczesniej jakies trawki czy inne zielska a za kolejnym leciutko przycialem ale na powierzchni zrobil sie tylko spory wir :evil:

Pozniej juz tylko calkiem fajny okonek zapoznal sie z woblerkiem :cool:

Rzucalem rowniez ciezarkiem sobie aby zbadac dawno nie odwiedzane glowki celem wsyszukania miejsca godnego na zasiadke

Niestety na tym odcinku praktycznie nie bylo glowki glebszej niz 2,5 metra

No moze jedna ma maly dolek ale musze isc tam ze splawikiem

Generalnie lipa jak nie wiem pod wzgledem glebokosci na moich stalych obszarach buszowania :mad:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już po rybkach!! Fajnie było, powoli zaczynają wchodzić większe sztuki!!

Największa radocha, z tego że samemu sie przygotowało łowisko i daje to rezultaty!!

Byłem na miejscu o 4.00 i od razu sa brania, bardzo delikatne, ale sa!! Z początku nie mogę zaciąć, zmieniam haczyk i to samo!! Widocznie brały delikatnie bo sporo mi spadło :evil:

Wynik dnia to mnóstwo gówniarzy i dwa wyciągniete po kilo i 1,2kg. i jeden takich rozmiarów mi spadł. Sporo takich pod pół kilo!!

Oczywiście zrehabilitowałem się za ostatni wypad i wszystkie nadal rosną :mrgreen:

A o to fotki:

post-2104-14544971353167_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zrehabilitowałem się za ostatni wypad i wszystkie nadal rosną

Nie no spoko, żeby jeszcze jakiś filmik jako dowód. ;-)

A moze nie ?? Po co ?? skoro chlopak twierdzi ze wypuscil to trzeba mu na slowo uwierzyc ... Patryk... tez bys chcial aby brac haczykowa wierzyla w Twoje slowa a nie za kazym razem dowody ... IV RP to tylko haslo-nie robmy z niego rzeczywistosci nawet wsrod nas :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś filmik jako dowód.

To nie sąd :wink:

U mnie dzisiaj zero, ale nie siedziałem w opowiednim miejscu bo było zajęte, a dla okonia 5 metrów w prawo lub lewo często ma znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.