Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja dzisiaj- pierwszy wyjazd na ryby z moją maleńką córeczką :cool: (i to bez mamy :twisted::lol: ) Była nadspodziewanie spokojna i nawet pozwoliła mi trochę porzucać :wink::lol: .

Mama troszkę odpoczęła a Agatka przeszła chrzest bojowy (choć nieświadomie :wink: ) :cool::lol::lol::lol:

05dbb811feb18f37m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem z Narwii okolice wpadu rzeki Orzyc(niestety tam gdzie zamierzałem jechać było zajęte wiec musialem znaleźć inne miejsce)nocka ze środy na czwartek plus cały czwartek wypad chyba najgorszy w tym roku(w nocy żadnego brania oprócz jednego krąpia)brania były między 10-13 patelnia że nawet w cienu nie dało się siedzieć - wyniki nic specjalnego 3 leszki największy 43 cm krąp i jedna płotka.Dodam że łapaliśmy z gruntu ustawionych było 6 gruntówek a brania były tylko na 2(próbowaliśmy wszystkich przynęt które mieliśmy począwszy od pszenicy,kukurydzy,grochu,pinki,kłudek(czy jakoś tak:)) skonczywszy na białych)brania tylko na waniliową kuku i białe(oczywiscie nie kanapki tylko osobno).Co ciekawe zakładając na haczyk więcej białych niż 3 nie było nawet puknięć.Ogólnie lipa.Aha zdjeć nie posiadam bo akurat padł mi telefon a aparatu nie wziąłem.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem dzis na nocce na wyrobiskach we Wróblowej i wyniki całkiem, całkiem :mrgreen: na łowisku byłem około godziny 21:00 i miałem 2 brania, z których wyjąłem 2 karpiki po około 34 cm. potem cisza... koło 1 mam branie i wyciągam karpika na 32 cm. potem znowu długo cisza i około godziny 5 mam branie i wyjmuje 35 cm leszcza. O godzinie 6 mam bardzo wolne branie... gdy rybka ruszyła z wolnego biega szpuli zaciołem, i opór był potężny :mrgreen: po około 4 minutowym holu na brzeg w podbieraku "wyszedł" karpik :D Mierzenie, i miarka pokazuje 55 cm... :D Kilka fotek, i sruu do wody :D

hpim3523gv8.th.jpg hpim3525ju8.th.jpg hpim3526ja2.th.jpg

P.S. wszystkie rybki złowiłem na 3 ziarna kukurydzy na włosie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje stocha! Faktycznie grubasy , a długośc też zacna :!: Lin jest jednak moją rybką nr.1 for ever.

Ja jutro planuję całodniową wyprawę nad Zalew Zegrzyński. Cel wyprawy - leszcz. Przygotowania w fazie końcowej :mrgreen: Zdam relację jak wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,dzieki.

Lin jest jednak moją rybką nr.1 for ever.

W 100% sie z toba zgadzam Filippos :razz: Te rybki naprawde sa piekne i mysle ze wymagaja wielu godzin obserwacji :grin: (No ja juz tak od 12lat :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie odziwo dosyc pozno moze dlatego ze pierwszy dzien necenia w nowym miejscu.Najlepsze brania byly od godz. 6.00-7.30 pozniej slonce,skwar i o 8.00 do domku.W zasadzie nigdy dluzej nie lowie jak do 8.00 a wstawanie przed switem jest moim zdaniem konieczne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giv'em hell Filippos

I will Tomaszek :twisted:

W zasadzie nigdy dluzej nie lowie jak do 8.00 a wstawanie przed switem jest moim zdaniem konieczne

No tu bym się stocha nie zgodził. Liny bywają nieobliczalne. W zeszłym roku moje największe linowanie wyglądało tak, że na łowisku byłem od 4 rano, a połowiłem między 10, a 12 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wybrałem sie o 7 na Dunajec koło Tarnowa .Łowiłem na spławik i feeder ,przyneta to białe robaki i czerwone ,zaneta traper rzeka .Efekt to 30 uklejek do 20 cm i 1 okoń z 25 cm .Nic wiekszego sie nie trafilo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj cztery godzinki relaksu nad wodą.

Brzuch i nos "zjarane" przez słońce !!!

Połów średni.

Na kukurydzę dwa brania i dwa pudła.

Biały robak:

1 płotka

2 krąpie

5 karasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuch i nos "zjarane" przez słońce

A ja cale plecy :lol: Wczoraj caly dzien na jeziorku, a dopiero jak sie spalilem wpadlem na pomysl zeby zalozyc koszulke :neutral: Teraz tylko smarują mi plecki jakąś smietaną czy czyms podobnym, nic tak dobrze nie działa. Jesli chodzi o ryby to bez rewelacji.

Narazie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.