Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędkarstwo i kobiety


adam_wanas

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
szykuje się jakaś intryga niczym z brazylijskiego serialu

Podły Leonsjo przybrał maskę poczciwego Adamosa, tymczasem jego ukochana Marzensja nie podejrzewa, że w wirtualnym świecie rozgrywa się prawdziwy dramat. Nie wie, że jej ukochany skrywa swe prawdziwe oblicze, i przyznaje się do niej - pięknej Marzensji, tylko pod zamaskowaną tożsamością.

Ciąg dalszy może nastąpi...

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no trini, masz talent, może powinnaś pisać jakieś scenariusze

jakoś tam to wykorzystuję, że umiem pisać, ale do scenariuszy to mi daleko :lol:

Czy wyjaśni się przed 3.333 odcinkiem

a to wszystko zależy - albo podły Leonsjo sam wyzna swe grzechy i zada sobie jakąś pokutę za swe niecne występki, albo wielki El Admino wymierzy mu karę skazując na czasową bądź trwałą więzienną poniewierkę, albo wychłosta publicznie pod batogiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadałem sie w tym temacie bo widzialem dwie mozliwosci - albo czlowiek ktory to pisze jest niespelna sil, albo to zwykla prowokacja. Z tego co tomik wyjawil mamy do czynienia z tym drugim. Nie ma punktu w regulaminie ktory zabrania takich rzeczy, ale dla porzadku i powagi forum proponowalbym wprowadzic jakies ograniczenia co do tego typu dzialalnosci, bo moze byc to bardziej uciazliwe niz zbaczanie z tematu badz zakladanie niejasno brzmiacych tematow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, moj blad ale tez nie do konca. Chodzilo mi bardziej o samo ukrywanie sie pod dwoma kontami i stosowanie tego typu sztuczek w celu pozniejszego wysmiewania reakcji haczykowcow. Jestem przekonany ze jest wielu uzytkownikow, ktorzy kiedys zalozyli konto, potem zapomnieli hasla i zalozyli nowe. Teoretycznie posiadaja dwa konta, ale ban ani upomnienie im sie raczej nie nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

ja wam powiem tak mam dopiero 20 lat ale mialem kiedys taka samą sytuacje gdy moje dziewcze nie chciało wogole slyszec o rybach i teraz jestem sam jakos mi smutno no ale nie suzkam w sumie wiec powiem tak nie ma chyba wielu dziewczyn co by zaakceptowaly to hooby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Prawda jest taka:kochamy swoje drugie połówki(w większości przypadków :wink: )

oraz KOCHAMY WĘDKOWAĆ.

Moja luba często powtarza , że ja to powinienem ochajtać się z...rybkami,wybudować szałas

i wynieść się w leśne ostępy , nad wodę(czasem nawet się pokłócimy z tego powodu :roll: ).

Ciekawi mnie ,czy tylko moja Pani ma takie podejście , kiedy wybieram się na rybki.

(pozazdrościć tylko tym którzy mają kobiety "zarażone" tym hobby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat :lol:

Moja oczywiście kręci nosem, ale jest bardzo wyrozumiała :cool: Zwykle jestem 4 razy w tygodniu na rybach :twisted:

Czasem jak przeginam pałę to stawia mnie do pionu :oops: i wtedy poświęcam więcej czasu rodzinie. Zwyczajowo w styczniu i w lutym jeżdżę na ryby max 1 raz w tygodniu i wtedy nadrabiamy zaległości :mrgreen:

Sama bardzo dobrze sobie radzi z wędką- choć rzadko daje się skusić na łowienie. Szczególnie na wczasach zawstydzała niedzielnych wędkarzy wprawą w operowaniu sprzętem :lol::lol:

Jak znajdę w archiwum jakieś fajne zdjęcie z małżonką w roli głównej to wkleję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja delikatnie mówiąc nie przepada za moimi wypadami nad wodę. Sama nie łowi i drażni ją, że nic nie przynoszę do domu (a więc wydaję na darmo pieniądze i marnuję czas :)). Chyba trzeba będzie co jakiś czas coś zabrać z nad wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to obiecane zdjęcia mojej małżonki w akcji :twisted:

Na początek skany zdjęć sprzed paru lat

07d635aefaa7afa7m.jpg

Łowienie połączone z opalaniem :mrgreen:

44398bd84024de53m.jpg

I walka z morskimi rybami

c2512442deef5311m.jpg

34d2cdedf3d73152m.jpg

Jak widać daje dziewczyna radę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jestem 4 razy w tygodniu na rybach

Czasem jak przeginam pałę to stawia mnie do pionu i wtedy poświęcam więcej czasu rodzinie. Zwyczajowo w styczniu i w lutym jeżdżę na ryby max 1 raz w tygodniu i wtedy nadrabiamy zaległości

Jak p"przegniesz to powiedz, że w styczniu i lutym jej to wynagrodzisz :mrgreen: wyjdziesz na swoje.

Ja generalnie nie mam większych bóli, czasami marudzi ale z reguły wtedy jak jadę sam na nockę (może to dobry objaw - martwi się o mnie :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami marudzi ale z reguły wtedy jak jadę sam na nockę (może to dobry objaw - martwi się o mnie )

To tak samo jak moja :mrgreen: ale jak jade z kumplem to nie skrzeczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja zawsze ze mną jeździ i przez to spinning leży. Nie będę na razie jej opłacał osobno składek, choć kartę wędkarską zrobiła, więc muszę odstępować jedną wędkę na białą rybę. Generalnie fajnie jest bo sama zatnie, wyholuje, odepnie, robaka założy itd, ale czasem jak coś namiesza to przez pół godziny muszę naprawiać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.