Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wędkarstwo i kobiety


adam_wanas

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam takie pytanie. Zgoła może intymne:) Jak wasze kobiety reagują na wasz sport? Czy go akceptują? Bo ja nie ukrywam chciałbym poznać jakąś fajną panią, z którą mógłbym dzielić swoją pasję. Ale niestety żadna nie chce ze mną chodzić na ryby:(

Jak to wynika z Waszego doświadczenia? Myślicie że jest możliwość znalezienia takiej pani? I gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Zaraz wyslemy link Lukaszowi i bedziesz miala odcietego neta na miesiac za kare :lol::lol:

A w temacie

Jak mowia filozofowie szukajcie a znajdziecie :lol:

Swoja droga w profilu masz tyle lat a pytania takie nastoletnie

Gdzie spotkam fajne laski ...... (w kropkach znajduje sie opis) i jak je poderwac :?::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Legnicy:) Zależy mi przede wszystkim na tym by moja przyszła pani podzielała moje hobby. No i jestem dość nieśmiały:( Ale gdzie szukać?

Co myślicie o znajomościach przez net? Np. potralach randkowych? Tak myślałem że wtedy mógłbym tam napisać moje wymagania co do mojego hobby no i nie musiałbym się od razu spotykać w realu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek Ty kablu :lol: :lol:

Co do portali randkowych... Możesz spróbować, ale to straszna lipa delikatnie mówiąc, bo "nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie" ;)

A kobiet wędkujących jest nadal mało, i znaleźć taką to jak szukanie igły w stogu siana, bo z reguły są zajęte - pasję załapały od partnera :)

Ale jak to mówią, szukajcie a znajdziecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie nie wiem czy nie latwiejsze bedzie znalezienie "zwyklej" panny i namowienie jej na wedkowanie :twisted:

Poza tym nie oczekuj gotowej recepty na podryw :lol: ani tym bardziej jakis namiarow na wedkarki :lol:

Ogolnie wyjdz wiecej do ludzi zacznij z nimi sie spotykac to i moze twoja niesmialosc sie zmniejszy

Bo net to nie wszystko a wrecz bardzo malo

A portale randkowe :lol: Wszyscy sa ta super madrzy "ajkiu" takie ze :shock: babeczki wymairy modelek panowie umiesnieni sportowcy :lol: ale to taka bajka obecnych czasow :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam_wanas, z racji tego, że mam już trochę lat na karku śmiem twierdzić, że ciężkie zadanie przed Tobą :roll: Trudno znaleźć partnerkę, która bez sprzeciwu respektuje nasze częste nieobecności w domu, a tym bardziej taką, która podzielałaby nasze hobby. Ale trudne nie znaczy niemożliwe, czego najlepszym przykładem Perełki :lol: z naszego forum. Tak więc nie poddawaj się i szukaj. Powodzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Niestety moja niesmiałość jest problemem, jak mam się odezwać do Pani to od razu robię z siebie idiotę. A co do portali to zarejestrowałem się w chyba dziesięciu i tak naprawdę tylko jeden mydwoje.pl nie wygląda na jakąś ściemę. Kazali mi zrobić test ze stu pytań i dostałem jakieś Panie nie po zdjęciach tylko że niby ten test mi je dopasował. I napisałem że moją pasją jest wędkowanie:) Jak znajdę taką Panią to dam wam znać. Może złowię jakąś Panią na haczyk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj Adamie!

Imie masz ładne... :-)

Z kobietami to trochę jak z rybami... :wink:

Musisz dobrać odpowiednią zanętę, przynętę.... odpowiednio podać... zmieniać grunt...

Chociaż, jak sam wiesz, czasmi choćbyś wszystkiego próbował, to nawet uklejka nie skubnie.

A czasami ni stąd, nie z owąd ciach i ... :lol:

... no i tego Ci życze! Bedę trzymał kciuki!

To moje porównanie prosze potraktować bardzo luźno, żeby ta "syrenka" na patelni nie wylądowała. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Drodzy Panowie właśnie znalazłem chwilkę czasu i od razu postanowaiłem się z Wami podzielić moimi refleksjami. Właściwie to chciałem się pochwalić :) Wczoraj spotkałem sie na kawie z panią Marzenką, którą poznałem na tym portalu, pamiętacie? I teraz, nawet nie wiem kiedy, to już nie pani Marzenka ale moja Marzenka. Ma ciemne długie włosy i już ojciec nauczył ją odróżniać haczyki. Bardzo się cieszę i obiecuję poinformować co złowiłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego 30-to letniego doświadczenia wędkarskiego to nie idzie w parze. Raz nad wodą (no może nie raz :wink: )spotkałem wędkarza samicę :mrgreen: taką, że przestałem wędkować tylko na nią patrzyłem. Niestety przyszła po nią przyjaciółka i odjechały :cry: ale zauważyłem, że ona była dominująca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz, nawet nie wiem kiedy, to już nie pani Marzenka ale moja Marzenka.

Super :mrgreen:

Wszystkiego dobrego i powodzenia życzę :wink:

wędkarza samicę :mrgreen:

Jarosławie normalnie 10/10 :mrgreen::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Sąsiadka również kiedyś łowiła - noc w noc i dzień w dzień i miała efekty. Łowiła leszcze, płocie i liny. Pamiętam jak zawsze jej wiązałem haczyki :grin: Jednak teraz zdrowie jej nie pozwala na wędkowanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Marzenka. Ma ciemne długie włosy i już ojciec nauczył ją odróżniać haczyki. Bardzo się cieszę

No to moje szczere gratulacje :lol: Oby to była Ta, której szukałeś :lol: powodzenia :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! Trzymajcie kciuki :)

Jedno małe "ale..."

Spotykając się z Marzenką jesteś adam_wanas, czy ten drugi bardziej zaangażowany użytkownik naszego forum?

:?::?::?::shock::roll:

Tomik skoro zaczales moze napisz o co chodzi dokladniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.