Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wybór miejsca na III Zlot Społeczności haczyk.pl


P

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 636
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Może ośrodek FREGATA??

Jestem po wstępnej rozmowie z kierownictwem fregaty jutro mam dać odpowiedź i dokładnie się określić ile osób ma być.

W ofercie pozostały tylko domki 2-osobowe koszt to 85 PLN/dobę.

Proszę o szybki odzew mam klientowi dać znać do godz 16

http://meteor.turystyka.pl/fregata-sciborz,sciborz.html

to link do cennika

Co do warunków jutro pogadam z gościem.

Zawsze to coś niż spać pod gołym niebem z dzieciakami.

Jeszcze jedna sprawa na ośrodku w domkach są kolonie z dzieciakami dlatego większe kwatery są zajęte.

Pytania proszę zadawać do jutra do 14- później będę dzwonił do kierownika ośrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te ceny sa aktualne?

Bo mówiłeś mi na gg co innego, a wychodzi na to, że pokój 2 osobowy kosztuje 71 pln.

I trzeba wiedzieć jakie pokoje są wolne.

I ile możemy mieć miejsc.

Jeśli faktycznie wyjdzie po te 35 złotych od osoby, to myślę, że jakoś przeżyjemy i trzeba brać i już.

Z tym, że jeśli o mnie chodzi, to zaliczkę mogę wpłacić za najwcześniej tydzień.

Czy ten ośrodek ma własny dostęp do wody? Czy jezioro jest już "poza ogrodzeniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tomek1 z żoną i córą (dwa miejsca noclegowe)- przyjazd 14 po południu-wyjazd 17 po południu. pokój z łazienką

2. Trini i Mozambikanin (dwa miejsca noclegowe) pokój tylko z łazienką- przyjazd 14 po południu-wyjazd 17 po południu.

3. Lary z żoną i córą (dwa miejsca noclegowe)Przyjazd najprawdopodobniej 14go póżnym popołudniem lub 15go - pokój z tv i łazienką

4. Tomik z Magdą. Pokój dwuosobowy. Przyjazd 14 popołudnie - wieczór, wyjazd w południe 17'

5. Roman Gawlas

6. Andi (na pole namiotowe)

7. Madi

8. Kagiva z żoną i synkiem (dwa miejsca noclegowe) - pokój z łazienką i TV przyjazd 14ego

9. Gregorek z żoną i synkiem (2 miejsca noclegowe) [pokój z łazienką] przyjazd 14 lub 15 wyjazd 17

10. Pio z kobitką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się znaleźć tej inf. Możecie mnie oświecić?

no ja też nie wiem...

Co robimy?

Czy zgadzacie się na cenę 85 pln za dobę za 2 osoby?

Kagiva jak będziesz na haczyku zastukaj do mnie na gg, bo latam na miotle po chałupie obecnie, więc mogę nie widzieć, że cos napisałeś.

I za tę cenę mam nadzieję, że standard pokoi jest odpowiedni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co proponujesz?

Bo wydaje mi się, że nie mamy innego wyjscia.

To znaczy mamy. Namioty, albo odwołac zlot. Bo jakos nikt inny do szukania czegokolwiek się nie garnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo odwołac zlot.

No dla mnie taka możliwość jest niemożliwa.

Mamy przejściowe problemy ze znalezieniem zakwaterowania, co tylko potwierdza, że to jezioro było dobrym wyborem miejsce na zlot.

Musimy chyba chwile pomyśleć i znaleźć jakieś rozwiązanie.

1. Najłatwiej byłoby zmienić miejsce zlotu na jezioro, gdzie jeszcze są wolne miejsca.

2. Inna opcja to namioty, lub jak kto woli przyczepy campingowe. Mój młody jest już podchowany (2,5roku), więc chyba bym się na to zdecydował, ale z młodszymi dziećmi może to być bardziej kłopotliwe. Wiele zależy od pogody.

3. Zobaczymy co załatwi Kagiva. W końcu to tylko 2 lub 3 doby. Wzrost kosztu noclegu z 60PLN/para/doba na 85/para/doba spowoduje wzrost całkowitego kosztu wyjazdu o 50 lub 75 PLN. Jeżeli od tego zależy zlot, to ja ten wzrost kosztów akceptuje (spodziewam się odpowiedniego standardu, lub chociaż położenia w bezpośrednio przy jeziorze.

Jakie mamy inne opcje?

Gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety nic niewyszło nikt w ośrodku nieodbierał telefonu.

Jutro od samego rana będę próbował do bulu się dodzwonić.

Żeby się dało coś pochytać to by bło dobrze.

Zobaczymy jak sie sprawa wyjaśni i jakie są warunki oraz dostęp do środków pływających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRześ - mądre słowa.

Dobra, ja jutro też spróbuję cokolwiek podzwonić, większość z nas będzie autami, więc myslę, że nawet 5 kilometrów do jeziora to nie będzie problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie- wynalazłem jeszcze jedno lokum w domu o szczegółach nic jescze nie rozmawiałem ponieważ nie wiem czy zostanie zaakceptowane, otóż facet wynajmuje cały dom górne piętro ma już zarezerwowane ale cały dół daje do dyspozycji gdzie powinny pomieścić się kobitki z dzieciakami i część męska, pozostali mają do dyspozycji kemping w ogrodzie na 4 łóżka, kwestia ceny i zaliczki do uzgodnienia na miejscu po wizji lokalnej (trzeba by jechać i zobaczyć co oferuje gostek) to jest jego propozycja tej wizji, dzisiaj po 20 mam mu dać odpowiedź i umówić się aby to obejrzeć. Zainteresowanych proszę o kontakt pod tel. 502298453

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie facet zapewnia że pomieści 20 osób z tego odejdzie 6 czyli dla nas pozostanie 14 ale nie dopytałem czy z tym kempingiem, wspomniał 50zł zaliczki ale wiesz trzeba by to obejżeć aby nie wpakować się w jakieś szambo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po rozmowie z kierownikiem ośrodka Fregata.

Sytuacja wygląda następująco:

-Domki są dwuosobowe, ale spokojnie pomieszczą się 4 osoby

-Jest możliwość wstawienia lodówki i tv

-Jest łazienka w każdym domku i WC

-Do wody z buta to 2 min drogi

-Niema możliwości wynajęcia łodzi - tylko kajaki lub rowerki wodne

Jest 9 takich domków do wynajęcia w interesującym nas terminie.

Pole namiotowe:

-5,50 za osobę + 5 zeta za namiot z możliwością podłączenia energii elektrycznej.

Dziś do 16 mam dać odpowiedź.

Kontakt ze mną 607-05-05-26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzeć to nie problem trzeba by podjechać i zobaczyć co oferuje mogę to zrobić ale przed chwilą rozmawiałem z kagiva skoro już jest prawie dopięte a warunki nie są złe to myślę że chyba nie będzie sensu już sobie zawracać głowy bo może wyjść na to że nie będziemy mieli niczego ale jeśli trzeba to jestem gotów rozmawiać z gościem bo i tak muszę mu dać odpowiedź po 20. po głosie wyczuwam że to starszy pan więc pewnie nie mają swojej działalności a namiar dostałem od swojego kolegi który jest częstym jego gościem i wyraża się bardzo pchlebnie o gospodarzach tego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno 10 złotych w tą czy w tą, nie może nam odebrać zlotu
Oczywiście, że rezerwujemy jak będziemy dłużej się zastanawiać to nie znajdziemy nawet miejsca na polu namiotowym :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest klarowna i jasna - miejsca zarezerwowane tzn 9 domków dwuosobowych.

Kierownik ośrodka okazuje się dosyć kumatym facetem.

W poniedziałek popołudniu będę miał wszystkie dane do przelewu zaliczkowego.

Termin opłacenia zaliczki to 20 lipiec i prosiłbym aby niedać ciała tylko wpłacić rzetelnie te pieniążki w nieprzekraczalnym terminie.

Domki są coprawda jednopokojowe ale przy czterech osobach można spokojnie przeżyć - tak zapewnia.

Może da się jeszcze coś załatwić i lekko zbić cenę, lecz niczego nieobiecuję.

Prośba do reszty ekipy porozglądajcie się za miejscem, gdzie możnaby było pożyczyć łodzie.

Myślę że zlot wypali i wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super już miałem chwile zwątpienia co do zlotu,czy damy rade pokonać trudności no ale już spoko- a zato powiem Wam co dzisiaj dostałem za info od kolegi z Ziębic otóż w ubiegłym tygodniu na Glębinowskim złowiono sandacza o masie 17,6kg, rekord Polski nie do pokonania i ponoć jest zgoszony, a na naszym tj Otmuchowskim koledzy pięknie też łowią i częstym łupem są sandałki pod dwucyfrówkę no ale koniec z ofem sorki to z radochy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubiegłym tygodniu na Glębinowskim złowiono sandacza o masie 17,6kg, rekord Polski nie do pokonania i ponoć jest zgoszony, a na naszym tj Otmuchowskim koledzy pięknie też łowią i częstym łupem są sandałki pod dwucyfrówkę no ale koniec z ofem sorki to z radochy :lol:

Jakim ofem :mrgreen: dawaj, dawaj :twisted: Na spinning czy na rybkę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.