Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wybór miejsca na III Zlot Społeczności haczyk.pl


P

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 636
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No i III zlot haczykowców stał się historią

Ztego miejsca chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom i ich rodzinom za bardzo miłe nie zapomniane chwile spędzone razem w tak nie sprzyjających warunkach pogodowych. Ryby odmówiły współpracy i z brzegu i z łodzi, pogoda pozwoliła na jedno wypłynięcie i to na krótko bo nowa fala ulewy nadciągała, resztę wiadomości zostawiam na oficjalną relację ze spotkania już niebawem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ztego miejsca chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom

Ja również dziękuję wszystkim za wspólnie spędzone chwile :wink: Pogoda i ryby nie dopisały, ale atmosfera jak najbardziej :cool: Kto nie był niech żałuje :twisted::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tzn. ja i Agnieszka również dziękujemy za wspólnie spędzone dni!!!! było super mimo kiepskiej pogody!!!! Dziękuje szczególnie roman gawlas, ze wspólne pływanie po zbiorniku mimo tak niestabilnej pogody!!!! To był mój pierwszy zlot ale na pewno nie ostatni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już jesteśmy w domu :mrgreen:

Dziękujemy wszystkim za wybornie spędzony czas, było ekstra, zwłaszcza jeśli chodzi o integrację :mrgreen:

Romanowi dziękuję pięknie za garść woblerków, to dla nas prawdziwe skarby! Laremu bardzo dziękuję za sprowadzenie na Łódzkie manowce, dzięki czemu dojechaliśmy szybciej niż normalnie się jedzie :) Grzesiowi za śliwki obecne i przyszłe :D Tomikowi za wspaniałe piweczko, którym raczyliśmy się cały zlot. :D

Całej reszcie za... sami wiecie za co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Roman dawał woblery żebym to ja wiedział to bym na pewno sie zjawił się a tak to lipa takie dzieła sztuki mi kolo nosa poszły, ale musze sie pochwalić ze juz mam kilka woblerkow Romana w swoich zbiorach nawet to ze dzisiaj jestem ze swoja narzeczoną równe dwa lata bym to jakoś przełożył:P:P:P żeby sie zjawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Roman dawał woblery żebym to ja wiedział to bym na pewno sie zjawił
a myślałem, że na zlot jedzie się w innych celach :roll: To i serdecznie dziękuję wszystkim warto było jechać aby poznać tak ciekawych ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję szczęśliwe dotarcie do celu (Warszawy), o godz. 23:30. Całkowity czas podróży 11h 30 min. minus 2h 30 min. spędzone w domu w okolicach Opatowa. Pokonany dystans to ponad 550 km. Nie obyło się bez przygód, ale o tym później.

Wiecie co Wam z Agą powiemy?

BYłO WARTO :!::!: :!: Z tak serdecznymi ludźmi zlot mógłby trwać tydzień, lub dwa.

Pozdrawiamy K A i G

P.s. Kto nie był, niech żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.