Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wybór miejsca na III Zlot Społeczności haczyk.pl


P

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 636
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

zawsze można zrobić przelew i mieć przy sbie dowód wpłaty, tylko pamiętać trzeba, że musza podane być dokładnie daty oraz nazwiosko wędkującego oraz tytuł za jaki dokonywany jest przelew.

Ja tak kilka razy już przelewałem. Dane opolskiego PZW to

45-031 ul. Malczewskiego 1

(0-77) 454-55-54

fax 453-91-46

Bank Zachodni WBK SA I O/Opole

64109021380000000556104298

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie była mowa o Zalewie Chańcza w świętokrzyskiem.

Owszem zbiornik ciekawy, ale w sezonie wakacyjnym jest cholernie oblegany. Z jednej strony pełno wariatów w motorówkach i na skuterach, z drugiej podpita młodzież na brzegach. Zalew ten jest bardzo popularny wśród młodzieży. Dziewczyny twierdzą, że " Po Chańczy się niańczy".

Jako że mieszkam 37 km od tego zbiornika serdecznie go polecam, ale nie w czasie szkolnych wakacji.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można zrobić przelew i mieć przy sbie dowód wpłaty

Można, tylko jeszcze jedna uwaga: należy się zaopatrzyć w rejestr połowu na okręg opolski, bez którego nawet nie ma co rozkładać wędek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, tylko jeszcze jedna uwaga: należy się zaopatrzyć w rejestr połowu na okręg opolski, bez którego nawet nie ma co rozkładać wędek

A skąd mam go wziąć jeżeli przyjeżdżam "z Polski" w święto :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, tylko jeszcze jedna uwaga: należy się zaopatrzyć w rejestr połowu na okręg opolski, bez którego nawet nie ma co rozkładać wędek

A skąd mam go wziąć jeżeli przyjeżdżam "z Polski" w święto :?:

Jak się do mnie ładnie uśmiechniesz to może Ci załatwię :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Polecam Chancze pod Kielcami zbiornik ze szczupakiem sandaczem okoniem leszczem karpiem i innym bialorybem. Wszystko w przyzwoitych rozmiarach. Obok kilka rzeczek pstragowych ale trudnych, do tego rzeka do spinningu przeplywanek i innych takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

MUSZĘ WYCOFAC SIĘ Z UCZESTNICTWA W ZLOCIE!!!

Własnie jestem na etapie zmiany pracy, od 1 lipca wyjeżdżam na długie szkolenie i jeśli akurat będę mogł zjawić sie w sierpniu to będę o tym wiedział moze na początku sierpnia, więc jeśli tylko się uda to podjade z jakimś namiotem lub tylko z doskoku na jeden dzień

:sad::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSZĘ WYCOFAC SIĘ Z UCZESTNICTWA W ZLOCIE!!!

Niedobrze, oj niedobrze :sad::???:

I szkoda, że o organizacji cisza... :(

Ktoś miał się cos dowiedzieć, opowiedzieć...

A potem miejsc nie znajdziemy na noclegi...

Ja jestem teraz nieźle zawalona robotą, więc wybaczcie nie dam rady, cud, że znalazłam dziś chwilkę na haczyka :wink:

Póki co skupmy się na konkretnym wyborze czy to Otmuchowskie czy Nyskie. Jeżeli Otmuchowskie, za którym jest roman gawlas, to mogę jedynie napomknąć, że moi szefowie mają tam 4 domki, w razie czego dowiem się co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem teraz nieźle zawalona robotą, więc wybaczcie nie dam rady, cud, że znalazłam dziś chwilkę na haczyka

No ja wiem, ale parę innych osób się oferowało, że się poorientuje ;)

Otmuchowskie

ja też za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może trochę późno :D ale ja proponuje zalew Szałe zwane również jeziorem Pokrzywnickim w wielkopolskim jest tam plaża, kąpielisko :P i motel oraz można złowić i białoryb i drapieżniki. Dominują tam głównie krąpie, leszcze, karasie, sandacze i okonie ale np sumy, szczupaki i karpie tez połowić można. Z metod to spławik, grunt, DS, spinning. Można połowic na kanale batem lub tyczką lub na grunt, jak kto woli. Oczywiście zapraszam tez karpiarzy :D. A teraz trochę informacji o zbiorniku:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zalew_Sza%C5%82e

tutaj trochę o kanale:

http://www.leszcz.pl/lowiska/szale/index.html

7fee134cc98988d7med.jpg

a818fb19caf35082med.jpg

695482b8249e7ce6med.jpg

5c44952a713cc246med.jpg

c68062923d54631bmed.jpg

de207acf6c95b48bmed.jpg

6ac3e04299d52597med.jpg

211e5e97b7754246med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno powinna byc decyzja

Moze ktos majacy troche czasu przekopie temat zbierze miejsca ktore byly podawane i otworzy nowy temat z jawnym glosowaniem

Pozniej znowu na sam koniec to bedzie mozna rezerwowac .... namioty :lol::lol::evil:

Sam juz dawno mialem taki temat utworzyc ale ostatnio totalny brak czasu na grzebanie w necie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj wreszcie dostałem namiar na ośrodek wędkarski Sandacz nad J.Otmuchowskim i dzisiaj udało mi się połączyć z nimi- sytuacja wygląda tragicznie, w pobliżu Otmuchowa jest robiona jakaś duża inwestycja i wszystkich robotników zatrudnionych przy niej ulokowano w większości ośrodków nad J.Otmuchowskim i do końca roku mają już obłożone noclegi, dosyć uczynny właściciel tego ośrodka poinformował mnie że we wszystkich większych ośrodkach jest podobnie pozostają jeszcze prywatne domki ale tam też nie będzie lepiej, w przyszłym tygodniu mam zadzwonić do niego ponieważ staje do przetargu o jakiś hotel w Otmuchowie i jeśli uda mu się wygrać to wówczas jest szansa na rezerwację bo robotników przeniesie do tego właśnie hotelu, więc jeszcze zadzwonię ale póki co trzeba się rozglądać za czymś innym bądź zmianą lokalizacji póki jeszcze jest trochę czasu, nad Nyskim nie mam kontaktów ale spróbuję coś wyszukać po znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi - pytaj szefów co i jak, jak mają te kilka domków, a sytuacja jest taka jak mówi Roman, to trzeba brać co jest i już.

Z drugiej strony wiecie...

Jeśli wszędzie mieszkają robotnicy...

To turystów za dużo nie będzie, będziemy mieć względny spokój :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony wiecie...

Jeśli wszędzie mieszkają robotnicy...

To turystów za dużo nie będzie, będziemy mieć względny spokój

jak tam są robotnicy i zostają na wekend to raczej nie będzi cicho :mrgreen: ale z drugiej strony nie jedziemy tam spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.