Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wybór miejsca na III Zlot Społeczności haczyk.pl


P

Rekomendowane odpowiedzi

Ze strony PZW Opole:

Informujemy jednocześnie, że kupujących opłaty okresowe obowiązują następujące zasady:

* Przy opłatach okresowych realizowanych przelewem na konto należy w tytule przelewu obowiązkowo wpisać datę dnia połowu. Bez tego wpisu przelew jako zezwolenie jest w całości nieważny. W razie kontroli połów taki traktowany będzie jako prowadzony bez opłaty.

Sugerowany opis tytułu przelewu: <<>>.

* W przypadku opłaty okresowej dokonanej przelewem w wysokości niezgodnej z obowiązującym cennikiem, opłata ta jest w całości nieważna. W razie kontroli połów taki traktowany będzie jako prowadzony bez opłaty.

Przy opłatach okresowych jednodniowych nie obowiązuje posiadanie Rejestru Połowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 636
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Może ktoś się obrazi ale PZW to taka socjalistyczna instytucja-nie komunistyczna.

Nigdy niewiadomo o co im chodzi-taka aparatura.

Z Romkiem ustaliłem że da wzór przelewu aby było łatwiej nam wszystkim.

Pomieszanie z poplątaniem to najlepsze rozwiązanie nigdy niewiesz co zrobisz dobrze-dezinformacja ogólna to dzień powszedni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zrzeszeni? :mrgreen:

Ale plama, tego nie przewidziałem sory tomku1 :oops:

No a jeśli chodzi o ilość dni do wędkowania to myślę że każdy powinien zadecydować samodzielnie, może ktoś nie będzie chciał wędkować a będzie z nami w celu towarzyskim i tak może być więc niech każdy opłaci za tyle dni ile zamierza wędować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem wczoraj przejazdem w Ściborzu :wink:

Widziałem ośrodek z drugiego piętra smażalni ryb znajdującej się obok(polecam dorsza :razz: ) domki prezentują sie bardzo fajnie :razz: jedynym minusem może być hałas(obym się mylił) gdyż znajdują się około 50 metrów od ulicy.

najbardziej jednak przeraziła mnie woda-wyglądała jakby na środku zatonął tankowiec z olejną farbą koloru zielonego(może to jakiś zakwit?)

Na szczęście później miałem okazję pogadać z wędkarzami na j.Nyskim i mówili że taka woda byłana Nyskim 2 tygodnie temu i nie ma już po niej śladu.(nie mam o tym zielonego pojęcia więc nie będę nawet zgadywał co powoduję taki stan wody :???:

Jezioro prezentuję się okazale :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda-wyglądała jakby na środku zatonął tankowiec z olejną farbą koloru zielonego

Taka sama woda była dwa lata temu.

Stan czystości wód to druga klasa, a pozatym winą można obarczać opady i większy przepływ wody przez koryto-wzmącenie osadów dennych.

Także ja bym się nieprzejmował zabardzo tą sytuacją.

Ale może są odmienne zdania na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opady i większy przepływ wody przez koryto-wzmącenie osadów dennych.

Raczej nie to jest powodem zmiany koloru i gęstości wody-tak się dzieje prawie na wszystkich zaporuwkach a ostatnio i jeziorach to są zakwity wody od przeżyźnienia zbiornika, a sprzyjającym elementem jest słoneczko którego ostatnio nie brakuje, przejmować się tym nie ma potrzeby bo to zniknie samoistnie z nastaniem krótkich i chłodniejszych dni, ale czasami mocny zakwit wody może spowodować przyduchę ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam dorsza :razz:

no to z głodu nie padniemy :wink:

jedynym minusem może być hałas(obym się mylił) gdyż znajdują się około 50 metrów od ulicy

:idea: Proponuje rozbić obozowisko na plaży z gruntówkami i nie opuszczać go przez 24h. :smile:

najbardziej jednak przeraziła mnie woda-wyglądała jakby na środku zatonął tankowiec z olejną farbą koloru zielonego(może to jakiś zakwit?)
Z takiej zielonej wody na Poraju Shogun ciągnął Sandałka za Sandałkiem. Może nie będzie źle :???:
Jezioro prezentuję się okazale :razz:

Mam nadz, że mój silnik elektryczny podoła :neutral:

Coraz bardziej się cieszę na to spotkanie.

Pzdr Gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Trzeba będzie punktualnie sie na posiłki stawiać, a ja nie lubię być od czegoś uzależniona, zwłaszcza, jeśli będziemy musieli schodzić z łowiska, żeby zdążyć na posiłek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

ja bym proponował jezioro Powidzkie woda czysta w wielkopolsce jeziorko cud malina doże szczupaki jest to 10 kilometrów od Witkowa województwo wielkopolskie koło Anastazewa wiekowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy od aru dni nie miałem neta i dziś :grin: jest. Nie jestem na bieżąco a co gorsza zaraz wybywam na urlop nad morze i znowu nie będę aktywny d 10-tego. Pozdrawiam jak wrócę z urlopu poczytam zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.