Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

No to ok, ja się zacznę niebawem szykować.

Jeden problem, potrzebuję jakiejś kropki na mapce dojazdowej coby owy most dokładniej zlokalizować; a wszystko dlatego, ze tam jeszcze nie byłam :oops:

Co do wody, to akurat dziś miałam możliwość zerknąć na rz. Ścinawkę w Gołogłowach (niedaleko zeszłorocznego zlotu), powiem szczerze, nie zachęca, aczkolwiek jest nieporównywalnie lepiej niż kilka dni temu. A co słychać na Nysie to nie mam zielonego pojęcia.

a w temacie to wygląda to tak spotykamy się 29.03 o godz 7,30
Przypomnę tylko że 29.03 jest zmiana czasu z zimowego na letni a podana godzina 7-30 to czas letni .

No to pięknie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeden problem, potrzebuję jakiejś kropki na mapce dojazdowej coby owy most dokładniej zlokalizować; a wszystko dlatego, ze tam jeszcze nie byłam :oops:

Magdo są i kropki :lol::wink: myślę że wystarczająco jasno są określone, na satelitarnej widać dokładnie tą polną drogę, z głównej widać miejsce zbiórki, ale jak coś to na pw podam nr fona tym co nie mają aby być ewentualnie w kontakcie.Jeśli są jeszcze jakieś zapytania to proszę bo jeszcze jest czas, a pogoda pewnie będzie super i warunki na Nysie z dnia na dzień są obiecujące.

fcde56c1f1f1c840m.jpg

9c36ed23d69245e2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo są i kropki :lol::wink:

No i gra :wink:

myślę że wystarczająco jasno są określone, na satelitarnej widać dokładnie tą polną drogę, z głównej widać miejsce zbiórki

Panie Romanie jasno i przejrzyście, myślę, nikt nie będzie miał problemów z dojazdem, oprócz jak zwykle mnie..... czy ja tam tłumika nie zostawię? Ot mój odwieczny problem :roll:

pogoda pewnie będzie super i warunki na Nysie z dnia na dzień są obiecujące.

Mam nadzieję, bo jak dziś zobaczyłam za oknem powrót zimy to jakość poranny optymizm zszedł mi z twarzy. Jednym słowem wali śniegiem. A było już tak pięknie :mad: No ale mamy jeszcze czas, więc i pogoda za pewne się wyklaruje.

A tak poza konkursem wiela nas byndzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie będą niewiedzą co tracą.

Oj prawda, prawda :mrgreen: W zeszłym roku było klawo, pogoda dopisała, towarzystwo i humory też, rybki nie bardzo, ale za to wyżerka dorównywała niejednemu weselu :lol::twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spotkania pozostał tydzień , na przyszłą niedzielę o tej poże powinniśmy się spotkać przy moście za Kłodzkiem, ale widze że będzie nas kilku o ile jeszcze i z tych kilku osób się nie wycofają, w/g listy to powinni być-

1-Maniek

2-Roman

3-Madi

4-Pio

5-Homegeon

6- :?:

7- :?:

Jeszcze jest sporo miejsca do wpisania się na listę :lol: śmiało koledzy naprawdę warto a czasu już jest niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romanie czy twoi informatorzy cos donoszą o stanie wody??

A więc sprawa ma się tak- dzisiaj kolega odwiedził Gorzanów i z relacji wynika że woda super lekko podniesiona, złamana, warunki jak na zamówienie. Gorzej wygląda sprawa z tym że i Ziębice robią tam zawody, z zapewnień kolegów wystarczy miejsca i dla nas.Wynik mojego kolegi z 3-ech godz wędkowania wyjęty jeden 30+ i dwa spięte, brzmi to zachęcająco. Przełożenie naszego spotkania o tydzień nie wchodzi w rachubę na tym łowisku ponieważ odbędą się zawody Puchar Kotliny Kłodzkiej już mocno obsadzony i na pewno ta lokalizacja nie wchodzi w rachubę. No cóż decyzja należy do Nas- ja na pewno jadę w ten wekend, pewnie Maniek też ajak z resztą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Maniek też ajak z resztą
Taaa jedzie do Belgi :evil: a nie na rybki ,nie sety nie mogę was zapewnić ze zdarzę przyjechać i na razie mój akces wedkowania z wami odwołany ,co niezmiernie mi przykro . :cry::cry::cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze........ :cry::evil::cry:

Nie dobrze, oj nie dobrze. Nie no mam nadzieję, że jednak Mańku zdążysz. Jeśli jednak nie, trudno, będę musiała zrobić nalot na Wrocławską Oderkę, któregoś pięknego dnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oderkę, któregoś pięknego dnia :wink:
Spoko ,Odra nie zając poczeka :wink:

Ano :cool:

A tak nawiasem, to coś muszę w tym roku poszaleć we Wrocku. Czas najwyższy, wszak trzeba korzystać z Porozumienia Strefy Dolnośląskiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bo już nie mam zamiaru zakładać męskich kalesonów :lol:

Cieplej i zieleniej się zrobi, będzie przyjemnie posiedzieć przy kiju i grillu. Nawet fotki z relacji już nie będą szarobure.

A jak tam reszta haczykowców zapatruje się na wędkowanie w Kotlinie Kłodzkiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa jedzie do Belgi :evil: a nie na rybki ,nie sety nie mogę was zapewnić ze zdarzę przyjechać

Maniuś nie rób nam tego, jakoś głupio będzie bez Ciebie, wieżę że dasz radę wrócić :mrgreen:

A tak ogólnie to nie widać zainteresowania, ja już nie mogę sobie miejsca znaleźć tak mnie świerzbi D że pewnie w piątek pojadę w tamtą okolicę, ciągnie mnie na Tłumaczów, zobaczę jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam reszta haczykowców zapatruje się na wędkowanie w Kotlinie Kłodzkiej?

Ja jestem jak najbardziej za. Dopóki nie przeczytałem optymistycznych wieści od Romana byłem sceptycznie nastawiony widząc co się dzieje za oknem.

Ale po takich informacjach Roman tknał we mnie nowego ducha :razz:

Może wkońcu zobaczę pstrąga :mrgreen:

Szkoda tylko, że Mańkowi wypadły zagraniczne wojaże :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziemy jedziemy :mrgreen:

Dopóki nie przeczytałem optymistycznych wieści od Romana byłem sceptycznie nastawiony widząc co się dzieje za oknem.

Ale po takich informacjach Roman tknał we mnie nowego ducha

dokładnie..

może jest ktoś chętny z Wrocka a martwi sie transportem?? pisać smiało coś sie wymyśli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to nie widać zainteresowania

No to najwyżej będzie kameralnie, a szkoda.

ja już nie mogę sobie miejsca znaleźć tak mnie świerzbi D że pewnie w piątek pojadę w tamtą okolicę, ciągnie mnie na Tłumaczów, zobaczę jak będzie.

No ładnie Panie Romanie, nie wiedziałam, że Pan w gorącej wodzie kąpany. Myślałam, że tylko mnie świerzbi :lol:

Ja jestem jak najbardziej za

I to mi się podoba :wink:

Dopóki nie przeczytałem optymistycznych wieści od Romana byłem sceptycznie nastawiony widząc co się dzieje za oknem.

To ja nie powiem co u mnie za oknem się dzieje.... :roll:

jedziemy jedziemy :mrgreen:

I gut :mrgreen:

Może jeszcze ktoś chętny, a wstydzi się..... Gdzie ci wędkarze żądni przygód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podany dzisiaj na pogodynce wzorst poziomu wody w kłodzku o 53cm :shock: i ogromny wzrost przepływu...

No tak może być w górach aura robi psikusy jak chce, zapowiadają również prawie upalną pogodę na niedzielę.

Ja w sobotę około południa będę miał świeżutkie wieści z nad samej wody więc jeśli by było tak że nie da się łowić to kontrolujcie ten wątek dam znać co się dzieje, jeśli rzeczywiście nie da się łowić to pewnie przeniesiemy to spotkanko na po świętach- co o tym myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli rzeczywiście nie da się łowić to pewnie przeniesiemy to spotkanko na po świętach- co o tym myślicie :?:

Jeśli tak będzie to myślę że jest weekend po świętach jest rozsądnym terminem.

Póki co poczekajmy jeszcze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.