Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

No i dostałem wiadomość odnośnie stanu wody- i niestety jest źle musiało w górach ostro polać bo woda jest strasznie brudna i podniesiona-poziom wody nie jest aż tak wysoki ale ten bród nie pozwoli łowić, moi koledzy z Ziębic odwołali swoje zawody bo nie ma sensu zjechać tyle kilometrów aby popatreć na brudną rzekę. Decyzja czy się spotykamy należy do nas, rozmawialem z Mańkiem i doszliśmy do wniosku że będzie lepiej jak się spotkamy w pierwszy wekend po świętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bardzo mi przykro :cry::cry::cry:

Trudno taka jest Matka Natura.

rozmawialem z Mańkiem i doszliśmy do wniosku że będzie lepiej jak się spotkamy w pierwszy wekend po świętach

Najrozsądniejsze wyjście, mam nadzieję, że przy następnym spotkaniem nie będzie niemiłych niespodzianek.

Tak czy inaczej ja i tak jutro uderzam, rzeka odpada, więc pozostaje jakaś woda stojąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
No pięknie, o dziewczynie to się zapomniało
Nie zapomniało ,tylko dziewczyna sie szkoli czyli pobiera nauki :wink::mrgreen:

Prawda, szkolę się, aż normalnie ledwo na oczy patrzam, masa informacji, łeb jak sklep; moja trenerka mówi, że pewnie nie wiem jak się nazywam.... prawdę mówiąc niewiele mi do tego stanu brakuje :wink:

Fakt faktem wyganiają mnie na majówkę do domu, i bardzo dobrze bo słyszałam, że mój spin za mną bardzo tęskni :mrgreen::lol::lol:

Z Głogowa wyjeżdżam 30.04, a wracam z powrotem 04.04, więc weekend na chacie, znaczy na rybach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną też wychodzi problem bo w niedzielę rano schodzę po nocy, jesteśmy we dwójkę i prawie na okrągło w pracy lub spanie, 1 i 3 maja w pracy, Maniuś nie wiem jak to rozwiązać wpieprzyłem się w niezły kocioł :twisted: niewiele czasu mam dla siebie nie mówiąc o rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co..... Majówka umarła śmiercią naturalną :???:

Oj szkoda, szkoda. Później to ja będę miała problem i to pewnie łącznie z czerwcem, spowodowany nawałem w pracy :roll:

No zobaczymy jeszcze jak to w praniu wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie umarła

O reanimacja :wink::mrgreen:

ja 1 pracuję ale już 2-3 jestem dyspozycyjny, co Wy na to :?: w sobotę pewnie najbardziej by pasowało

Do domu wracam 30 kwietnia, potem 04 maja z samego rana wracam na delegację. Więc cały weekend 1-3 maja jestem do dyspozycji.

Magda i Maniek jak to widzicie :?:

Ja się dostosuję bez problemu, natomiast widzę, że Maniek ma problem :evil::sad:

Maniek, a jak niedziela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam Ci doradzić to bez zastanawiania się weź drugą 50-tkę, tę korzystniejszą
No ba ja to chętnie ,tylko mój "patron" ciągle nowe zlecenia podsyła. :evil:

Daj namiar do "patrona", załatwimy Ci delegację + zwrot kosztów dojazdu, a i może na "dietę" się załapiesz :mrgreen:

Ale, tak poważnie... my tu gadu gadu, a gdzie się spotykamy?

P.S. Byle nie w Głogowie :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, tak poważnie... my tu gadu gadu, a gdzie się spotykamy?

Magdo myślę że namierzyłaś jakieś ciekawe miejscówki na Scinawce :?: to może coś zaproponujesz, a jak nie to może jednak Krosnowice wg. pierwotnych ustaleń :?: mamy możliwość zajrzenia na okoliczne odcinki Nysy a może i Scinawki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo myślę że namierzyłaś jakieś ciekawe miejscówki na Scinawce :?:

Hmmm właśnie konkretnie nie namierzyłam :roll:

Jedynym miejscem gdzie można się jako tako rozłożyć to miejsce, gdzie mam fotkę z relacjach przy "ekologicznym ognisku na grillu" :mrgreen: Ze względu jednak na położenie praktycznie przy Głównej 8-mce, nie nadaje się. Zadupałam, bo zamiast szukać jakiegoś "placyku" wzięło mnie na Nysę :twisted:

Więc konkretnych miejsc grillowo - spotkaniowych nie namierzyłam, a miejscówki do połowu znam. Myślę, że jak się już wyszkolę i wrócę na dobre do domu, to na spokojnie się za to wezmę :wink:

Tym bardziej jeszcze muszę obczaić fajne miejsca w okolicach Tłumaczowa, ale tu chodzi mi po głowie lipień :wink:

Tak więc nie walimy w ciemno, chyba, że ktoś lubi hardcore (np. tak jak ja).....

Pozostaje wiec pierwotna wersja, w sumie możemy bez problemu zahaczyć i Nysę i Ścinawkę :wink:

Panie Romanie niech Pan nie zapomni o gatkach :wink:

Niewtajemniczeni niech sobie myślą co chcą :mrgreen::twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Romanie niech Pan nie zapomni o gatkach :wink:

Niewtajemniczeni niech sobie myślą co chcą :mrgreen::twisted::lol:

Ale się uśmiałem- dobre ciekawy jestem jakie myśli tułają się po głowach niewtajemniczonym :?:

To znaczy że walimy pod most przed Krosnowicami i tam zaplanujemy dalszy scenariusz spotkania :?: mi to odpowiada bo możliwości jest sporo tylko czasu może braknąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem- dobre ciekawy jestem jakie myśli tułają się po głowach niewtajemniczonym :?:

I tak miało być, a niewtajemniczeni maja prawo puścić wodze fantazji :twisted:

Ważne, że my wiemy o co biega :wink:

To znaczy że walimy pod most przed Krosnowicami i tam zaplanujemy dalszy scenariusz spotkania :?:

Mi to pasuje. Walimy na most, tam cobie obcykamy co i jak. W razie czego zawsze możemy gdzieś podjechać, potem wrócić na grillowanie.

czasu może braknąć :mrgreen:

To se Majówkę przedłużymy :mrgreen:

Damy radę w razie czego zrobimy teraz Part. no.1, a za jakiś czas Part. no. 2 :twisted:

Zwłaszcza jak obcykam lipieniowe miejscówki, a poniekąd wiem gdzie..... i wiem, że pływają i na co biorą (w sumie teraz jako niechciany przyłów, a wiadomo dlaczego niechciany) :twisted:

Wówczas warto by było coś zorganizować. Ale to już obgadamy na najbliższym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.