Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kurde a moja obecność staneła pod znakiem zapytania, od zeszłego tygodnia mam auto na warsztacie rozsypała się skrzynia biegów i nie mogę jej dostać wczoraj miała być a dzisiaj dostaje telefon że nie będzie, ale jeszcze dwa dni może coś zrobi, ewentualnie rower ale nie jestem pewny czy to dobry pomysł :lol: kto by mnie z powrotem zaholował na Psiaka :lol:

Jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Romku jeżeli ja znajdę czas by stawić się na zjeździe to nie ma problemu żebym pod Pana podjechał. Wprawdzie psie pole nie po drodze, ale nie jest to aż tak bardzo daleko. Tym bardziej że jeśli będę jechał to raczej bladym świtem w niedzielę (3-4 rano) więc korków nie będzie:)))

No ale o tym czy ostatecznie przyjadę będę wiedział dopiero w sobotę. Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37

A maniek i patbaj nie mogliby Cię zabrać, Romanie? Mi by było trudno z Leśnicy na Psiaka bladym świtem jechać :sad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi,

to po wizycie w Zoo odwiedź Ogród Japoński po drugiej stronie. Nie zapomnij żyłki, haczyka i skórki chleba. 10-15kg karpie masz w sekundę :mrgreen: . Ostatnio widziałem ich bitwę z kaczkami o chleb- to lepsze niż jakieś tam wyjazdy na wyimaginowane sandacze :wink: .

O mamuśko......... :shock:

Właśnie byłam na ich stronie, no powiem nawet nawet. Ale żeby tam takie karpie pływały? Wejściówka 3 zeta, a za łowienie jest tam jakaś stawka się płaci czy tylko od ryby?

Chociaż takie łowienie to nie łowienie, ale co tam z braku laku i kit dobry, bo ja już zapomniałam jak się robaki na haczyk nabija :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek się gdzieś skrył i nic nie mówi, więc to oznacza, że jutro sam będę
Nigdzie nie skrył tylko nagania ryby :mrgreen: co by było co robić ,ale jak widzę że polowy nie będzie to wiem że ryb nie zabraknie ,najnowsze info dziś rano kumpel na gumę dostał sandałka 85cm.rybka poszła do wody na szczęście .Ja za 6godz ruszam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiara czyni cuda- dzisiaj odbieram autko, tak że bardzo dziękuję koledzy za chęć pomocy, zamelduję się u Was w niedzielę wcześnie rano i rozpoczniemy tą nierówną walkę z sandałkami :lol:

Dominik zadzwoń do mnie to się konkretnie ustawimy.

Maniuś zostawcie choć z jednego dla mnie co by mi nie było wstyd i ręce rybą śmierdziały :lol:

Patryk czyżby perspektywa dalekiego Wschodu była przed Tobą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman gawlas,

Łukasz jednak da rade tez zajechać i właściwie to było by mi wygodniej sie z nim zabrać :) tak więc jest pan "wolny" :mrgreen: oraz dzięki za chęci :)

PS. o której godzinie będzie Pan ruszał nad odre? :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie Romanie że bez problemu dotrzesz. Ja też będę i wezmę po drodze Dominika (bardziej mi pasuje bo jadę od krzyków a on mieszka po drodze). Planujemy być jeszcze przed świtem. Oczywiście dołączamy się do prośby aby Maniek zostawił choć po jednym sandałku dla nas:)))

P.S. Szczęści mi sprzyja, bo dokładnie dziś wróciły moje wodery z reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję być około 4 myślę że nic mi już nie pokrzyżuje planów, rozmawiałem z Mańkiem który już tam grzeje miejsce i zbiórka jest troszeczkę dalej jakieś 50-100m bo wierzba już przed 5 dzisiaj jest zajęta, trochę szkoda bo przy takim upale przydało b y się troszeczkę cienia, ale nie ma co narzekać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim obecnym za wspólne wędkowanie!!! :mrgreen: i chodź rybki nie dopisały to było bardzo miło.. komary tylko sie popisały i dokuczały strasznie całą noc.. :mrgreen: Dzięki maniek, za całą sobotę wspólnego wędkowania w oczekiwaniu na raszte załogi, Dzięki roman gawlas, za wspólny powrót do domu- uratowałeś mnie przed nie małym spacerem :mrgreen: i cóż panowie do następnego razu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Madziu Madziu.. :lol: te karpie to ozdoba i dekoracja :) ) nie tam nie wolno łowić :):mrgreen:

No to ładny wkręt mi greg37 zrobił, łykłam jak młody pelikan :lol::lol::lol:

No Panowie, fotki widziałam, relacja super, spotkanie się udało, gratuluję :grin:

Mi się w ZOO też podobało, nawet mieli karpie, liny, płocie, jazie i chyba coś tam jeszcze. Ogrodu Japońskiego nie zaliczyłam, bo było już późno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

od czwartku idę na urlop, może jest ktoś chętny na rybki się umówić???

na jakieś pstrągi bym pojechał (może Kaczawa), albo na sandacza zapolował (jakaś zaporówka lub jezioro (Kozielno, Topola) z łodzi).

no chyba, że delikatniej - jaź i kleń???

czekam na propozycje - dla tych co nie wiedzą - jestem zmotoryzowany i posiadam dwa wolne miejsca w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :wink: i wygląda to tak w sobotę odbyły się Mistrzostwa Okręgu w spiningu na zb. Mietków wyniki uzyskane przez 41 startujących zawodników były przeciętne nie odbiegające od wyników z lat poprzednich, byli zawodnicy którzy mieli komplety ale i byli z zerami, procentowo około 65-70% zawodników złowiło ryby, w śród złowionych ryb wprawdzie nie było okazów, większość ponad miarowe ale było sporo ładnych okoni wymiar na tych zawodach na żywej rybie to sandacz i szczupak 50cm i okoń 18cm. Myślę że powinniśmy zrobić to spotkanko na Mietkowie zaraz po 1 lipca wcześniej ja nie dam rady bo jadę do stolicy w ten wekend a następny mam zawody klubowe w Głosce na które również zapraszam chętnych, lipiec mam do dyspozycji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny mam zawody klubowe w Głosce na które również zapraszam chętnych

Romanie, coś więcej na temat tych zawodów???

jakieś dokładne terminy z godzinami i zasadami????

może wystartuje po raz pierwszy??? planowałem zrobić to za rok, ale im szybciej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody odbędą się 29.06 zbiórka o godz 5 na łące przed promem a zaraz za wałem w lewo polną dróżką jakieś 700-1000m będzie oznakowany teren, warunki startu to wniesienie opłaty startowej w wysokości 30zł z tego 70% przeznaczone jest na nagrody finansowe a pozostałe 30% to nagrody honorowe(puchary i dyplomy) oraz wyżywienie (posiłek i napoje). Zasady łowienia podane zostaną na odprawie zawodników przed zawodami, tura traw 7godz, teren to lewy brzeg Odry bez ograniczeń od - do ZAPRASZAM W IMIENIU ORGANIZATORA KLUBU SPININGOWEGO PAPROSZEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wybieram sie na nocke z soboty na niedziele tj.21 na 22 czerwiec na rybki.Miejscem polowu bedzie odra w okolicach redzina.Jezeli bedzie ktos chetny to zapraszam.Narazie jest trzech chetnych na ten wypad.Technika oczywiscie dowolna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.