Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapytania o instrukcje obsługi echosondy


jantat

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Wejdź na www.fishing.pl, tam zamieściłem adresy, gdzie możesz się bezboleśnie nauczyć obsługi sprzętu Lowrance w sieci. Jest dostępny emulator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taką mała książeczke, 80 stron. Jest tlumaczniem instrukcji angielskiej.

Pokrywasz koszt ksero i wysylki i ją masz....

Uprzedzam, ze sama ksiazeczka jest wydrukowana w bardzo "sredniej" jakosci, wiec elementy graficzne moga wyjsc niewyrazne. Tekst jest ok.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

witam wszystkich i prosze o pomoc

poprosilem juz shoguna zeby poszperal dla mnie ale spytam rowniez was i prosze bardzo o pomoc :)

posiadam (pozyczona) echosonde od kolegi firmy EAGLE model: CUDA 240 S/GPS i mam tylko do niej instrukcje po angielsku :(

jesli ktos by mial instrukcje konkretnie do niej to by bylo swietnie :grin:

ale mysle ze jak bym dostal instrukcje od innej sondy to przeciez znaczenie slow podobne, takze mysle ze bym sobie poradzil :)

bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje

pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że po polsku to może być problem. Domyślam się w czym tkwi Twój problem. Powiem Ci tylko że oryginalne (angielskie) instrukcje są zwykle pełniejsze (obszerniejsze). Ja osobiście jak mam do jakiegoś sprzętu do wyboru instrukcję PL i ENG to zawsze wybieram angielską. Jakoś łatwiej mi zrozumiec o czym mowa. Ale to pewnie skrzywienie zawodowe. Tak więc moja propozycja weź słownik i jazda! Za 6 zeta możesz sobie wykupić sms-em pełny dostęp na tydzień do http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html gdzie są słowniki specjalistyczne i techniczne więc napewno nie będziesz miał problemów z tłumaczeniem - a przy okazji jaka wartość edukacyjna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Witam!Mam ten sam problem,ale mam troszkę inną sondę mianowicie

Echosonda Eagle Fish Easy 2

Jak by ktoś miał to Wyślijcie na s_ka@wp.pl ..!Dzięki

A co do słowników to można zassać z tej stronki :http://torrenty.org/torrent/24975

Co do tłumaczenia to bym sie grubo zastanowił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam.

Słuchajcie jakie są różnice między :

Lowrance x125 a x135 :?:

Podstawowa różnica, którą ja odnajduję to fakt, że x125 posiada moc sygnału 2400 watów peak-to-peak, a x135 4000 watów peak-to-peak.

Co te dodatkowe waty powiedzą mi w praktyce :?:

Jak sądzicie, która z tych echosond jest lepsza na Polskie zaporówki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dzień dobry wszystkim,

miałem niedawno przyjemność zakupić echo EAGLE ACCURA 240. Wszystko ładnie pięknie, ale instrukcja :neutral: niestety :sad: po angielsku. Czy ktoś z Państwa ma może ten model i zechce się podzielić czy może znacie Państwo jakieś źródła gdzie mógłbym to znaleźć?

Dziękuję serdecznie za wszelkie odpowiedzi ;):idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Gregorek, Witam. Sprawiłem sobie a raczej sprawiono mi prezencik z X135 ale z USA i też brakuje mi kilka tłumaczeń. A czy nie lepiej zrobić kilka fotek tej instrukcji, nawet w miarę dobrym telefonem (2mln pixeli) i wrzucić na pocztę. Z chęcią poczytałbym sobie w ojczym języku taką instrukcję. Byłbym wdzięczny a może i zoobowiązany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.