Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wasze inne hobby niż moczenie kija ;)


shogun_zag

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
:lol::lol::lol: Szczerze mówiąc nie znam kobiety, która nie potrafiłaby "zagospodarować" każdej kwoty :lol::lol::lol: Z tym nigdy nie maja problemu a co najwazniejsze ... głowa ich przy tym nie boli :lol::lol::lol:

Święte słowa :lol:

A tak poza tym to jaką lunetę kupujesz :?: bo myślę że będzie to coś do karabinka. Jeśli się mylę to chyba w gwiazdy nie patrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

Z tego co pamiętam Shogun, to zamierzałeś wystrugać sobie bardzo ciekawą korbę. I jak? Jeśli zrobiłeś to wrzuć jakieś fotki z opisem. U mnie pneumatyka też ma swoje niewielkie miejsce w życiu, ale w zupełnie amatorskim łowieniu. Mam karabinek Lider 12, lunete miałem Tasco ale to tak, jakby do ciężkiego gruntu założyć kołowrotek podlodowy za 20zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz
:shock::shock::shock: O rany!!! Ale cudo! :shock::shock::shock: Nie no chłopie, wygląda świetnie! A nie myślałeś żeby Zrobić coś takiego w ciemniejszych kolorach? Dąb np.? Co to za karabinek bo w tej formie trudno poznać? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

Widzę Shogun, że mimo iż dzieli nas prawie 20 lat to mamy trochę wspólnego! :smile:

Pneumatyką interesuję się stosunkowo od niedawna, będzie jakieś 1,5 roku, ale niestety finanse nie pozwalają mi na kilka hobby równocześnie! Niedawno kupiłem Lidera 12, który jak sam pewnie wiesz nie jest sprzętem najwyższych lotów, ale od czegoś trzeba zacząć, nie? Częściowo interesuje mnie jeszcze myśliwstwo (za sprawą mojego przyszłego teścia), ale już teraz wiem, że nie będę miał siły, czasu i pieniędzy na godzenie kilku przyjemności.

Kolejne moje zainteresowanie to bębny. Niestety, wczoraj odjechały do Inowrocławia. :sad: Powód? Po rozpadzie kapelki rok zastoju, brak perspektyw na dalsze granie, brak technicznych możliwości trzymania sprzętu i gry (mieszkam w bloku niestety). Efekt? Decyzja o sprzedarzy! Ale niech służy nowemu właścicelowi!

Następna sprawa, też już zamknięta, to karate tradycyjne. Ano zaczęły się studia, więcej wydatków itp. Obecnie trenuję sam dla siebie, dla utrzymania jakiejś tam kondycji.

No i wreszcie? Wędkarstwo!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z optyką ? :razz:

W zalezności od optyki .. sama optyka to koszt od 1 tys. do ok. 3,5 tys USD a czasem więcej, czyli łącznie musisz mieś od ok. 10 do ok. 12,5 tys. USD, czyli ... równowartość średniej-nizszej klasy samochód :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się Andi tak dziwisz :lol: To jest karabinek dobrej klasy, ale jeszcze nie najwyższej. Za ten ostatni musiałbyś dać ok. 2,5x więcej, czyli wchodzimy w eS-kalsę :mrgreen:

Dla ciekawych dodam, że sama lufa, którą się wymienia co ok. 10 tys. strzałów (lub mniej, w zależności od stosowanej amunicji - ładunku prochowego i jego rodzaju) to koszt ok. 1-3 tys. USD A lufa lufie nie równa :mrgreen: Z jednej będziesz się mieścił w 10 cm na 300 m a z innej w okrąg 50 cm nie trafisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol: A mój nawet się do tego nie przymierzał. Ale musze coś pomysleć. Może kupię naszego rodzimego wymiatacza ... WKW 12,7 mm z Tarnowa, pojadę na Błędów i postrzelam do starych wiaderek ustawionych na dystansie 2 km :cool: Jak się bawić to na całego :mrgreen:

Sami zobaczcie, Polak potrafi :mrgreen:

http://www.obr.tarnow.pl/pl/bronstrzelecka.html

P.s.

Oczywiście żartowałem, bo co ja biedny bym z taką luśnią wiszącą w szafie na gwoździu robił :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna kupic sobie jakiegos "malutkiego pieska" i wtedy bedziesz mogl chodowac i rybki i psy!! :mrgreen: Tylko z kotow bedzie trzeba zrezygnowac :grin:

Ja osobiscie mam 2 psy. A teraz przymiezam sie jeszcze na jednego, bo jeden jest juz niestety na wykonczeniu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr może niewiesz że kotki się karmi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Znajomy mi kiedyś opowiadał jak córce 5lat zafundowali małego kotka ,curunia oczywiście wniebowzięta ,ale po całodziennej zabawie była tak padnięta że oświadczyła mamie że idzie spać tylko nie może kotka wyłączyć bo nie wie gdzie są baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś, wiem, że się karmi, że sie nie pierze w pralce, nie wykręca, nie wiruje i nie suszy w mikrofali :lol::lol::lol:

Wiem, że to niedorzecznie zabrzmi, ale ten kudłaty sześciokilowiec, to kot na psy i moi sąsiedzi doskonale o tym wiedzą, bo nie na jednym "psie na koty" jeździł wierzchem :cool:

Jeśli kretyńscy właściciele swych piesków nie maja ambicji, by ich pupil pogonił kota, to wszystko OK, nawet z nijaką Sabą dobermanką sie zaprzyjaźnił i czasami śpia razem ;):mrgreen:

Ilez to razy słychać ... kota, kota, a pies wierny swemy głupiemu panu gna za kotem aż dym leci. I po co to wszystko, trafi na lenia, któremu jakoś nie będzie chciało sie uciekać i zrobi mu krzywdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój złowił karkarpia z wanny przed Wigilią. Rano wstaję, a na przedpokoju leży dzwonek z 2 kg karpika a obok niego smacznie śpiące oba obrzarte kotki :lol::lol::lol:

Sandaczy na wycieraczke jeszcze nie przynoszą i w tym temacie bede musiał nad nimi jeszcze popracować :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr może niewiesz że kotki się karmi

Znajomy mi kiedyś opowiadał jak córce 5lat zafundowali małego kotka ,curunia oczywiście wniebowzięta ,ale po całodziennej zabawie była tak padnięta że oświadczyła mamie że idzie spać tylko nie może kotka wyłączyć bo nie wie gdzie są baterie

mania dobre, a ile śmiechu mi dostarczyłeś, tylko możesz się domyślać :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.