Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wasze inne hobby niż moczenie kija ;)


shogun_zag

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć

Moje zainteresowania to wędkarstwo rekreacyjne a w nim wędkarstwo muchowe, podlodowe, gruntowe, spławikowe i morskie.

Majsterkowanie wędkarskie (inne zresztą też)

Turystyka i biwakowanie w tym łagodny surviwal.

Fotografia

Przyroda

aaaaa zapomniałem ukończyłem zootechnikę, pracuję na AR i jestem bardzo zaprzyjaźniony z Katedrą Ichtiobiologii i Rybactwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Śliczne, bardzo śliczne :shock:

Dasz se tam połowić? ;)8):lol:

Dzięki za miłe słowa. Jak pewnie zauważyłeś moja pasja w akwarium to głównie rośliny. Pisałeś o obserwacji ryb, ich zachowań w zależności od warunków np: atmosferycznych. Wg mnie niestety ryby w akwariach zachowują sie troche jak tresowane, dlatego jest ich niewiele w moim prawie 300l łowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem typowe akwariowe, potem ... okonki, szczupaczki a na koniec sandałki 8)

Jak szczupaczkowi wrzuciłem do akwarium kiełbika a ten przywalił w niego, az sie woda zakołysała ... ponton, kij i na wode :D Innym razem ani na niego nie spojzał ;) W tym czasie okonie stały głowami do dołu .... tak ukosnie :D

Podobnie było z sandaczami, które zeżarły mi szczupaka ... właziły w korzeń i miały wszystko gdzieś :cry:

To wszystko trwało ok. 2 lat i doszedłem do wniosku, ze miejsce tych ryb jest ... na pewno nie w akwarium ... które miało 1,5 m długosci :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pomysł na opowiedzenie czegoś o sobie i swoich pozawędkarskich zainteresowaniach, trafiony w dziesiątkę. O wiele przjemniej rozmawia się z kimś, o kim się wie cokolwiek więcej, niż tylko jego imię lub nick. Myślę, że to taka nić koleżeńska między nami. No więc, pare słów o sobie...

Moje główne zainteresowania to : Na pierwszym miejscu, chyba jednak nadal fotografia. Potem, oczywiście wędkarstwo, a nastepnie turystyka samochodowa i ciągłe odkrywanie nowych, wspaniałych miejsc w naszym pięknym kraju. Zabiera to wszystko dość dużo czasu, ale na szczęście czasami da się połączyć ze sobą. Kiedyś także interesowałem się malarstwem. Nawet malowałem, zupełnie amatorsko, dla przyjemności. Jeżeli chodzi o sport, to jezdziłem w rajdach, najpierw motocyklowych, potem samochodowych. Musiałem jednak dośc szybko zrezygnować. Po prostu wtedy miałem za mało kasy, żeby cokolwiek osiągnąć w tym sporcie. Zresztą było to bardzo dawno. Ale sentyment do tego sportu pozostał. No i wypada mi wspomnieć jeszcze o moim wiernym przyjacielu, berneńskim psie pasterskim, wspaniałym towarzyszu wędkarskich (i nie tylko) wypraw.

Załączam jego dwa zdjęcia. Pierwsze, jeszcze z okresu szczenięcego (7 tygodni), kiedy był śliczną puchatą kuleczką i drugie, zrobione jesienią '05 r. Teraz to już ogrooomne psisko...

4uddg9g67harye1om.jpg 5t1sc79usucekpwhm.jpg

Pozdrawiam Wszystkich - Arsen też przyjaźnie macha ogonem ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nastepnie turystyka samochodowa i ciągłe odkrywanie nowych, wspaniałych miejsc w naszym pięknym kraju

No :) Włałnie w takich włuczegowskich wyprawach odkryłem miejscowość i jezioro Łętowo (ok. 50 km pod Ustką) koło Kępna. Prześliczna woda w koło której sa same bagna i lasy. Dostep do wody jedynie od strony rybaczówki, łodzie do wynającia, i .... potężne okonie!!! Ponoć głębokość wynosi ok. 36 m, lecz jezioro ma podwójne dno (zbita roślinność) i tak na prawdę nikt go nie zbadał.

A wracając do zwierzatek ... ja tez mam .... kotki :D A właściwie to ja mam swojego, żona swoją. Mój to kot syberyjski (4,8 kg) a żony kotka syjamska. Zabieram je na ryby na dłuzsze wypady i jak spływam do brzegu warują na nim jak psy czekając az im cos skapnie ;)

A pieski nie robia na nich wrażenia, szczególnie na syberyjskim. Kiedyś ludzie mieli ubaw jak gonił jakiegos pieska biedaka, który zapedził sie zbyt blisko jego terenu :mrgreen:

gwnjpllwtts7eeq2m.jpg 69fc3wsrwjwu7tq1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - kotki BOMBA ! Ten na drugiej fotografii, z tymi opalizującymi ślepiami - fantastyczny. Wogóle zwierzątka są kochane ! Wszystkie.

Czy posiadasz może zdjęcie tego jeziora w Łętowie ? Jeżeli tak, to zamieść je w temacie "Fotografia wędkarska".

Bogdan - jak mój Arsen zakocha się i zostanie tatusiem, mogę wziąć dla Ciebie szczeniaka. To wspaniała rasa, pochodząca z Alp Szwajcarskich - mądre i wierne psy. Z oddaniem strzeżą swojego pana i wszystkiego co do niego należy, przy czym nigdy nie okazują nieuzasadnionej agresji. Są bardzo opanowane. Kochają dzieci. No a wyglądają ... tak jak na zdjęciu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadasz może zdjęcie tego jeziora w Łętowie ? Jeżeli tak, to zamieść je w temacie "Fotografia wędkarska".

Witam

Jasne, ze posiadam, tylko że na papierze :( Ale zrobie fotkę z fotki. Jakość będzie kiepściutka, ale widoki .... bajeczne. Jak tylko je odnajdę w którymś pudełku po butach (a jest ich sporo ... ze zdjeciami) zaraz Wam zaprezentuję te wode i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość Bartosz

Jestem typem zapaleńca, dlatego w swoim życiu miałem już kilka takich odchyleń! :wink: Ale 3 najważniejsze (chronologicznie) to:

1. Kratate (tu na szczęście wydatki nie były jakieś kosmiczne, zresztą i tak pokrywali je rodzice)

2. Perkusja (2 dni temu sprzedałem zestaw... :sad) Ech... Żałoba w domu... Na sprzęt (dwa zestawy) przez 4 lata, dojazdy na koncerty, piwo na próby itp... Poszło jakieś 4 tys. A sprzedałem za grosze!

3. Wędkarstwo (pisałem już wcześniej :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są na ziemi tacy

Nieliczne egzemplarze :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ale na tym forum raczej niespotykani. Mają hobby znacznie droższe niż wędkarstwo. Zbierają samochody najlepiej stare i oryginalne, kolekcjonują diamenty itp. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.