Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

EURO 2008


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie juz w niedziele gramy z Niemcami :twisted:

Jaki wynik obstawiacie ??

Ja obstawiam 1:0 dla POLSKI :wink:

Gola strzeli Krzynówek :razz:

Uważam że w tym meczu na pewno mamy szansę wygrać, i jeśli piłkarze dadzą z siebie

wszystko to mecz zakończy się naszym zwycięstwem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 558
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
w mediamarkcie oddają kasę za TV 37 cali jeśli się go kupi teraz a Polacy wygrają
ciekawe jaka akcja jest w Niemczech - poszukam może coś znajdę...

A więc tak: Media Markt w Niemczech oddaje 100 euro za każda bramkę strzeloną przez Niemców w FINALE!!!

więc mają wygórowane wymagania i pewni są awansu do finału - coś mi się wydaję, że sie im uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma głupich nikt nie rozdaje pieniędzy za darmo

No właśnie dlatego nie zrobili konkursu na mecz z Polską, bo dla nich to żadne wyzwanie!!!

a w takim razie Media Markt Polska pewny jest, że Polacy nie wygrają z Niemcami... :!:

zobaczymy już jutro :shock::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Kuszczak powinien być numerem 1 w reprezentacji

Myślę że Kuszczak jest gorszym bramkarzem od Boruca, a grzanie ławy w Man Utd nie wpływa dobrze na jego formę.

Nie oszukujmy się- nieobecność Kuszczaka nie będzie dla reprezentacji wielkim osłabieniem... :wink:

Popieram w 100%. Strata 3 bramkarza nie będzie odczuwalna, a Kowalewski który zastąpi Kuszczaka jest niezłym bramkarzem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny mecz rozegrała dziś reprezentacja Szwajcarii, ciekawe czy ktoś podziela moje zdanie, szkoda bardzo Alexa Frei;a (kontuzja wykluczy go najprawdopodbniej z mistrzostw), bo jest motorem napedowym tej drużyny, moim zdaniem Czesi wygrali niezasłuzenie, ale tak jak to w piłce bywa niewykorzystane sytuacje się zemściłi i czesi wygrali 1:0,

drugi mecz dnia dziesiejszego Portugalia vs. Turcja był mniej ciekawy. Turcja nie bardzo miała pomysl na atak, Portugalia zato porażała nieskutecznościa (może szczęścia nie mieli), ale wynik 2:0 jak najbardziej zasłużony, za dwie poprzeczki i jeszcze pare akcji.

Ciekawy dzień pierwszy, a jutro emocje sięgną zenitu.

Mysle ze Niemcy zastosują zmasowany atak i w ciągu kilkunastu minut (do 30-tu) będą chcieli zdobyć jak najwięcej goli - Boruc powodzenia życzę, bo będziesz pod ostrzałem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny mecz rozegrała dziś reprezentacja Szwajcarii

Szwajcarzy zagrali bardzo dobry mecz. Szkoda tylko że nie wykorzystali swoich dobrych sytuacji strzeleckich.Udowodnili że potrafią grać dobrze nawet bez swojego kapitana

Natomiast w drugim meczu Portugalia miała zdecydowaną przewagę, Turcy natomiast grali chaotycznie, oczekiwałem że stawią silny opór swoim przeciwnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobili sie w klagenfurcie ;P

7miu niemców zatrzymali :P

nasi czmychneli ! :D

Polska Biało Czerwoni ;) !!!

Kto wygra mecz?? POLSKAAAAAAAAA

Mam nadzieje, że stadion jednak będzie zdominowany przez doping naszych kibiców !

I mam nadzieje, że nikt nie będzie śpiewał Polskiego hymnu jak ten gościu co śpiewał czeski, tu trzeba mocy a nie jakoś tak bezpłciowo :P ( takie moje prywatne odczucia ) ;)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobili sie w klagenfurcie

Ja słyszałem że zatrzymali pijanego Austriaka, Niemca, Chorwata i Polaka.

Wszyscy mieli 2 promile we krwi.

Ponoć Austriak wypił kieliszek wina, Niemiec kufel piwa, Chorwat pól litra śliwowicy

a Polak.... nie pił od trzech dni. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.