Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

EURO 2008


patbaj

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 558
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

U nas mamy akurat obchody dni naszego miasta i przy tym mamy telebim a parq rozstawiony. Oj sie bedzie działo. :lol:

P.S. Wczoraj grala u nas September- totalna porażka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że Kubica wygra wyścig a piłkarze z Niemcami. :twisted:

też przy obiedzie do teścia żartowałem, że będzie dwa razy mazurek pod rząd... ale o ile kubica zrobił wszystko jak trzeba o tyle jak się nic nie zmieni w grze biało-czerwonych to ciemność widzę... brak im tego zęba jaki był w meczach z czechami czy portugalią.... oby w przerwie leo cośz nimi zrobił :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Niemcy będą strzelać gole ze spalonego a sędzia je nadal będzie uznawał to nie widzę tego meczu

I to chyba nawet dwa razy był spalony przy tej akcji :evil: Przy ostatnim podaniu Podolski chyba też był za linią spalonego wyznaczaną przez piłkę :roll:

Inna sprawa, że takie sytuacje jak miał Żurawski TRZEBA Niemcom strzelać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był mecz otwarcia, następny będzie o wszystko, a ostatni o honor.....

chyba, że radykalnie coś poprawią.....

Roger (kosmiczna gra :!: )

zagrał dobrze, ale szału nie ma.... brakowało mi zgrania - kolektywu i współpacy formacji, jaką widziałem w najlepszym meczu polaków pod wodzą benhakera, z porugalią w chorzowie... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własne życzenie :cry: :cry: :cry:

Podolski zwracał sie do PZPN-u o umożliwienie mu gry w polskich barwach, było to co prawda gdy nie był jeszcze tak dobrym zawodnikiem, lecz olano go po całości. Dziś pokazał klasę i chwała mu za to, niech PZPN widzi jakiego zawodnika stracił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podolski zwracał sie do PZPN-u o umożliwienie mu gry w polskich barwach

Gadanie... :???: Jakby chciał grać dla Polski to by grał :roll:

A na własne życzenie- miałem na myśli dwa gole po błędach obrony i niewykorzystane sytuacje :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój czarny scenariusz sie sprawdził :/

Kibice dopisali piłakarze jak zwykle

Roger grał najlepiej i to nie podlega dyskusji

I tyle chyba można powiedzieć

Reszta żenua, jedynie żewłakow zagrał tak jak powinien

Smolarek pewnie zawiodl polowe no ale cóż nie miał mu kto podać, jeśli on by był na miejscu żurawia i krzyny z pierwszej polowy to były by szanse, no nic nie ma tragedii za 4 lata u nas rewanż :P

Teraz trzymam za holandie hiszpanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe było źle.

Przegralismy to fakt, słabo grał atak, ale byla walka-zypełnie inna gra niż za kadencji janasa.

Szkoda ale jeszcze są spore szanse, momentami ta gra wygladała dobrze.

Paru zawodników się spalilo.

Roger zagrał więcej niż poprawnie :wink:

Czekajmy do czwartku.

Widze pozytywy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:1!!!! Zgnieciemy Niemiaszków!!!! POLSKAAA!!!

no to się kolego wielce pomyliśeś jak i 99,99999999 % Polaków, bo ja i mój znajomy wiedzielismy że szans na wygraną nie ma!!!!

Kubica wygra wyścig a piłkarze z Niemcami

niestety, takiego przełożenia nie ma, Kubica zwycieżył (choć po wpadce Hammiltona), a Niemcy na wpadkę sobie nie pozwolili - tzn. na koleją wpadkę, bo nie wiem czy wiecie, ale Niemcy swój ostatni mecz na EURO wygrali w ... 1996 roku!!!! potem były tylko remisy i przegrane, więc dla nich to nie był jakiś tam rewanż za Grunwald itp., a tylko chęć odmiany złej passy, która to pchnęła ich do zwycięstwa i myslę, że po błędach polskiej reprezentacji, zwycięstwa dla Niemców zasłużonego!!!

i bez sensu jest tu stwierdzenie, że Polak im bramki strzelił!!!

tym bardziej, ze Polska straciła bramki samobójcze!!!, bo za żadne skarby Podolski czy Klose nigdy Polakami nie będą!!! My mamy swojego Rogerskiego a oni ich.

Życzę powodzenia Polsce w meczu z Austrią i Chorwacja, bo to da im jakiekolwiek szanse, a nie mecz z niemcami, który przegrany byl od zawsze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie... Jakby chciał grać dla Polski to by grał

za zadne skarby sie z Tobą nie zgodzę!!!!

pisałem na początku tematu jak było i dziś nawet jakiś komentator Polsatu to potwierdził PZPN olał PODOLSKIEGO, gdy ten był na początku swojej kariery w Bundeslidze, i gdy odnosił już w niej pierwsze sukcesy, jednak u nas grają KASA i NAZWISKA (do czasu LEO), więc Tomek1 nie baw się w ogrodnika i nie przeadzaj, bo gdybyś miał szansę i chęć gry dla Polski, i zwracałbyś się do PZPNU o zwrócenie uwagi, a oni olaliby Cię, a DFB (Deutsche Fussball Bund) dałby Ci tą szansę to co bys zrobił????

Na pewno zagrałbyś dla Niemiec - przynajmniej tak zrobiłby każdy profesjonalista, dla którego piłka jest życiem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.