Skocz do zawartości
tokarex pontony

Fotografia wędkarska - retusz


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

artech, wystarczy jeszcze zamaskowac obraczke i bys wygladal jak lowca z pieknym okazem w reku. Kobiety leca na prawdziwych wedkarzy ;)

Zartuje oczywiscie. Wyszlo swietnie, i w zasadzie trzeba wiedziec ze modyfikowales zeby zwrocic na to uwage. Dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze komus zdjec nie wyszukuje to chyba najmniejszy problem

Mozesz wierzyc lub nie ale dla niezorientowanych to najwiekszy problem :!: .Otwieram program - "sto tysiecy" ikonek i ....kij wie co dalej :?::!:

jest za free

to prawda,ale odnosze wrazenie ze co jest darmowe jest do ......

jest mały

Hmm, podobno tylko wielkosc sie liczy :?::!:

jest po polsku

Moj nie jest :?::!:

sa dodatki

Ale nie ma opcji 'help" :?::!:

Jesli jednak masz racje to "walnij" krotki kurs dla poczatkujacych(krok po kroku).Pobawimy sie, ocenimy a moze akurat masz racje :wink: .

Pozdro-Radek.

Pierwsze co do polskiego gimpa TU masz polska wersje.

A tu masz prawie, ze wszystko opisane

http://gajdaw.pl/gimp/

A tu oprocz pomocy masz tutoriale jak co zrobic

www.gimpuj.info

edit

079ecc2ef7154499m.jpg

Mi to tak wyszlo:) mam nadzieje, ze artech sie nie obrazi za wykorzystanie jego zdjecia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze artech sie nie obrazi za wykorzystanie jego zdjecia:)
Nie nie obrażę się.

Mam nadzieję, ze Ty nie obrazisz się jak powiem, że chyba przekombinowałeś z rozmywaniem i kolor szczupaka "włazi" na skrzela, palec też wygląda nienaturalnie (ten palec przerasta chyba możliwości Gimpa) i nie usunąłeś sznurka :wink: Ale tak jak wspominał maryaChi, trzeba wiedzieć ze zdjęcie było poprawiane żeby czegoś szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo chłopaki - widzę że się spisaliście! Bardzo mnie cieszy że temat jednak rozwinął się w dobrą stronę i pochwaliliście się efektami swojej pracy. Oczywiście, jak to zwykle bywa wraz z każdym wyretuszowanym zdjęciem nabiera się wprawy i każde następne zwykle wychodzi lepiej niż poprzednie! A prawdziwy "sukces" tego tematu będzie dopiero wtedy, gdy zaczniecie wykonywać takie poprawki jako standardowe działania przed wklejeniem zdjęcia w jakimś temacie w stylu jak było na rybach - nie koniecznie chwaląc się że coś poprawialiście ;)

PS

Oczywiście jeśli to możliwe lepiej unikać haratania ryby :idea: mimo że potem można to wyretuszować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.