Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kanał Żerański


Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Syf to będzie dopiero po majówce....

Pudełka po robakach, opakowania po zanętach i co najgorsze, plastikowa zastawa po amatorach grila...

Niestety jest tak co roku, a jak pomyślę, że w tym roku będzie tyle wolnego to aż się boję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Cześć panowie,

Czy ktoś może dać znać jak wygląda sprawa na kanale?

Po dłuższej przerwie znalazłem wreszcie czas na wypad z kijem i szukam ciekawego miejsca :)

Wprawdzie na kanale nie łowiłem jeszcze ale słyszałem jakiś czas temu sporo dobrych opinii na ten temat.

Czy może ktoś polecić jakiś konkretny odcinek lub podać mniej więcej ukształtowanie i głębokość kanału?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje w tej sprawie :)

Może ktoś ma ochotę się wybrać na nocną zasiadkę na kanał lub gdzieś indziej?

Samemu jakoś nie mam ochoty a kumpel dzisiaj mi się wysypał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie,

Czy ktoś może dać znać jak wygląda sprawa na kanale?

Po dłuższej przerwie znalazłem wreszcie czas na wypad z kijem i szukam ciekawego miejsca :)

Wprawdzie na kanale nie łowiłem jeszcze ale słyszałem jakiś czas temu sporo dobrych opinii na ten temat.

Czy może ktoś polecić jakiś konkretny odcinek lub podać mniej więcej ukształtowanie i głębokość kanału?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje w tej sprawie :)

Może ktoś ma ochotę się wybrać na nocną zasiadkę na kanał lub gdzieś indziej?

Samemu jakoś nie mam ochoty a kumpel dzisiaj mi się wysypał :/

A kiedy konkretnie się wybierasz kolego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odgrzewamy kotleta! :)

Byłem ostatnio w okolicach elektrociepł. Efekty - nadzwyczaj dobre. Sporo krąpi. Kilka naprawdę ładnych, typowych "patelniaków". Oprócz tego całkiem spory karaś i lin. Zdarzyły się też odjazdy na wolnym biegu, ale po zacięciu nie wytrzymywał przypon do haczyka więc pozostał tylko żal zmarnowanej okazji - zapewne jakiś spory leszcz musiał zainteresować się zestawem, bo łowiłem wtedy na białe i kasterki. Tak czy inaczej - jak na niedługi czas wędkowania, to trzeba przyznać, że zabawa była przez cały czas, a to chyba najważniejsze :wink:.

A na co koledzy tam łowią? Z tego co widziałem po śmiechach (wstyd) leżących nad wodą - dominuje zanęta typu - leszcz, karaś, karp. A co do przynęty to kukurydza, dendrobena i białe robaki. Może któryś z kolegów podzieli się ze mną jakimś swoim tajnikiem na skomponowanie "atrakcyjnego" zestawu? Chodzi mi głównie o leszcze, bo na nie nastawiałem się, a złowiłem niemalże wszystko oprócz tej ryby :D.

Myślicie, że kręcą się tam karpie (zaintrygowała mnie zanęta)?

Co sądzicie o kulkach proteinowych do tego łowiska?

Gdzie posyłacie swoje zestawy (mniej więcej ofcourse ;) )? (Ja obławiałem brzeg od strony elektrociepłowni (miałem ją po lewej stronie), zestaw zarzucony tak od 5m do 30m od brzegu. Trzeba przyznać, że najlepsze efekty dawały te bliskie rzuty.

Zaraz dodam mapkę z poglądaem, gdzie mniej więcej siedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.