Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Byłem dzisiaj na Topoli od strony taśmy. Przyjechałem po 6. Na tafli lekka falka, przez malutkie chmurki pięknie świeciło słoneczko. Jak już dobrze się rozłożyłem to przyszła taka ulewa, że mi się parasol złożył :lol: Po raz kolejny musiałem bez brania zwinąć się do domu :sad: Na nocce siedziało dwóch Panów: 4 kije/ 4 leszcze <40cm. Mówili, że monsun w nocy przeszedł nad Topolą :mrgreen:

P.S. Na garbatym wszystkie miejsca szczelnie zajęte, Ci co przyjechali z camperami i siedzą od tygodnia mieli w siatce jakieś zdobycze...

post-4410-14544972873926_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam wszystkich :wink: długo mnie tu nie było ale nie miałem auta wiec wolałem nie zagladać i sie nie denerwowac bo pewnie połowiliście pare okazów :lol: mam do was jedno w sumie dwa pytanka ale drógie to poźniej chodzi mi o most garbaty woda górska czy to prawda ze jest zakaz spiningowania 300m od mostu w góre rzeki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy teraz juz wiem na 100% :wink: to jak wspominałem mam drógie pytanko chodzi mi o rzeke Nyse od tamy Kozielno do mostu w Paczkowie czy jesli mam wykupione dolnośląskie moge tam łowić?? czy trzeba miec opolskie?? bo słyszałem cos od kolegi ze jakies tam porozumienie było i z dolnosląskiego mozemy łowic własnie do mostu w paczkowie a z opolskiego mogą na kozielnie :roll: ale czy to prawda? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezwolenia juz nie dostaniesz bo nie maja ale podczas kontroli jak masz opłacone dolnosląskie to przymykaja oko i nie musisz miec.Kolega był i juz nie dostał zezwolenia ale podczas kontroli przechodzi,tylko że różnie mówia,niby zależy na kogo trafisz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem wczoraj na rzece w Paczkowie i przyjechał koles co od 30.06 siedział na ujsciu do zbiornika Topola czyli na najlepszym z możliwych.Powiedział że przez 3 tyg nie widział ryby ale słyszał że tu połapie i przyjechał.Więc na Topoli kompletnie nic nie bierze.U mnie dużo spapranych brań,4 zerwane przypony nr 14 i wyciągniety 1 jaz 45 cm.Poza tym sporadycznie łapali ale jeden gosc co siedział na przeciwko to prawdziwy mistrz.Sprzęt miał profesjonalny,własciwie nie wstawał z fotela i łapał na bardzo długa tykę 2-częsciową i wyciągał rybe srednio co 5 min.Naliczyłem mu 18 szt a on juz siedział jak przyjechałem.jak zaczelo lac to sie zwinalem a koles rozłozyl parasol i bawił sie dalej-prawdziwy zawodowiec. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TEGO CO ZAUWAŻYŁEM TO WAM POWIEM ZE LEPIEJ WŁASNIE JECHAC NA NYSE ZA TAMA KOZIELNA NIZ PRZED TOPOLE TAM ZAWSZE COS SIE ZŁOWI, A TAK Z INNEJ BECZKI TO WAM POWIEM ZE 2 DNI TEMU POZNAŁEM TAKIEGO GOSCIA BO ZAUWAŻYŁEM ZE MIAŁ WĘDKI W BAGAŻNIKU WIEC ZAGADAŁEM I ON MI MÓWI ZE NA BARTNIKACH ZŁOWIŁ SUMA 11KG MIAŁ JESZCZE 2 BRANIA ALE ZYŁKA MU SZCZELAŁĄ TYLKO,, MIAŁ 0.40 ŻYŁKE ŁOWIŁ NA KARASIA I TO MÓWIŁ ZE NORMALNIE W DZIEŃ WYDAJE MI SIE ZE COS MNIE CHYBA KŁĄMAŁ CHYBA ZE BYŁO PRZED BURZA :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zajechaliśmy na chwile na tame w Kozielnie, ludzie mówili, że nic nie bierze. Ruszyliśmy dalej kierunek odcinek Nysy k. Otmuchowa. Woda bardzo niska, z gruntu brała jedynie drobnica: jaź, leszcz, płoć boleń. Na żywca szczupaczek 39 i mniejszy sandaczyk. Około 21 pojechaliśmy dalej, kierunek Wójcice/wodomierz kompletne bezrybie i jeszcze ten deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.