Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam Koleżanki i Kolegów po kiju, łowiłem ostatnio na Topoli od strony taśm, w sobotę, wtorek i środę, generalnie lipa, przez pierwsze dwa dni brał leszczyk taki jak dłoń i trochę większy, a dziś od godz. 4.30 do 13.00 zero brania, pingpong stał w miejscu jak zaczarowany, nie widziałem też aby ktoś inny cos konkretnego złowił, za to boleń przy brzegu robił spustoszenie, nawet widziałem jak przyatakował kaczkę :), Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w piątek po błądzeniu na Pilcach wylądowałem z ojcem na nocce na Topoli od strony ujścia, miejsca praktycznie zero, wszystko zajęte. Całą noc zero brań (koszyk), nad ranem ojciec wyciąga 1 leszcza 55cm 2,2kg i to by było na tyle. W niedziele popołudniu od 16 do 20 łowiliśmy od strony taśmy, wynik zerowy, nie wspominając ok 10 jazgarzy :wink: Gdy szliśmy na miejscówkę wszyscy mówili, że lipa ktoś gdzieś dalej połowił parę leszczy ale kto, gdzie to niestety się nie dowiedziałem, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :wink: także weekend na Topoli bardzo słabiutko chyba zmiany ciśnienia zrobiły swoje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, licząc to przez ostatnie 3 lata. W ogóle widzę, że na Topoli jest już straszna lipa, jedyna rybka na Topoli w tym roku którą mogę się pochwalić to szczupaczek 70 cm.

A tak bida... Planuję jednak kilka zasiadek sandaczowych na jesień z trupkiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przesiedziałem od strony taśm 3 poranki na Topoli i wielka lipa, byłem na prawdę rozczarowany, tyle zanęty poszło i nic, owszem trafiały się leszcze, ale takie jak dłoń i może kilka trochę większych. Generalnie zauważam, że od 4-5 lat zrobiła się lipa na Pilcach, na Dzbanowskim i Cmentarnym, o Topoli sięnie wypowiadam ponieważ nie mam tam doświadczenia.

Jak po weekendzie, ktoś może się czyms pochwali? :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pytanko: czy ktoś na spin z brzegu miał efekty w połowie sandaczy na kozielnie lub topoli, czy wszyscy walą z łodzi???

Bo ja dzisiaj biegałem od 16.00 i zero kontaktu z rybą. Co prawda nie nastawiałem się zbytnio na jakieś wielkie ryby, ale liczyłem że jakiś "pstryk" będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.