Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
nalewator, gdzie siedziałeś? Ja też byłem i na bata połapałem kilka ładnych płotek około 25cm i 4 leszcze (DS) ok 48cm. Byłem na cypelku :D Pozdro

Siedziałem za taśmami 2 zjazd od Kamieńca. Powiem że moja nowa zanęta się sprawdziła ryby były nią wypchane na max.

Dambase a byłeś na tym cyplu od taśm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewator, Tak na tym (jedynym :D) po lewej stronie, tylko tam nie wiało :D w okolicy 2-go zjazdu widziałem grupkę wyczynowców.. Może kiedyś sie spotkamy, to podzielisz się recepturą zanęty :lol: . Jestem bardzo często nad tym zbiornikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem dzisiaj na ujsciu Topoli za drapieznikiem i wielkie G tam jest i komarow masakra ! na ujsciu miasteczko ze 30 aut stoi z wysp łowią woda syf. Bolenia nie widac siedzi w jeziorze gleboko i na 2 czesci zbiornika ale nie idzie go zlowic. Leszcze nie biorą nikt nie miał siatki w wodzie. Ogolnie lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele na Topoli były Mistrzostwa Okręgu w spławiku i ryba podeszła do brzegu. W soboote i niedziele jest tam GP Polski II Liga wpadnie jeszcze trochę zanęty i ryba dalej będzie się trzymała blisko brzegu, więc to będzie raj wędkarski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z kolegą w sobotę na Topoli, na 2 taśmach. W czasie 05:30 do 11 - wynik na zero! kilku sztuk drobnicy nie liczę. Prócz nas było tam jeszcze ok 15 innych wędkarzy. Wszyscy efekty mieli podobne czyli beznadziejne. Ktoś tam złapał ze 2 leszczyki wymagające użycia podbieraka ale to wszystko. Osób było tyle, że miałem rzucić petardę i krzyknąć " koniec zawodów" !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Siemka byłem dzisiaj na Topoli od mostku od 7 do 11 zlowilem 1 okonka a ojciec 2. Totalna porażka nikt nic nie łowił, jeden koles z nocki mial kilka leszczy mowil ze zaczely brac skoro swit przez 30 min a pozniej kicha. Wiało z kazdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem wczoraj, łowienie marne. Od 15 do 19 cisza, później zaczęły się krótkie szarpane brania ale drobnicy. Części nie mogłem zaciąć. Tak przynajmniej było w dalszej części Topoli ( strona z taśmami, za cyplem).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja dzisiaj bylem od 6 do 10 i masakra ! ZERO bran ani ani pyka. Ludzie nic nie lowili w sumie brzeg byl prawie wolny od tasm. Wszyscy sie zwijali bo nie bylo po co siedziec wiatr polnocny i cisnienie w dol. Odpuszczam narazie ten zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj od strony koparki. Łowiłem od godz 8 do 16. na feeder totalna lipa ani brania. Na spławik atakowały małe boleniki max 20cm. Zniechęcony bezrybiem wziąłem spin i w chyba 5 rzucie siadł szczupaczek 52cm i to tyle. Od strony garbatego miasteczko obozowe i nie bierze nic od taśm tez bezrybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewator, też byłem od 11 do 15 30, może to Ty po prawej stronie byłeś, pod jasnym parasolem :mrgreen: ? Mi z gruntu na białe brały leszczyki po 20cm:D A na garbatym w sobotę widziałem jak "bydło" się bije o miejsce, w godzinę chyba z cztery bójki, nieźle się uśmiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ja byłem dzisiaj ale tylko godzinę bo mnie z ojcem burza wygoniła. Byłem tam gdzie nalewator tzn obok koparki ale nie na cyplu tylko na lewo w strone koparki poszlismy za takie zakole ale gleboko 3-4 m 2 brania były moze by sie cos działo ale trzebabylo sie zwijac bo szła nawałnica. Dziwne bo kolesie byli autem za wałem jak wjechali ? nikt ich nie przegonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle to może nie ale chyba nadal bez rewelacji.

Byłem we wtorek. Najpierw Bałtyk bo tak wiało chyba do 18-stej. Potem w miarę ok. Brania bardzo rzadkie chyba ze dokładasz czerwonego robaka to okonek szarpał często. Na 6 godzin leszcz 30+, 40+ i 50+.

Na nockę pięknie się uspokoiło (w porównaniu do wietrznego dnia) no ale musiałem jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.