Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czy jesteś uzależnion(a)y od forum Haczyk.pl?


Unises

Czy jesteś uzależnion(a)y od forum Haczyk.pl?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś uzależnion(a)y od forum Haczyk.pl?

    • Nie wyobrażam sobie dnia bez forum
      9
    • Zaglądam regularnie
      23
    • Czasami tu wpadam, dla zabicia czasu
      3
    • Forum jakich wiele,mogę obyć się bez
      1


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

O Jezu, no pewnie, że uzalezniona :D

Znaczy może nie od forum. Od ludzi którzy na nim są, jeśli mam dłuższą przerwę, to po prostu zaczynam tęsknić.

Jest około 30-40 osób, na tym forum, bez których dla mnie sieć byłaby okropnie pusta :)

Nawet Tomaszek jest mi w pewnym sensie bliski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem a nawet chciałem się angażować. Ale szczęśliwie z pomocą przyszedł mi tomik i mnie wyleczył - za co jestem mu szczerze wdzięczny - naprawdę, tym razem bez sarkazmu. Nie warto się angażować w nie swoje projekty :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że członkowie grupy terapeutycznej wolą pozostać anonimowi :wink: , ale aby sobie pomóc trzeba najpierw przyznać się publicznie do nałogu :mrgreen::lol:

A tak poważnie; zachęcam do dyskusji :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam w wolnej chwili, raczej regularnie, choć bywają też dłuższe okresy bez haczyka, na pewno bez nałogu. Plusem forum jest dobry poziom merytoryczny i fakt, że głównego tonu nie nadają nastolatkowe pochodzący z bezstresowego wychowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że członkowie grupy terapeutycznej wolą pozostać anonimowi

Co tu dużo gadać :mrgreen: Wystarczy spojrzeć w statystyki :lol: Choć ostatnio mam zdecydowanie mniej czasu niż np. rok temu. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście to może się skończyć uzależnieniem :lol: ale puki co jestem w miarę systematycznie, ale po dłuższej przerwie którą nie tak dawno doświadczyłem czegoś człowiekowi brakuje, ludzie z którymi się przebywa chociaż wirtualnie ale łączą i brak ich obecności robi wyrwę w poukładanym życiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat trafiony Unises, :lol: dobrze to napisaliście koledzy :!:

po dłuższej przerwie
czegoś człowiekowi brakuje, ludzie z którymi się przebywa chociaż wirtualnie ale łączą i brak ich obecności robi wyrwę w poukładanym życiu :wink:
Ostatnio zauważyłem ,że oprócz porannej kawy czegoś mi jeszcze brakuje..

haczyk jest jedynym forum na którym przebywam, na nic innego nie zaglądam bo nie czuje takiej potrzeby.. haczyk to haczyk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko się nie wykrusz jak Artur, błagam... :neutral:
O mnie chodzi?? A dlaczego uważasz że się wykruszyłem :???::shock:

Może rzeczywiście moje statystyki nie wyglądają imponująco (swoją drogą to ten mój zegar chyba się strasznie późni albo Tomik mi go cofa :wink: ) Ale na forum jestem w każdej wolnej chwili.

Od przyszłego miesiąca to dopiero będę miał mało czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie chodzi?? A dlaczego uważasz że się wykruszyłem :???::shock:

A bo Cię za mało widać :P Nie piszesz, nie ochrzaniasz, kresek mi nie stawiasz :D:P

Nie żebym się domagała, ale jakos tak...

Odczuwam wewnętrzne braki :mrgreen: Nie kresek :cool:

no dobra, ostatnio widać Cię bardziej, ale sa momenty, że tylko wspomnienie zostaje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, żona przy nadziei więc się nie dziw :wink: Lekarze, USG, zakupy, szybkie wykańczanie mieszkania (po dwóch latach w końcu dorobiłem się nowej kuchni i szaf na przedpokoju :lol: ) . Bywa i tak, że mam tylko chwilę żeby wpaść na forum i zobaczyć co się dzieje i muszę spadać, ale za to jak mam nocki w pracy to i przez 8 h na forum siedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam regularnie :mrgreen: , choć głównie udzielam się w wybranych tematach :oops:

Moja Pani twierdzi, że zdecydowanie jestem uzależniony. Jeśli tak, to nie tylko od Haczyka :wink: czas dzielę równo pomiędzy Haczyk i SAI (Sea Angling Ireland).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, żona przy nadziei więc się nie dziw :wink:

O jasny gwint!!!!!!!! Gratulacje!!! :D

Wiem, że było tak i siak, ale w końcu! :D No rany julek, ależ sie cieszę!!! :mrgreen:

Kiedy termin, jeśli mogę zapytać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 sierpnia :mrgreen: :mrgreen:

Jak mówi Kaffre, "i dopiero teraz się pochwalił" :P

No wieszszsz.... :roll:

Ale to fajnie :D Lwy są najlepsze :D ja z 26 lipca, moja siostra z 11 sierpnia :D

A chłopczyk czy dziewczynka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona przy nadziei
GRATULACJEartech, :!::!::!: ee to sie nie ma co dziwić chłopakowi ze czasu nie ma :mrgreen: ale jak przyjdzie na świat pociecha to pewnie dopiero wtedy nie będzie czasu.. :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i dopiero teraz się pochwalił"
eeee no gdzieś już o tym pisałem, "tłumaczyłem się" dlaczego na zlocie mnie znowu ( :oops: ) nie będzie.
A chłopczyk czy dziewczynka?
córeczka :mrgreen:
GRATULACJEartech,
jeszcze trochę za wcześnie, ale dzięki :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę za wcześnie, ale dzięki :grin:

jakie za wcześnie :P No co Ty, na dobrą sprawę to w każdej chwili już się może urodzić panienka :D

Lwice są najfajniejsze, pięknie Wam się ułożyło :D

Ale w przyszłym roku, pakujesz rodzinkę i przyjeżdżacie,malutka będzie wtedy starsza niż Tomkowa Agatka rok temu :mrgreen: Więc wykrętów nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.