Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czy jesteś uzależnion(a)y od forum Haczyk.pl?


Unises

Czy jesteś uzależnion(a)y od forum Haczyk.pl?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś uzależnion(a)y od forum Haczyk.pl?

    • Nie wyobrażam sobie dnia bez forum
      9
    • Zaglądam regularnie
      23
    • Czasami tu wpadam, dla zabicia czasu
      3
    • Forum jakich wiele,mogę obyć się bez
      1


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

O Jezu, no pewnie, że uzalezniona :D

Znaczy może nie od forum. Od ludzi którzy na nim są, jeśli mam dłuższą przerwę, to po prostu zaczynam tęsknić.

Jest około 30-40 osób, na tym forum, bez których dla mnie sieć byłaby okropnie pusta :)

Nawet Tomaszek jest mi w pewnym sensie bliski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem a nawet chciałem się angażować. Ale szczęśliwie z pomocą przyszedł mi tomik i mnie wyleczył - za co jestem mu szczerze wdzięczny - naprawdę, tym razem bez sarkazmu. Nie warto się angażować w nie swoje projekty :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że członkowie grupy terapeutycznej wolą pozostać anonimowi :wink: , ale aby sobie pomóc trzeba najpierw przyznać się publicznie do nałogu :mrgreen::lol:

A tak poważnie; zachęcam do dyskusji :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam w wolnej chwili, raczej regularnie, choć bywają też dłuższe okresy bez haczyka, na pewno bez nałogu. Plusem forum jest dobry poziom merytoryczny i fakt, że głównego tonu nie nadają nastolatkowe pochodzący z bezstresowego wychowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że członkowie grupy terapeutycznej wolą pozostać anonimowi

Co tu dużo gadać :mrgreen: Wystarczy spojrzeć w statystyki :lol: Choć ostatnio mam zdecydowanie mniej czasu niż np. rok temu. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście to może się skończyć uzależnieniem :lol: ale puki co jestem w miarę systematycznie, ale po dłuższej przerwie którą nie tak dawno doświadczyłem czegoś człowiekowi brakuje, ludzie z którymi się przebywa chociaż wirtualnie ale łączą i brak ich obecności robi wyrwę w poukładanym życiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat trafiony Unises, :lol: dobrze to napisaliście koledzy :!:

po dłuższej przerwie
czegoś człowiekowi brakuje, ludzie z którymi się przebywa chociaż wirtualnie ale łączą i brak ich obecności robi wyrwę w poukładanym życiu :wink:
Ostatnio zauważyłem ,że oprócz porannej kawy czegoś mi jeszcze brakuje..

haczyk jest jedynym forum na którym przebywam, na nic innego nie zaglądam bo nie czuje takiej potrzeby.. haczyk to haczyk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko się nie wykrusz jak Artur, błagam... :neutral:
O mnie chodzi?? A dlaczego uważasz że się wykruszyłem :???::shock:

Może rzeczywiście moje statystyki nie wyglądają imponująco (swoją drogą to ten mój zegar chyba się strasznie późni albo Tomik mi go cofa :wink: ) Ale na forum jestem w każdej wolnej chwili.

Od przyszłego miesiąca to dopiero będę miał mało czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie chodzi?? A dlaczego uważasz że się wykruszyłem :???::shock:

A bo Cię za mało widać :P Nie piszesz, nie ochrzaniasz, kresek mi nie stawiasz :D:P

Nie żebym się domagała, ale jakos tak...

Odczuwam wewnętrzne braki :mrgreen: Nie kresek :cool:

no dobra, ostatnio widać Cię bardziej, ale sa momenty, że tylko wspomnienie zostaje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, żona przy nadziei więc się nie dziw :wink: Lekarze, USG, zakupy, szybkie wykańczanie mieszkania (po dwóch latach w końcu dorobiłem się nowej kuchni i szaf na przedpokoju :lol: ) . Bywa i tak, że mam tylko chwilę żeby wpaść na forum i zobaczyć co się dzieje i muszę spadać, ale za to jak mam nocki w pracy to i przez 8 h na forum siedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam regularnie :mrgreen: , choć głównie udzielam się w wybranych tematach :oops:

Moja Pani twierdzi, że zdecydowanie jestem uzależniony. Jeśli tak, to nie tylko od Haczyka :wink: czas dzielę równo pomiędzy Haczyk i SAI (Sea Angling Ireland).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, żona przy nadziei więc się nie dziw :wink:

O jasny gwint!!!!!!!! Gratulacje!!! :D

Wiem, że było tak i siak, ale w końcu! :D No rany julek, ależ sie cieszę!!! :mrgreen:

Kiedy termin, jeśli mogę zapytać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 sierpnia :mrgreen: :mrgreen:

Jak mówi Kaffre, "i dopiero teraz się pochwalił" :P

No wieszszsz.... :roll:

Ale to fajnie :D Lwy są najlepsze :D ja z 26 lipca, moja siostra z 11 sierpnia :D

A chłopczyk czy dziewczynka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona przy nadziei
GRATULACJEartech, :!::!::!: ee to sie nie ma co dziwić chłopakowi ze czasu nie ma :mrgreen: ale jak przyjdzie na świat pociecha to pewnie dopiero wtedy nie będzie czasu.. :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i dopiero teraz się pochwalił"
eeee no gdzieś już o tym pisałem, "tłumaczyłem się" dlaczego na zlocie mnie znowu ( :oops: ) nie będzie.
A chłopczyk czy dziewczynka?
córeczka :mrgreen:
GRATULACJEartech,
jeszcze trochę za wcześnie, ale dzięki :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę za wcześnie, ale dzięki :grin:

jakie za wcześnie :P No co Ty, na dobrą sprawę to w każdej chwili już się może urodzić panienka :D

Lwice są najfajniejsze, pięknie Wam się ułożyło :D

Ale w przyszłym roku, pakujesz rodzinkę i przyjeżdżacie,malutka będzie wtedy starsza niż Tomkowa Agatka rok temu :mrgreen: Więc wykrętów nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.