Skocz do zawartości
tokarex pontony

Troć 2009


artech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Cały dzionek trociowania na Inie poniżej stawna, zero kontaktu z rybą. Ludzi praktycznie nie było. Jeden gość złowił (skłusował) szczupaka ok.3kg, mimo trwającego już okresu ochronnego szedł z nim dostojnie brzegiem KPINA. Woda w Inie opada, od ostatniego tygodnia jest stan obniżył się o ok. 40cm i nadal się powiększa. Być może to miało wpływ na słabe żerowanie trotki. Jutro kolejna wyprawa jak wrócę napisz co i jak. Pozdrawiam Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

I umnie nic cztero osobowa druzyna mix emerytow z mlodymi silnymi nie podzialal na nic sie nie przydala wiedza emerytow ani wigor mlodych atak na Rege w Trzebiatowie ze skutkiem "0" do tego jeszcze staraty w przynetach oraz 1 szt zlamanego kija ;)

I my z kolega zaobserwowalismy klusola tuz kolo pkp na robaczka i kiedy kolega chcial mu zrobic fotke do pamietnika niestety ten robil dobre uniki i zrezygnowal albo zmienil miejsce moczenia robaka.

Bylo fajnie szkoda ze dzis o zadnej rybie nikt nic nie wspomnial ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda rewelacyjna, warunki do łowienia idealne. Niestety nie dla rybek :sad: Tym razem na 0. Ale ja jeszcze wrócę po ińskie trocie :wink:

Jedno co mnie cieszy to to ze w końcu miałem kontrole dokumentów przez SSR :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy wypad na trocie ,mimo braku kontaktu z rybą ,bardzo mi się podobał (piękna otaczająca przyroda , relax i ładna pogoda ) .Troche przynęt pozrywałem , ale wogóle mnie to nie zniechęciło :) W czwartek kolejne podejście :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lipa, ja przy siódmym wyjeździe na Ine miałem pierwsza rybę na haku w sobote ale niestety po krótkim holu spadła. A w niedziele jedno fajne barnie . Ponowne rzuty i zmiana przynęty nie pomogły. Zobaczymy co będzie się działo w ten week.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend odbyły się zawody "Troć Iny 2009" , organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Iny i Gowienicy". Startowało 77 zawodników i przez dwa dni ......................................................nie złowili ani jednej ryby :roll::sad::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.