Skocz do zawartości
tokarex pontony

Metody połowu


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Szanownych Moderatorów, portal haczyk.pl jest o,key ale przeglądając całe forum nie znalazłem informacji o castingu. Być może nie chcąc powielać innych forów (multiplikator.pl, lub jerkbait.pl) postanowiono że nie będzie się tej metody łowienia propagować. Ale skoro jest forum o spiningu, o muszkarstwie i wędkarstwie morskim ( wszystkie są powiązane ze sprzętem castingowym) to dlaczego nie stworzyć takiego forum?. Moim zdaniem było by to uzupełnienie tak dobrego portalu, a napewno znaleźli by się chętni koledzy którzy pomogli by uzupełnić wiedzę "młodszym kolegom" na temat tej metody wędkarstwa.Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość keri.

Nie wypowiadam się w imieniu portalu a tylko w swoim.

Casting to metoda wyłącznie "internetowa" wędkujący metodą castingową dzisiaj chcą być modni na łowiskach tacy nowatorscy. Broń Panie nie jestem przeciwnikiem tej metody ale jestem po prostu nie modny.

Jak właściwie zaznaczyłeś są portale specjalizujące się w tej metodzie ale bacznie śledząc ich treści to widzimy że i tak tradycyjny spin jest nie zastąpiony.

haczyk.pl istnieje tak długo wg mnie głównie dla tego że jest jest prosty, staromodny i normalny, bez ciśnienia na modę.

pytanie do Szanownych Moderatorów
przepraszam, wyrwałem sie tak jak Filip z castngiem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że w gronie administracyjnym nie tak dawno dyskutowaliśmy na temat kategorii dla castingu ale także dla jerkingu, trollingu i czy np: nie oddzielić... multiplikatorów od kołowrotków morskich i w sumie póki co... wydzieliliśmy "żywca" ze spinningu. :cool:

Także jak najbardziej możemy podyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość keri.

Casting od lat w wędkarstwie to wędkarstwo rzutowe swoją drogą nie mające nic wspólnego z łowieniem ryb :evil:

Podpiszę się już po raz kolejny w tym temacie ale jak większość tzn "chętnie poczytam" a czy będzie komu pisać to czas pokaże :wink:

Przy stwarzaniu nowych działów powinni być automatycznie wyznaczani moderatorzy działu aby coś sie tam działo no i aby na zadawane pytania było komu odpowiadać merytorycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casting od lat w wędkarstwie to wędkarstwo rzutowe swoją drogą nie mające nic wspólnego z łowieniem ryb

A ja myślałem, że to będzie casting na nowe moderatorki.

To ja w takim razie wolę zdecydowanie od wędkarstwa na trawie surfcasting :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
A wracając do tematu...

Proponuję dodatkową kategorię dotyczącą: Castingu, jerkingu i trollingu.

Jestem ZA,mam parę przygotowanych tematów z zakresu trolingu w jeziorach,z windą jak i bez,opisy sprzętu,zasady działania i regulacji CLIPÓW*.

W chwili obecnej umieszcenie ich na naszym forum jest troszkę bez sensu,bo nie wiadomo w jakim dziale je umieścic,Sprzęt,Spining,Drapieżniki?,

pozdrawiam

PIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Trzeba ożywić temat i podjąć decyzję, gdyż wędkarstwo castingowe z każdym rokiem zdobywa nowych zwolenników, tak więc jest o czym pisać, sprzęt jest odmienny od spinningu co jest kolejnym argumentem za poświeceniem oddzielnego tematu w metodach połowu dla castingu, o przynętach też będzie dużo pisania te wszystkie twichtbaity, pullbaity, walking dogs, glider'y, i inne. Nie za bardzo to pasuje do opisywania w spinningu nie mówiąc już o innych działach.

Proponuje ankietę kto jest za stworzeniem takiego działu? Niestety nie mogę tu dodać ankiety, (chyba że o czymś nie wiem?) Trzeba założyć ją oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.