Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zalew Mitręga w Łazach


ddamcio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 749
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byłem na rybkach dziewiętnastego jakie rezultaty ; 50-ciu wędkarzy zero karpi , 50 do 0 dla karpi , usta milczą dusz śpiewa cieszę się...a co się tyczy zalewu Seba ma rację tam są duże ryby,które potrafią nauczyć pokory...apropo michał-prezes jak ma na imię gość który nęcił przy upuście jeśli można zapytać bo siedziałem tam we wrześniu itroche połowiłem nęciłem tam 4 tygodnie największy miał 9,80 kilka pokazało mi,że jeszcze dużo nauki mam przed sobą mam nadzieję że byłto Andrzej pozdro ...do zobaczenia nad zalewem . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , tak jak mówisz też byłem nad zalewem i zero brań mam tylko cichą nadzieję że te karpie co zostaną nie zostaną zjedzone przez wydry bo szkoda by było a napewno zrobie tam na wiosne nie jedną zasiadke na karpie oczywiście na te największe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wild bardziej niż wydry obawiam się seniorów większa liczebność stare nawyki (co na haku to do siaty)na szczęście nie ma brań więc może się zniechęcą ,dziś wezmę fedderki i pójdę posiedzieć karpiówki już odłożyłem w kąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

moze sie ugadamy na wiosnę na małe wędkowanie. :wink:

jestem z niegowonic wiec mam blisko.

w zeszłym roku czesto byłem nad zalewem ale chyba nie z tej strony co trzeba siedzialem bo naprzeciwko plaży.

tam połapałem troche leszczy i karasi ale z karpiem jak długo jeżdze zero kontaktu.

pzdr :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jesieni to tylko te głębsze partie właśnie od ulicy, ewentualnie gdy przez kilka dni słońce ładnie przyświeci to można poszukać rybek na płytkich brzegach po drugiej stronie na brzegu na którym opiera cię słońce tam też wychodzą na płytką i ciepłą wodę(przeważnie się wygrzewają ale bywa tak że świetnie żerują)

Ja właśnie tam będę ich szukał w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj nad zalewem z córą na spacerze i zasięgnąć języka.

rozmawiałem z 2 wędkarzami. nic nie bierze.

wpóścili podobno 0.5 tony ryb (nie drążyłem tematu).

jeszcze jedno : jeden z wedkarzy mial zarzucone gruntówki i chyba z nudów rzucał spinem za szczupakiem :wink::lol:

ot taka noowść nad zalewem -połów na 3 wędki.

proponuje mu jeszcze zabrac ze 2 będą większe szanse i sieć na zrzutce wody wtedy na pewno uda się coś złowić :wink::lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no cóż gdybym to zobaczył zapewne ten pan wylądowałby w wodzie :evil: to pewne , niestety obrzydliwych miesiarzy nie brakuje widać ich na kazdym zbiorniku staram sie zawsze reagować niestety brak strazy nad wodami no moze jedynie kilka dni po zarybieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no cóż gdybym to zobaczył zapewne ten pan wylądowałby w wodzie :evil: to pewne , niestety obrzydliwych miesiarzy nie brakuje widać ich na kazdym zbiorniku staram sie zawsze reagować niestety brak strazy nad wodami no moze jedynie kilka dni po zarybieniu

tez o tym pomyslałem tylko jak bym to wytłumaczył mojej 2,5 letniej córce.

tata zafundował Panu kąpiel bo łowił na 3 wędki :lol:

chyba by nie zrozumiała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam jestem nowy sebastian jak byś mógł to podaj jakiś przepis na proteine dla amura, i jak nęcisz to tą samą proteiną (chodzi mi o to czy taki sam zapach czy może być słabszy, mniej atraktora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
byłem dzisiaj nad zalewem z córą na spacerze i zasięgnąć języka.

rozmawiałem z 2 wędkarzami. nic nie bierze.

wpóścili podobno 0.5 tony ryb (nie drążyłem tematu).

jeszcze jedno : jeden z wedkarzy mial zarzucone gruntówki i chyba z nudów rzucał spinem za szczupakiem :wink::lol:

ot taka noowść nad zalewem -połów na 3 wędki.

proponuje mu jeszcze zabrac ze 2 będą większe szanse i sieć na zrzutce wody wtedy na pewno uda się coś złowić :wink::lol:

pzdr

Cóż mogę napisać, ostatnimi latami zbiornik został obłowiony przez "ślązaków" (korporacja starych dziadków, którzy jak się dowiedzą, że ryba bierze to okupują jeziora na zmiany), więc nie dziwię się, że z nudów łapał na 3 wędke. Ryby tu jest mało co, a jak bierze to przeważnie drobnica. Już trochę lodu puściło, ale biorą nie wielkie jazie i reszta drobnicy. Zobaczymy jak w wakacje będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy tak upalnym dniu pewnie puścił do okolic mola licząc od wpływu wody.

A z łowieniem to bym się wstrzymał, bo podobno jazie chorują na coś, tak mi ojciec mówił. No chyba, że dla przyjemności to możesz połowić.

Wczoraj tak było:

DSC00052.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super ze juz nie ma. A ja tez mam ochote juz gdzies po wedkowac, ale miałem dzis nie ciekawa sytuacje. Wracajac z roboty zajechałem po drodze do wedkarskiego po robaczki a babka mi powiedziała tam ze jeszcze nie maja bo jeszcze nie sprowadzaja bo nie ma ruchu! Chyba bede musiał sie gdzie indziej wybrac za robactwem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.