Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zalew Mitręga w Łazach


ddamcio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 749
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanie. Czy może mi ktoś napisać kiedy są najbliższe zawody wedkarskie na zalewie? Z góry dzieki za odp

hehehehe ... stary tego nikt nie wie, bo zawody tam są co tydzień a najrzadziej co dwa :mrgreen: na Porębie tak samo ... tylko jestem ciekawy gdzie te pieniądze za wynajem zbiornika na zawody ?? bo ja rozumię ... wynajmujmy zbiornik na zawody nawet co tydzień, ale na tym zarabiamy i za rok zamiast standartowo 300 kilo karpia wpuścimy 600 kg ....a jest odwrotnie, zbiornik w wekend zamknięty w dni które my młodzi pracujący może jechać (bo emeryci to siedza codziennie) a kasy na zarybienia jak nie było tak nie ma !!! ostatnio w Porębie na zawodach było ponad 50 zawodników !!~na takim małym zbiorniku !! to powiedz co połapiesz po takich zawodach w tygodniu ?? nawet płotka czy leszcz nie skubnie przez najbliższe dni czy nawet tygodnie, tam dno jest jak dywan z zanęty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy może mi ktoś napisać kiedy są najbliższe zawody wedkarskie na zalewie? Z góry dzieki za odp

hehehehe ... stary tego nikt nie wie, bo zawody tam są co tydzień a najrzadziej co dwa :mrgreen: na Porębie tak samo ... tylko jestem ciekawy gdzie te pieniądze za wynajem zbiornika na zawody ?? bo ja rozumię ... wynajmujmy zbiornik na zawody nawet co tydzień, ale na tym zarabiamy i za rok zamiast standartowo 300 kilo karpia wpuścimy 600 kg ....a jest odwrotnie, zbiornik w wekend zamknięty w dni które my młodzi pracujący może jechać (bo emeryci to siedza codziennie) a kasy na zarybienia jak nie było tak nie ma !!! ostatnio w Porębie na zawodach było ponad 50 zawodników !!~na takim małym zbiorniku !! to powiedz co połapiesz po takich zawodach w tygodniu ?? nawet płotka czy leszcz nie skubnie przez najbliższe dni czy nawet tygodnie, tam dno jest jak dywan z zanęty !!

Dokładnie, przecież ludzie z Poręby to przeklinają tylko. BO tak jak mówisz, jak profesjonaliści narzucają ochotki z ziemią i zanęty spożywczej po kilka kilo na osobe to ryba nie będzie brała na najbliższe dni. Już nie wspomnę o zanieczyszczeniu wody. A Łazy z tego co wiem nie dostają kasy za "wynajęcie", bo to własność PZW, my jesteśmy tylko opiekunem tej wody - dbamy o czystość, stanowiska, żeby były no i kontrole z koła.

Aha, dzisiaj byłem na blache od 20 do 21, ale w tej porze nic nie wzięło, raczej za późno na szczupłego. Znajomy siedział na wpływie wody to mówił, że połapał pare jazi po 23-25 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to straszna kicha! A pytam o te zawody dlatego ze chce się z kuzynem wybrać w najbliższym czasie na zalew ale nie chce tak jak ostatnio jechać w ciemno i znowu trafić na zawody!!!!!!!! Więc jak ktoś będzie wiedział o zawodach to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczeło się dobrze po kilkudniowym neceniu zasiadka i5kg na początek po godzinie siudemka po pół godzinie ósemka po 15-nastej zakończyłem zkompletem trzech karpi , nastepny dzień bez rewelacji zasnołem na fotelu ibyło branie s.... zabrali podbierak siatke zawodniczą i spodniobuty wszystko między 11 a 13 -nastą rano w niedziele...ODRADZAM SAMOTNE ZASIADKI NA MITRĘDZE KRADNĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie uda to jutro tam zajrze na parę godzin :roll:

muszę w końcu zacząc tam porządnie nęcić bo bez tego chyba nic konkretnego nie połowie.

tylko nie wiem w którym miejscu :roll:

czy wybrać stronę od plaży czy mniej uczęszczaną drugą stronę.

macie jakies pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili miejsce nie ma znaczenia ryby można znęcić już w każdym miejscu problem w tym aby nie wiedzieli gdzie bo zazwyczaj będzie zajęte (u nas) emeryci lubią zajmować czyjeś zanęcone miejscówki,najlepiej w zarośniętym miejscu a stanowisko przygotować przed zasiadką :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj po południu na Mitrędze na małym rekonesansie i ... zdziwko podjeżdzając pod zalew ... sporo ludzi jak na środek tygodnia i nie najładniejszą pogodę :?: gadałem z jednym wędkarzem (karpiarzem, przynajmniej po sprzecie na takiego wyglądał) że dzisiaj to lipa ale ostatnio wczoraj i kiedyś to połapali ładne klocki ... nie wiem ile w tym prawdy ale tak mowił ... byłem też na paru innych zbiornikach i też lipa ... ryba nie bierze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mówił prawdę,dlatego siedzą wszyscy w jednym miejscu bez względu na pogodę bo sami nie potrafią ryby znęcić :!: Mamy z Sebastianem10010 na Mitrędze swoją nęconą miejscówkę i na wyniki nie narzekamy dokąd nas nikt nie podpatrzy to jeszcze się trochę pobawimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mówił prawdę,dlatego siedzą wszyscy w jednym miejscu bez względu na pogodę bo sami nie potrafią ryby znęcić :!: Mamy z Sebastianem10010 na Mitrędze swoją nęconą miejscówkę i na wyniki nie narzekamy dokąd nas nikt nie podpatrzy to jeszcze się trochę pobawimy

czyli nie ma mowy zeby postawić na stałe jakiegoś markera w miejscu gdzie chce nęcić?

podsiądą dziadki na bank?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronek marker!!! od razu wstaw tabliczke czym i kiedy nęcisz...bracie ty patrz za siebie czy jakiś dziadek za tobą nie lezie,albo nie czai z lornetki, a nawet jak ci się uda przygotowac łowisko to po pierwszych efektach dni twojego spokoju są policzone,ja nie kryłem gdzie nęcę tylko dlatego że miałem 2 tygodnie wolnego i nie mieli możliwości mnie podsiąśc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronek marker!!! od razu wstaw tabliczke czym i kiedy nęcisz...bracie ty patrz za siebie czy jakiś dziadek za tobą nie lezie,albo nie czai z lornetki, a nawet jak ci się uda przygotowac łowisko to po pierwszych efektach dni twojego spokoju są policzone,ja nie kryłem gdzie nęcę tylko dlatego że miałem 2 tygodnie wolnego i nie mieli możliwości mnie podsiąśc...

he he dobre :lol:

chyba musze necic w nocy :wink:

mam pytanie - warto necić kulkami czy raczej coś tradycyjnego np kuku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bida chyba krisis rozmawiał ze mną faktycznie dzisiaj była lipa ale wczoraj trafiłem dziesiątke to moja pierwsza , masz racje zrobiło się tłoczno w tym miejscu więc pora zakończyc łowienie

jeśli to byłeś Ty to miło mi, ja byłem z dzieckiem (taki znak rozpoznawalny :mrgreen: ) może na noc z piatku lub soboty się tam wybiorę jak pogoda dopisze, jak nie to z rana na kilka godzinek w któryś dzień ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.