Skocz do zawartości
tokarex pontony

Złamanie RAPR oraz statutu PZW


Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące złamania regulaminu i statutu PZW przez członka naszego koła PZW.

Mianowicie niedawno zwróciłem uwagę jednemu "koledze" z koła że celowo i niepotrzebnie spininguje w miejscu w którym gromadzą się ryby na zimę oraz łapię je i robi sobie fotki którymi chwali się pozniej na naszym forum wędkarskim. Gatunki łowione przez niego to świnka i brzana. Nie wiem dokladnie czy da się o tej porze roku złowić normalnie te gatunki ryb na spining , dlatego boję sie posadzać go o szarpaka natomiast nie ulega wątpliwości,że rybę złowioną w okresie ochronnym należy odrazu wypuscic do wody. Dawniej zaprzestalem lowic w tamtym miejscu gdyż zdarzało mi sie zaczepić brzany za bok i stwierdziłem ze muszą sie tam gromadzic na zimę. Po zwróceniu uwagi tamtemu "koledze" otrzymałem obraźliwe odpowiedzi pod moim adresem (niejednokrotne) a dalsze upomnienia z mojej strony wiązały sie z kolejnymi chamskimi i prostackimi zachowaniami od w/w "kolegi". Dlatego mam pytanie czy taką sprawą może zająć się Są koleżenski i jak się to przeprowadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Mianowicie niedawno zwróciłem uwagę jednemu "koledze" z koła że celowo i niepotrzebnie spininguje w miejscu w którym gromadzą się ryby na zimę oraz łapię je i robi sobie fotki którymi chwali się pozniej na naszym forum wędkarskim.
Jeśli jest na haczyku to chętnie takiego poznam i nie rozumiem dlaczego mu odpuszczasz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest na haczyku to chętnie takiego poznam i nie rozumiem dlaczego mu odpuszczasz .

Popieram Mańka, z tym że każdy ma prawo do obrony. Wyjaśnijmy sprawę na forum by nie było niedomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o gościa z mojego koła nr 22 Pleśna -Certa, ale fotki już usunął a i Prezes koła zwrócił mu uwagę na to co robi. Mam nadzieję, że go to choć troszeczkę nauczyło szacunku do innych i do rybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.