Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czy IV Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 288
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No to krótko i węzłowato. :twisted:

Lista obecności:

1) Tomek1 z rodzinką

2) Lary z rodzinką

3) Maniek solo

4) Artech z rodzinką

5) Tomik

6) Dawid

Tylu się zadeklarowało. Kto jeszcze- dopisać się do listy :cool:

Propozycja miejsca: zalew Zegrzyński

kierownik projektu: Trini :mrgreen::cool:

Moje zdanie jest takie- osoby z listy pewniaków deklarują czy propozycja jest dla nich ok i ruszamy z organizacją noclegów.

Umówmy się, że do 17.04 można dopisać się do listy. Jednocześnie każdy z listy deklaruje swoje stanowisko w sprawie Zegrza- ponad połowa za- jedziemy, przeciw- szukamy innego miejsca. Kto dopisze się do listy po 17.04 wie, że miejsce zlotu jest wybrane i się dostosowuje. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA PEWNIAKÓW

1) Tomek1 z rodzinką

2) Lary z rodzinką

3) Maniek solo

4) Artech z rodzinką

5) Tomik

6) Dawid

7) Trini i Łukasz i pewnie Paulina :)

kierownik projektu: Trini

luzik - da się zrobić :)

Umówmy się, że do 17.04 można dopisać się do listy. Jednocześnie każdy z listy deklaruje swoje stanowisko w sprawie Zegrza- ponad połowa za- jedziemy, przeciw- szukamy innego miejsca. Kto dopisze się do listy po 17.04 wie, że miejsce zlotu jest wybrane i się dostosowuje.

Jestem za.

Po tym terminie jeśli większością głosów będzie deklaracja na tak - ja rezerwuję miejsca.

Po pierwszym maja będą potrzebne zaliczki - co i jak to już wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru konta jeszcze nie mam Maniuś :)

Będzie po 17 kwietnia jak już dojdziemy do ładu :)

Łódki też porezrwuję :)

Miejsce spania obfotografuję, wszystko pokażę :)

Żarełko to knajpa żeglarska - sprawdzona! Bo często do niej na obiad rodzinką jeździmy :)

Aaaa i w razie co - to obok stanicy jest sklep spożywczy!

Kocur - sam się dopisz cytując - i następni chętni niech też tak robią - będzie mniej bajzlu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stanica w której wypożycza się łodzie:

http://pzw13.home.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=2

Za łowienie z tych główek co tam są niestety trzeba płacić... :/

A to ta w której planujemy noclegi - niestety zdjęć nie mają...

http://www.jezioro.zegrzynskie.pl/pl/baza-turystyczna/stanice_wedkarskie/1/23

Tu kilka zdjęć z miejsca w "naszej" stanicy... Domku nie robiłam, bo wtedy nie było po co ;) Stanica ma swój parking, na noc zamykany, bo parkuje się na jej terenie...

Na pewno jest gdzie rozpalić grilla i poimprezować trochę... :cool:

Te miejsca które są sfotografowane to zatopione barki na których rosną drzewa - barki tworzą coś w rodzaju portu. Jedno jest pewne - jeśli chce się połowić na miejscu - trza rano wstawać, żeby zająć miejsce bo od ósmej rano wejść może każdy... No ale to nie jest jedyne miejsce.

http://trini.geoblog.pl/entry?id=16784

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA PEWNIAKÓW

1) Tomek1 z rodzinką

2) Lary z rodzinką

3) Maniek solo

4) Artech z rodzinką

5) Tomik

6) Dawid

7) Trini i Łukasz i pewnie Paulina :)

8) P + ewentualnie moja dziewczyna :cool:

Dla mnie pasuje Zegrze.

Byle bylyby jakie spokoje (domki) z lazienkami :twisted:

Co do mojego przyjazdu to raczej bede choc glowy uciac sobie poki co za to nie dam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że trzeba rezerwować miejsca. Więc jeśli ktoś się zdecyduje w ostatniej chwili - to pozostaje mu namiot...

P + ewentualnie moja dziewczyna

ooo :mrgreen: Dobre wieści, czy nowe wieści? :mrgreen:

Przemku - domek jest jeden wspólny. Duży. Łazienka zapewne też wspólna tak jak było na Poraju.

Istnieje jeszcze jedna opcja- domki owszem, i nad Zegrzem, ale w Serocku. Ale tam się łowić nie da, bo to już nie jest strefa ciszy i motorówki szaleją gdzie im się podoba.

Może być jeszcze ośrodek wczasowy jakiś w Ryni lub Białobrzegach. Ale one z pewnością będą droższe...

Kocur - rezerwuj miejsce, najwyżej już jakoś na początku wakacji komuś miejsce odsprzedasz - z doświadczenia wiemy, że chętni na ostatnią chwilę też są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Warszawy - pociągiem na Centralny, potem w Warszawie spod domów towarowych centrum autobusem firmy Translud autobusem w stronę Chotomowa.

Wysiadasz w Legionowie pod Kauflandem/Obi przesiadasz się w autobusy 705 lub 735 i wysiadasz na przystanku Zegrze Płd. Stamtąd już Was zabierzemy na miejsce. :)

Albo inaczej.

Znajdź przesiadki z Warszawy do Legionowa - pociągiem.

I już z Legionowa będziemy Was odbierać.

Jest i pociągiem :D

Ale trzeba z dworca Wschodniego na dworzec Gdański komunikacją miejską jechać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i pociągiem :D

Ale trzeba z dworca Wschodniego na dworzec Gdański komunikacją miejską jechać :lol:

naczy gdzie te dworce sie znajduja wole juz raz pojechac mpk niz 3 razy pks wiec wolal bym pociagiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te PKSy są naprawdę wygodne. I faktycznie można CHYBA dojechać do Zegrza - dowiem się, ale to wtedy chyba w kierunku na Nowy Dwór Mazowiecki nie na Chotomów...

_______________________________

A gdzie się znajdują dworce...

Najlepiej ze Wschodniego na którym wysiądziesz jadąc z Lublina, dojechać tramwajem nr 13 prosto pod Dworzec Gdański. :mrgreen:

I tam szukać pociągu już do Legionowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku - domek jest jeden wspólny. Duży. Łazienka zapewne też wspólna tak jak było na Poraju.

Wedlug mnie idealna opcja ale szybko jeszcze sie skonsultuje :wink::oops:

Trini napisz tylko do kiedy trzeba sie decydowac na te pokoje a ja przycisne dziewczyne aby sie zdecydowala

Chyba miejsce juz sie wyklarowalo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.