Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czy IV Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 288
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Uwazam ze na takie deklaracje jest za szybko
Skoro za szybko ,to po co piszesz

A czy ja sie deklarowalem ze bede :evil:

Poczekamy zobaczymy

Poki co chce wiedziec gdzie bedzie zlot :cool:

Pewnie i tak bede kombinowal aby jechac ale w ciemno wpisywac sie nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak ktoś chce być na zlocie, to będzie- niezależnie od tego gdzie on się odbędzie.
:wink:

Taak, chcieć to móc, jak prawi znane przysłowie.

Osobiście bardzo chcę, choćbym miała nawet tłuc się przez całą Polskę pociągiem. Prawda jest niestety okrutna, czasem coś nie da się spasować w danym terminie, a same chęci jednak nie wystarczą. Jak dla mnie jest o wiele za wcześnie na jakiekolwiek deklaracje, i mimo wszystko nie chodzi tu o miejsce zlotu. Jeżeli okoliczności będą sprzyjały to z miłą chęcią pojadę z mojego Południa nawet na Pomorze lub Suwałki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić listę kto jest zdecydowany i wybrać miejsce ,ale miejsce wybierają tylko ci co deklarują przyjazd

I nie jestem przekonany czy to jest dobry pomysl

Bo ludzie sie beda deklarowac ze przyjada ale jak wybor bedzie im na niekorzysc to zrezygnuja :twisted:

Jednka na probe jest to jakies tam rozwiazanie bo zaraz uslysze ze duzo neguje ostatnio :lol:

A teraz

Mam tylko nadzieję że miejsce zlotu nie będzie dalej niż 5-6 godzin autem :wink:

Prawda jest taka, że jak ktoś chce być na zlocie, to będzie- niezależnie od tego gdzie on się odbędzie.
:wink:
:wink:

Kocur temin zlotu poki co jest ten sam czyli dlugi weekend sierpniowy (w tym roku wcale nie bedzie dlugi :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie jestem przekonany czy to jest dobry pomysl

Bo ludzie sie beda deklarowac ze przyjada ale jak wybor bedzie im na niekorzysc to zrezygnuja

ja uważam jednak ze to najlepsze rozwiązanie, przecież wybierać będą dorosłe poważne osoby a nie dzieci, jeśli chodzi o mój udział w zlocie to nie jest on uzalezniony od miejsca, teraz jednak nie mogę powiedzieć że pojadę lub że nie pojadę- jeśli będę mógł napewno pojade gdzie by on nie był.. więc najlepiej jak osoby które wiedzą już teraz że dadzą rade jechać niech wybiorą miejsce a reszta będzie sie dostosowywała.. i już.. bo jak sie będzie czekało aż wszyscy zainteresowni będą widzieli czy jadą czy nie to rezerwacji będzie można dokonać ale na 2010.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie znalazłem stary bo grudniowy numer WŚ

na samym środku gazety jest katalog łowisk

pozwoliłem sobie wejść na stronę WŚ i jest w czym wybierać jeżeli chodzi o miejsca odpowiadające na IV zlot

można wybierać w rzekach , jeziorach lub po prostu w miejscach tzn w województwach żeby wszystkim było blisko

nie wiem czy to coś pomoże ale może by tak skorzystać z tego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to coś pomoże ale może by tak skorzystać z tego???

Ten sposób się nie sprawdza. Zlot powinien się odbyć na łowisku, które co najmniej jeden z uczestników zlotu co najmniej nieźle zna. Plus opisane wcześniej warunki- zbiornik komercyjny lub niewielki ogólnodostępny z bazą odpowiednią dla całych rodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to tylko moje spostrzeżenia

w takim razie wychodzi na to że będzie ankieta i ten kto chce żeby zlot się odbył będzie musiał zaproponować jakiś zbiornik i jeszcze kimanie załatwić

inaczej tego jakoś sobie nie wyobrażam :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jesli chodzi o rozmaitosc wod i duza baze noclegowa to zdecydowanie ciekawym miejscem jest pojezierze brodnickie

I o ile moge podjac sie zalatwienia miejsc noclegowych lodek itp to niestety tamtejszych lowisk prawie wcale nie znam bo lapie tam sporadycznie

Za to mozna dla kobitek zalatwic kajaczki i moga sobie poplywac podziwiajac piekne widoki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.