Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czy IV Zlot Społecznosci haczyk.pl się odbędzie ??


artech

Rekomendowane odpowiedzi

No to czekamy. Proszę proponuj coś.

OK proponuje jezioro Kosewskie (Naprusewskie).

W przyszłym tygodniu dowiem sie jak wygląda sprawa noclegów w okolicy jeziora.

Druga propozycja Borne Sulinowo. Nie byłem ale słyszałem że z noclegami nie ma tam problemu.

Łowisk nie znam ponieważ dopiero raczkuje. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 288
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tomek czy tobie chodzi o taki komercjak

Są inne, dużo tańsze łowiska- niekoniecznie typu wanna. Choć oczywiście równie dobrze może to być jakieś niewielkie jezioro PZW. Generalnie chodzi o to, że wyjazd na dużą wodę przez wskazanie palcem na mapie jest nieporozumieniem. Już 3 razy zlotowicze miotali się nad dużymi jeziorami i od strony wędkarskiej były to porażki. Na Poraju wystarczył przyjazd Larego, który łowił tam wcześniej i już było lepiej.

Generalnie zlot to nie taka prosta sprawa, trzeba myśleć o wielu sprawach- duża ilość łatwo dostępnych stanowisk (rodziny), baza noclegowa, rybność itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pojezierze Brodnickie To Ja tam wędkuje :mrgreen: ponieważ tu mieszkam. Co do łowisk to wszystkich nieznam. Ja wędkuje głównie na Drwęcy oraz na około 3 jeziorach. Co do ryb to niemoge się wypowiedzieć bo niezawsze biorą ale ogółnie tak najgorzej nie jest. Jedno moge zagwarantować - piękne widoki. Pojezierze Brodnickie jest otoczone jeziorami i przepływa przez nie rzeka Drwęca. Jeżeli miałbym polecić jakiś zbiornik to jezioro Bachotek chyba jest najrybniejsze :wink: No a dla wytrwałych spiningistów Drwęca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja z Łukaszem oczywiście jedziemy :)

A z Gregorkiem rozmawiałam ostatnio na temat zlotu na gg.

My bardzo dobrze znamy Zegrze.

Tu są piękne sumy, i czas zlotu to własnie pora na nie - i baza noclegowa nad brzegiem Zalewu - stanica wędkarska.

Druga sprawa - dla każdego dojazd idealny.

Trzecia sprawa - pod nosem Bug i Narew.

Czwarta sprawa - też pod nosem - bardzo dobre łowisko specjalne Okoń.

Gregorek zna Zegrze na wylot - i na Narwi też.

Ja znam bardzo dobrze Okonia - na nim można też wędkować w nocy.

Dla rodzin wędkarzy jest dużo miejsc do zwiedzania.

Poza tym - jak byśmy się zdecydowali na Zegrze, to imprezka u mnie gwarantowana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bardzo dobrze znamy Zegrze.

Tu są piękne sumy, i czas zlotu to własnie pora na nie - i baza noclegowa nad brzegiem Zalewu - stanica wędkarska.

Druga sprawa - dla każdego dojazd idealny.

Trzecia sprawa - pod nosem Bug i Narew.

Czwarta sprawa - też pod nosem - bardzo dobre łowisko specjalne Okoń.

Gregorek zna Zegrze na wylot - i na Narwi też.

Ja znam bardzo dobrze Okonia - na nim można też wędkować w nocy.

Dla rodzin wędkarzy jest dużo miejsc do zwiedzania.

Poza tym - jak byśmy się zdecydowali na Zegrze, to imprezka u mnie gwarantowana :mrgreen:

I to jest jakaś konkretna propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze w koncu zlocik na lubelszczyznie w końcu admin z tych rejonów bo nad morze to my mamy troche daleko jak sprawdzilem stali bywalcy zlotów to uzytkownicy znad odry i pólnocy Polski i zloty tez gdzies w tamtych rejonach mozna by sie tym razem poswiecic sie, dać szanse haczykowcom z innych stron Polski i podjechac w nasze rodzime strony, mamy wisłe, bug i wiele pięknych jezior........... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze w koncu zlocik na lubelszczyznie w końcu admin z tych rejonów

Z takich powodów Zlotu Ogólnopolskiego nie będziemy organizować.

Ponadto dla mnie odległość nie będzie miała pierwszorzędnego znaczenia.

Cytat:

My bardzo dobrze znamy Zegrze.

Tu są piękne sumy, i czas zlotu to własnie pora na nie - i baza noclegowa nad brzegiem Zalewu - stanica wędkarska.

Druga sprawa - dla każdego dojazd idealny.

Trzecia sprawa - pod nosem Bug i Narew.

Czwarta sprawa - też pod nosem - bardzo dobre łowisko specjalne Okoń.

Gregorek zna Zegrze na wylot - i na Narwi też.

Ja znam bardzo dobrze Okonia - na nim można też wędkować w nocy.

Dla rodzin wędkarzy jest dużo miejsc do zwiedzania.

Poza tym - jak byśmy się zdecydowali na Zegrze, to imprezka u mnie gwarantowana :mrgreen:

I to jest jakaś konkretna propozycja.

I może rzeczywiście czas zrobić Zlot w centralnej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jakaś konkretna propozycja.

Taaa zwłaszcza ostatnie zdanie Ani :lol::lol::lol:

I może rzeczywiście czas zrobić Zlot w centralnej Polsce.
Dla mnie to wschód a nie centrum :evil: ale Ok.

Ja to już całkiem mam przerąbane, Maniek jestem setkę pod Tobą :lol:

Ale i tak póki co nie składam deklaracji w tym temacie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, nie ma czegoś takiego jak opłaty za Zegrze.

Są opłaty a wszystkie wody mazowieckie - tu jest link: http://www.pzwokregmazowsze.icenter.pl/cms/files/109_skladki2009.pdf

Czyli 3 dniowa to 25 zł, dla Tomka1 60 ;)

Wpłacić najlepiej przelewem, bo tu w Legionowie to nie jestem pewna, ale przyjmuje chyba tylko jeden sklep (składki roczne) natomiast co do tymczasowych to się dowiem w najbliższym czasie.

Czyli nie trzeba się martwić o nic, można wtedy wędkować i na Zegrzu i na wszystkich trzech wielkich rzekach :)

Ja wiem, że od Ciebie to jest kawałek, ale jakbyście wyjechali w nocy, albo gdzieś o czwartej nad ranem to mała nawet nie odczuje, prześpi całą drogę :)

Ja tak jeździłam z Pauliną do Kołobrzegu, też miała rok, i też to był kawał drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się o 2 w nocy wystartuje to na rano jest się na miejscu, trasę do Zegrza znam na pamięć

No sam powiedz - czyż nie jest fajnie nad Zegrzem? :D

No i Zegrze to nie tylko tam gdzie most. Ciągnie się przecież od Pułtuska poprzez Serock, aż do Dębego. Tzn. do tamy w Dębem.

Z łodziami nie ma problemu, wypożyczalni full, nawet w tej stanicy którą upatrzyłam są łodzie do wypożyczenia.

500 metrów dalej, jest druga stanica - tam wypożyczają łodzie z silnikami.

Dla rodzin rzut kamieniem - zwiedzanie Twierdzy Modlin, do Warszawy na Starówkę też mogą jechać. Plaże strzeżone - spokojnie można się kąpać. Można popłynąć statkiem z Zegrza przez kanał Żerański na Wisłę, wysiąść na starówce, pozwiedzać ją i wrócić tą samą drogą.

Można wypożyczyć kajaki, i rowery wodne. Na obiady do knajpy też daleko nie jest, fakt - lepiej samochodem, ale jednak to blisko. Inne jedzonko - 7 km. dalej w Legionowie. Można pojechać do Jachranki do auqaparku - atrakcji tam mają mnóstwo. http://www.warszawianka.pl/aqua_park

Naprawdę jest co robić. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.